Jump to content

biały królik zaminia się w mężczyznę

zant85
 Share

Recommended Posts

Witam!

Tej nocy miałam wiele snów - o jakimś przedstawieniu, o tescie z języka polskiego, o kradzieży mojego samochodu,o schwytaniu zagubionego ptaka - orła, ale szczególnie przykłuł moją uwagę inny sen - wspinałam się do góry po jakiś zboczach, aż dotarłam na piękną polanę. Polana ta była zamieszkała przez małe bielusieńkie króliczki zwinięte w kłębki, tak, że było widać ich czarne ale spokojne oczy. Usiadłam sobie na tej polanie obok króliczków i obserwowałam je. Ktoś mi jednak powiedział, że jak będę tak blisko nich siedzieć to zagubią się kto jest ich matką. I tak, 4 króliczki wstały i zaczęły iść moją stronę, więc zaczęłam uciekać, a one biegły za mną. Wbiegłam do swojego domu, jeden z króliczków przedostał się przez zamykające się drzwi ale moja babcia przytrzasnęła mu ucho, któro zaczęło mu strasznie krwawić, trzymałam go w ramionach i tamowałam krwawienie. Zawołałam do matki, żeby szybko coś zrobiła, żeby mu to ucho przypaliła. I wtedy już nie trzymałam w ramionach króliczka tylko przystojnego mężczyznę o pięknych białych zębach (takich jak puszek tych króliczków). Pytałam się go czy jest gotowy na ból, On odpowiedział, że tak a ja głaskałam go po głowie. Wtedy się obudziłam. Cały sen nie był dla mnie straszny, a przemiana tego króliczka w śnie tak jakby była czymś normalnym. Proszę o interpretację, a jeśli nie ma to żadnego znaczenia to czy wszystkim śnią się takie pogmatwane sny w takiej ilości?:usmiech2_na: