Jump to content

Biały Gabinet- Stwórz swój własny już dziś.


Captain Noni

Recommended Posts

///Brakuje map kilku pięter i wiele funkcji oraz artefaktów jakie powinny być w środku. Uzupełnie to wkrótce Jednak namawiam też do Waszej pomocy w odnalezieniu nowych i dobrze działających artefaktów i funkcji jakie znajdziecie w Swoim BG.

 

Projekt Biały Gabinet - nie fizyczne miejsce(ale można tam mieć dotyk,słuch i inne nie fizyczne zmysły jeśli masz je wytrenowane) do którego może każdy przenieś w OBE lub przez LD lub poprzez wyobraźnie mentalnie w każdej chwili by skorzystać z zawartych tam miejsc i ich funkcji. Miejsce stworzone wspólnie z Moją Opiekunką. Miejsce to tylko schemat dla zainteresowanych i mogą na jego podstawie z Swoim Opiekunem stworzyć swój własny biały gabinet i dowolnie go modelować według uznania! :)

 

Poniżej zamieszczam wg kolejności mapę > legendę > oraz instrukcje obsługi i jak wejść do tego miejsca lub stworzyć swoją własną kopię Białego Gabinetu.

 

biaygabinet.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

1- wejście poprzez drzwi z dowolnego miejsca również z czarnej pustki.

 

2- winda (puki co nie mam map innych pięter)

 

3- Biały gabinet. Na środku jest stół z kilkoma wygodnymi białymi fotelami. Na stole leży Skrzynka Pomocy i Notes(patrz instrukcja)

Miejsce służy ogólnie w celu wygodnych spotkań z kim kolwiek kto tam Nas odwiedzi(zwykle to własny Opiekun). Z tego miejsca możemy wejść bezpośrednio do pkt 2,4,4,5.

 

4- Oczyszczalnia energetyczna i doładowanie. Wchodzimy do Niej na prawo od wejścia do Białego gabinetu. Gdy wejdziemy do środka za Nami Powstaje pole siłowe które kiedy stąd będziemy wychodzić WYPUŚCI jedynie Nas czystych a cały syf,Istoty podłączone pasożyty i inne szkodliwe energie i NAWET CHOROBY zostawi w środku uwięzione.

Na ścianach i suficie zamontowane są lampy kryształowe które kiedy wejdziemy do środka zapalają się. Przed Nami jest konsola która ma parę przycisków ale możemy wydać polecenie także samą intencją i myślą.

Główne funkcje jakie możemy uruchomić w tym pokoju.

 

A- Oczyszczenie energetyczne i fizyczne. Kiedy odpalimy tą funkcje lampy promieniują na Nas wiązkami energii która usunie z Naszego systemu energetycznego i ciała fizycznego wszystkie negatywne i szkodliwe energie,pasożyty i podpięcia,usunie też z pola aury wszystkie negatywne nastawione do Nas Istoty(WSZYSTKIE).

 

B- Doładowanie i równowaga. Odpalając tą funkcje najlepiej kiedy się skończy funkcja A wtedy dostajemy silną dawkę energii witalnej oraz pobudza każdą czakrę i cały układ fizyczno energetyczny do 100% tego jak powinno chodzić zarówno ciało fizyczne ze wszelkimi organami jak i układ energetyczny. Wszystkie Ciała i energetyka automatycznie ustawia się w odpowiedniej dla danego człowieka równowadze działania.

 

C- uzdrawianie. Energia która Nas przenika uzdrawia Nas ze wszelkich chorób,szkód(obejmuje wszystkie ciała także fizyczne) i napełnia Nas miłością,spokojem. Czas spędzony pod funkcją C może się wydłużyć zależnie od problemów zdrowotnych z jakimi przychodzimy. Proces należy powtórzyć niekiedy kilka razy. Nawet rak i nowotwory nie mają SZANS!!!

D- Upgrade. Jak nazwa wskazuje uruchamiając ten proces przechodzimy ogólno-całościowy rozwój świadomości. Zmienia się nasze DNA i mózg w celu ewolucji duchowej i wrastania. Efektem tego będzie znaczne podwyższenie IQ oraz zdolności parapsychicznych. Powtarzać trzeba wiele razy i najlepiej poziom zmian ustalić konsultacją własnego Opiekuna. Nie róbcie tego na własną rękę :)

 

Inne funkcję odkryjcie sami możecie także zrobić własną funkcję lub Wasz Opiekun może ją zrobić i Wam ją przekazać pamiętajcie o tym :)

 

Następnie wychodzimy poprzez te pole siłowe które wypuszcza jak mówiłem tylko Nas zostawiając w środku wszystko to co czego chcieliśmy się pozbyć w tym szkodliwe energie, połączenia istoty i pasożyty. Kiedy wrócicie następnym razem pokój będzie czysty a wszystkie te energie zostaną stamtąd zabrane przez waszego Opiekuna.

 

5. Plaża. Plaża z tropikalnej wyspy miejsce na długie spacery i refleksje. Często to właśnie tam spędzam czas z Moja Opiekunką :) Na końcu plaży jest bambusowy domek którego funkcje odkryjcie sami.

 

6. Ocean. Patrząc na Ocean i zadając pytanie czasem możecie usłyszeć głos zawierający odpowiedź to będzie głos z waszej Najwyższej Jaźni. Patrząc na Ocean także wypełniacie się spokojem i ukojeniem jakim tylko Sobie wymarzycie.

7- pokój w którym nie byłem. Nie wiem co tam jest. Wchodzi się do Niego poprzez drzwi ( U Mnie są zamknięte.)

 

 

8- Pokój kreacji. Kiedy wejdziemy do tego pomieszczenia lądujemy w własnym śnie. Ba nawet to będzie LD(świadomy sen). W pokoju kreacji możemy robić co tylko zapragniemy to nas własny prywatny świat. Można w Nim realizować swoje marzenia, uczyć się i doświadczać czego tylko zapragniesz. Efekt dostrojenia dotyk,słuch,wzrok itd. zależy jednak od poziomu naszej mocy i wytrenowania niefizycznych zmysłów. Możemy to wszystko zmienić treningiem lub powiększając Swoją moc kreacji. (spytać Opiekuna co robić)

 

9-Portal(gwiezdne wrota). Portal jest otoczony barierą sił światła tak żeby przez portal przypadkiem LUB Celowo nie ściągać złych Istot i energii a także Istot które wcale nie chcą się spotkać.

 

Poprzez Portal możemy dostać się do dowolnego miejsca we wszechświecie oraz podróżować do innych systemów energetycznych nawet poza focus27 (na własną odpowiedzialność).

Przez Portal możemy zaprosić też do Białego gabinetu i naszego systemu energetycznego dowolną przyjazną Nam Istotę która będzie chciała się z Nami spotkać.

 

 

 

Przez Barierę nie przejdzie żadna zła energia ani Istota nie zależnie od jej poziomu i źródła pochodzenia. Ty Sam użytkowniku nie przejdziesz przez portal do wymiaru i miejsca do którego chciałeś się dostać jeśli będzie to dla Ciebie szkodliwe i nie bezpieczne wtedy bariera nie przepuści Cię! Wizualnie działa to jak gwiezdne wrota.

 

 

Instrukcja obsługi

 

 

Biały Gabinet może powstać na schemacie takim jaki widzicie powyżej możecie go dowolnie zmieniać i modelować. Powstanie On na Wasze polecenie (w myślach powiedz że stwarzasz teraz Swój Biały gabinet) lub poproś o to Swojego Opiekuna. I już on jest. Każdy Polak aktualnie ma moc go stworzyć.

Jak wejść do Białego Gabinetu.

 

 

Wejść do białego gabinetu można z wielu poziomów świadomości.

Optymalny

Zamykasz oczy i relaksujesz się. Wprowadzasz mózg w wibracje Theta MUSI być poniżej 8Hz optymalnie jest aż 4Hz bardzo głęboko w króliczą Norę tak tak dawniej tylko nieliczni (jogini z Tybetu i inii Mistrzowie) umieli wprowadzić pracę mózgu w stan 4Hz dzisiaj to potrafi każdy Polak(każdy który pracuje nad Sobą kocha innych i Siebie i idzie drogą do Boga). Dziękujemy Boże:* jeśli jednak nie umiesz no to możesz korzystać z Alfa Synchro Theta II (7Hz-4Hz) 4Hz.mp3 dam link do ściągnięcia na gg 1097963.

 

Kiedy twój mózg wibruje poniżej 7 Hz lub 7 Hz wyobraź Sobie przed Sobą Białe Drzwi. Wiesz że za Nimi jest Twój własny Biały Gabinet. Otwórz drzwi i wejdź do środka. Powinien w środku być już Twój Anioł Stróż i przywitać Cię. Teraz kiedy jesteś w środku zbadaj teren :) Powodzenia.

 

SPOSÓB alternatywny. W trakcie snu uświadom Się że śnisz. (LD) Z Poziomu LD zrób drzwi do Swojego Białego gabinetu i wejdź do środka:)

 

SPOSÓB jeśli masz dobre połączenie z światem duchowym i swoim BG(tylko dla kogoś kto był już w Swoim BG nie raz i nie dwa ale wiele razy) Mentalnie nawiąż połączenie z Białym Gabinetem. Zamknij Oczy i wyobraź Sobie Białe Drzwi. I już wiesz co dalej:) z tego poziomu możesz szybko jeśli to pilnie skorzystać z któregoś z pokoju.

 

Kocham Was i Pozdrawiam.

Noni :)

Edited by Captain Noni
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Capitanie to ciekawe, podczas mojego pierwszego OOBE bylo ono spontaniczne i najbardziej bylem dostrojony. Przeszlem do oobe wlasnie z czegos takiego. Znalazlem sie w takim wlasnie gabinecie. Pamietam ze musialem przeskoczyc przez pole silowe. Wszedzie bylo bialo zaskakujaco bialo. Drzwi byly, byly pokoje wszystkie biale. Potem mnie wyrzucilo i znalazlem sie u siebie nad lozkiem. Obok mnie byl chyba moj opiekun dziwnie wygladal.

Cos w tym moze byc. Od tego czasu probuje OBE i mi nie wychodzi mam tylko wibracje albo nad ranem prawie jestem dostrojony ale nie moge do konca opuscic ciala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...