Jump to content

Cyklotymia


swiatlo

Recommended Posts

Cyklotymia to chorobliwe wahania nastroju od lekkiej depresji do hipomanii przy tym nastrój potrafi się zmieniać z minuty na minute.Cyklotymie mam zdiagnozowaną ale traktuje to jako swoją wyjątkowość wahania są wykańczające ale nie o to tu chodzi.Na stronach psychologicznych pisze że cyklotymik może być kreatywny i ambitny i to umie się zgadza;)

 

Co byście polecili cyklotymikowi aby się rozwijał ?

Chodzi mi np jakieś ćwiczenie NLP , konkretny rodzaj medytacji itp

Link to comment
Share on other sites

A z kąd wiesz że psycholog który cię zdiagnozował był tak zrównoważony emocjonalnie,przecież każdy miewa wachania nastrojów od czasu ,do czassu ,to jest coś normalnego .,ważne żeby codzienie te emocje równoważyć w sobie ,np.ćwicząc Jogę,Tai Qi,.Medytując,Relaksując Się ,LLub jakaś inna forma ruchu ,gdzie poprzez ruch ,pracuje się z niezrównoważonymi emocjami .

Link to comment
Share on other sites

ja osobiście myślę ze dla Ciebie b.ważne byłoby oczyszczenie karmy,czy to przez medytacje czy poprzez świece w intencji oczyszczenia karmy,czy przez wizualizacje oczyszczenia ,tylko nie licz na cuda żeby był efekt trzeba czasu i sporo wysiłku.następną ważną sprawa to oczyszczanie czakr,metody jak wyżej +słuchanie muzyki na czakry jesteś wrażliwy na muzykę wiec słuchaj muzyki ezoterycznej na Ciebie powinno b. mocno działać,a warto .Jak co to pisz pomyślimy co i jak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Border to jeszcze więcej, niż bardzo mocne wahania nastroju.

 

Swiatlo - po prostu się rozwijaj. Swoją kreatywność zmień w coś naprawdę pięknego - twórz. Nie wiem, co lubisz najbardziej - może pisanie, może malowanie, może muzykę, może pomoc zwierzętom (tak, pomoc jest tworzeniem), ale tworzenie daje siłę, zwłaszcza, że jesteś ambitny.

 

Oczywiście, poleciłabym jogę i medytację, być może to złagodziłoby nieco Twoje stany i na pewno pozwoliłoby Ci w dobry sposób wykorzystać energię, wpłynęłoby pozytywnie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...