Skocz do zawartości

Rozkład piramida - proszę o pomoc.


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Rozłożyłem sobie karty według schematu piramida. Prezentuje się to następująco:

 

1. Obraz aktualnej sytuacji, sprawa której należy poświęcić najwięcej uwagi: 10 karo

Jestem zaangażowany w sprawy zawodowe (szkoła) i powinienem poświęcić temu całą swoją uwagę?

 

2. Możliwości, szanse, perspektywy, które są teraz do wykorzystania: Król kier + 9 trefl (o)

Szanse na znalezienie przyjaciela, polepszenie się mojego samopoczucia i wyzdrowienie?

 

3. Przyczyny zaistniałej sytuacji: As pik + Dama trefl + As Kier (o)

Ważne sprawy urzędowe konieczne do załatwienia, formalności, brak porozumienia z matką które wprowadza złą atmosferę w domu?

 

4. Najlepszy sposób uporania się z kłopotami i wybrnięcia z problemów: As karo (o) + 7 trefl (o) + As trefl + Walet kier (o)

Przemilczeć wszystko, poproszenie o pożyczkę i wsparcie finansowe, zaczekać z realizacją swoich planów?

 

Czy dobrze to zinterpretowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem dodać, że 10 karo w pierwszym punkcie wyszła odwrócona, ma to jakieś znaczenie?

 

Dla mnie osobiście 10 karo jak i w ogole kara nie maja znaczenia czy sa odrwócone ale chyba to też zależy od talii w mojej nie ma znaczenia na odwrócenie kar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Rozłożyłem sobie karty według schematu piramida. Prezentuje się to następująco:

 

1. Obraz aktualnej sytuacji, sprawa której należy poświęcić najwięcej uwagi: 10 karo

Jestem zaangażowany w sprawy zawodowe (szkoła) i powinienem poświęcić temu całą swoją uwagę?

 

2. Możliwości, szanse, perspektywy, które są teraz do wykorzystania: Król kier + 9 trefl (o)

Szanse na znalezienie przyjaciela, polepszenie się mojego samopoczucia i wyzdrowienie?

 

3. Przyczyny zaistniałej sytuacji: As pik + Dama trefl + As Kier (o)

Ważne sprawy urzędowe konieczne do załatwienia, formalności, brak porozumienia z matką które wprowadza złą atmosferę w domu?

 

4. Najlepszy sposób uporania się z kłopotami i wybrnięcia z problemów: As karo (o) + 7 trefl (o) + As trefl + Walet kier (o)

Przemilczeć wszystko, poproszenie o pożyczkę i wsparcie finansowe, zaczekać z realizacją swoich planów?

 

Czy dobrze to zinterpretowałem?

 

1. Dla mnie to jakaś podróż Cię czeka i tutaj powinienieś sie skupic

2. Ktos bliski może Ci pomóc w jakimś nowym przedsięwzięciu z którego możesz miec niezłe dochody:)

3. Przeżywasz jakieś silne emocje i ma to zwiazek z kobietą która ma stycznośc z finansami i może Cię odciąc od tych finansów

4. Uzyskasz telefon lub nowiny związane moga byc z finansami lub ogólnie pozytywne wieści we wszystkich dziedzinach i może byc to związane z mężczyzna poniżej 35 roku życia:)

 

Dla mnie tak wygląda ten rozkład,ale może ktoś inny jeszcze pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście 10 karo jak i w ogole kara nie maja znaczenia czy sa odrwócone ale chyba to też zależy od talii w mojej nie ma znaczenia na odwrócenie kar:)

 

To zależy czy ktoś używa odwróconych. Odwrócone karty mają inne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna samemu zaznaczyc karty. Zależy jak ktos chce

 

Tak, ale są tacy co używają tylko prostych. Jeśli ktoś ma ochotę używać odwróconych, to najlepiej oznaczyć sobie karty, wtedy wiadomo od razy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy ktoś używa odwróconych. Odwrócone karty mają inne znaczenie.

 

Wiem,że mają inne znaczenie ja zinterpretowałam z pomocą ksiązki gdzie nie ma odwróconych i tyle. Dlatego ja też się uczę i pomagam a weryfikacja należy do pawła. I dlatego może inne osoby by sie wypowiedziały bardziej doświadczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że mają inne znaczenie ja zinterpretowałam z pomocą ksiązki gdzie nie ma odwróconych i tyle. Dlatego ja też się uczę i pomagam a weryfikacja należy do pawła. I dlatego może inne osoby by sie wypowiedziały bardziej doświadczone.

 

Przecież wiem. Chodzi mi o to jak on je kładł. Czy on odwraca czy nie. A że można używać odwróconych to dodatkowe info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście spotkałem się ze stwierdzeniem, że stosuje się karty proste i odwrócone, nie wiem czy to jest niezbędne, ale w swojej talii mam oznaczone krzyżykiem gdzie jest góra a gdzie dół, więc jak piszę że jest odwrócona to jest to prawda. Czyli ogółem stosuję odwrócone karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście spotkałem się ze stwierdzeniem, że stosuje się karty proste i odwrócone, nie wiem czy to jest niezbędne, ale w swojej talii mam oznaczone krzyżykiem gdzie jest góra a gdzie dół, więc jak piszę że jest odwrócona to jest to prawda. Czyli ogółem stosuję odwrócone karty.

 

Ok ja zinterpretowałam z pomocą książki i tam nie ma odwróconych, chciałam tylko pomóc.

Paweł każdy ma swoją metodę i w porządku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...