Jump to content

duch dziecka


dziama

Recommended Posts

Ostatnio bezprzerwy śni mi się, że mój 2letni synek topi się w brudnej, zielonej wodzie (albo w bagnie), a później śni mi się, że się budzę. Patrzę na zamknięte drzwi mojego pokoju, pod nimi stoi mój synek. Mówię do niego, że jest jeszcze nocka i żeby się położył do łóżeczka. Nagle słyszę odgłos ssanego smoczka tuż koło ucha, patrzę i widzę mojego synka, który leży koło mnie. Patrzę znowu na drzwi i widzę, że mój synek macha rączką i mówi "mama papa" i przechodzi przez zamknięte drzwi i znika (rozpływa się w powietrzu). Co to może znaczyć?? Jeszcze troche i zacznę się bać zamknąć oczy.

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopoodbniej w życiu bardzo denerwujesz się i martwisz o swoje dziecko - ten lęk tkwi głęboko w Twojej podświadomości. Stąd we śnie pojawił się motyw jego tonięcia w brudnej i zielonej wodzie.

Twoje lęki znajdują również wyraz w jego odejściu przez zamknięte drzwi - dodam, że muszą one byś bardzo intensywne skoro dziecko zyskuje prawie moc nadprzyrodzoną i wspomniane drzwi nie stanowią dla niego żadnej przeszkody.

Za to stan faktyczny to jest dziecko śpiące przy Tobie, dźwięk smoczka - sygnały, że (w moim odbiorze) jest okej - jest bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...