Jump to content

znak na skórze.


irp

Recommended Posts

czy napisany znak na skórze coś da? tzn. zadziała?

a jeżeli tak to jaki? chciałbym żeby dodał mi stanowczości i czegoś pokroju wytrzymałości psychicznej bądz fizycznej.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o działanie to od wieków starożytne ludy świata ale i te młodsze np. Indianie tatuowali swoje ciała Wierzyli oni w moc tych symboli Miały zapewniać im ochronę, przychylność bogów i przodków Jeśli nie przemawiają do ciebie te bardzo rozpowszechnione symbole i znaki warto zapoznać się z symboliką innych kultur może akurat tam znajdziesz cos dla siebie

Link to comment
Share on other sites

a to jakich run ze sobą uzyje,albo w jakiej kolejnosci ma jakies znaczenie?

 

Ma, ma.

 

Zestawienia run nazywam skryptami, mają one, z założenia, silniejsze działanie niż pojedyńcza runa.

 

chciałbym żeby dodał mi stanowczości i czegoś pokroju wytrzymałości psychicznej bądz fizycznej.

 

Za wytrzymałośc fizyczną często odpowiada psychika.

 

Stanowczośc i wytrzymałość mówisz?

 

I to ma być wyryte na skórze, tak? Ja bym proponował URUZ.

Jego działanie to: wzmacnianie przy osłabieniu, braku energii; podnosi odporność; wzmacnia mięśnie i kości po złamaniach, poprawia kondycję fizyczną, Zwalcza lęki.

 

Tylko ja bym NA STAŁE runy nie umieszczał na ciele.

Edited by Rytus
Link to comment
Share on other sites

nareszcie fajny post ;D

to chyba Uruz jest dla mnie...

 

1. ma znaczenie czy namaluje to np. pisakiem?

2. ma znaczenie gdzie to namaluje?

3. lepsze jest takie cuś na skórze,czy taki talizman Uruz, zapewnia moc, zdrowie, nieograniczony potencjał możliwości ?

4. jak o taką rune dbać? jakieś wizualizacje robić czy coś?

 

1. Osobiście mam pisak, który używam tylko do rysowania run. Ale myślę, że wielkiego to znaczenia nie ma.

2. W przypadku chorób i leczenia konkretnych rzeczy - tak. W przypadku ogólnego wzmocnienia - raczej nie.

3. Bo to jest tak: takie cuś możesz nosić jako amulet albo talizman. Jeśli będzie nosił to jako amulet to jego zadaniem będzie ochrona ciebie przed np. anemią. Jeśli jako talizman to doda ci siły woli, pomoże utrzymać zdrowie fizyczne, umysłowe i duchowe, może przynieść ci troche szczęścia.

 

Osobiście gdybym miał wybierać między znakiem na skórze a runą w postaci talizmana to wybrałbym talizman, bo runę na skórze to jednak trzeba poprawiać i tak dalej, ponieważ pisak się zmazuje.

4.Jeśli namalujesz na skórze, to wtedy będziesz musiał poprawiać runę, bo zmazana runa traci moc. Jeśli nosił na szyi w postaci talizmanu - pilnuj żebyś nie zgubił. Wizualizacja może być dla wzmocnienia efektu malowanej runy na skórze, ale myślę, że nie musisz tego robić. To już trochę wyższa szkoła jazdy.

Link to comment
Share on other sites

1. pytam,bo myślałem o jakiejś hennie czy czymą podobnym :D

2.spoko

3.jak amulet albo talizman mówisz? a jak sie to "nosi" jako talizman? wiem że jest różnica między amuletem i talizmanem ale jakoś nie wiem jaka xd talizman to na wisiorku,a amulet to znak? czy jak?

4. śmiało,mów o tej wyższej szkole. z chęcią opanuje coś nowego :D

Link to comment
Share on other sites

3.jak amulet albo talizman mówisz? a jak sie to "nosi" jako talizman? wiem że jest różnica między amuletem i talizmanem ale jakoś nie wiem jaka xd talizman to na wisiorku,a amulet to znak? czy jak?

4. śmiało,mów o tej wyższej szkole. z chęcią opanuje coś nowego :D

 

 

3. Intencja, w której to nosisz. Po prostu, jeżeli nosisz to jako amulet - działa jak amulet, jeśli jako talizman - działa jak talizman. Po prostu noś to jako talizman. Na wisiorku sobie możesz to mieć, ba nawet tak powinieneś mieć.

4. Wizualizacja. Poczytaj sobie o tym więcej, bo nie mam czasu na opisywanie Ci tego. Poza tym to naprawdę nie będzie potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...