Skocz do zawartości

Witam szukalam wszedzie forum dotyczacego snu poniewaz mialam bardzo dziwny sen i bar


kinka-minka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalam wszedzie forum dotyczacego snu poniewaz mialam bardzo dziwny sen i bardzo prosze o wyjasnie, bylaym bardzo wdzieczna

ok ale sen byl tak glupi ze masakra

A wiec tak Napisze tyle co pamietam ,takie szczegóły ktore mi weszly do glowy

Było lato , bardzo cieplo z kims mialam gdzies jechać jak sie pozniej okazalo pojechalismy do Niemiec zjesc w budce z jakas rodzinka kurczaka w ciescie 3 takie kulki.

Wiem ze stalam na przystanku był wielki upał mialam biala sukienke acha bylam wciazy i mialam ubrane kozaki zimowe do kolan ,bardzo chcialam isc do domu je zmienic ale z jakiegos powodu nie moglam wiem ze w tym snie ylo mi bardzo goraco.Potem jeszcze pamietam ze chcialam wejsc do jakiegos sklepu stalam na ulicy chya pic chcialam czy cos i yla tam jakas dziewczyna i mowila ze nie moga tam wejsc bo maja praktyki .To chyba wszystko ale pierwszy sen od dawna ktory tak dorze zapamietalam a zryty jak nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie aż tak znowu zryty. Żebyś moje co poniektóre sny zobaczyła ;)

Moim zdaniem znaczenie w tym śnie ma ciąża oraz kozaki i upał. Sama ciąża, to jakiś początek czegoś nowego w Twoim życiu. To, ze odczuwałaś uciążliwy gorąc, a do tego ciążyły Ci te kozaki, z którymi nic nie mogłaś zrobić, pokazuje to Twoje uczucia, coś Ci doskwiera, a jednocześnie czujesz niemoc, nie umiesz nic z tym zrobić, zeby sobie ulżyć. Ale żeby coś więcej powiedzieć w związku z czym i bardziej ogarnąć ten sen, musiałabyś opowiedzieć o sobie coś więcej z realu. A może sama to uczucie ze snu z czymś skojarzysz?

Być może ma swoje znaczenie też wyjazd do Niemiec oraz liczba trzy i kształt kulek, ale do tego, to ja już nie umiem się odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

"Było lato , bardzo cieplo z kims mialam gdzies jechać jak sie pozniej okazalo pojechalismy do Niemiec zjesc w budce z jakas rodzinka kurczaka w ciescie 3 takie kulki.

Wiem ze stalam na przystanku był wielki upał mialam biala sukienke acha bylam wciazy i mialam ubrane kozaki zimowe do kolan ,bardzo chcialam isc do domu je zmienic ale z jakiegos powodu nie moglam wiem ze w tym snie ylo mi bardzo goraco.Potem jeszcze pamietam ze chcialam wejsc do jakiegos sklepu stalam na ulicy chya pic chcialam czy cos i yla tam jakas dziewczyna i mowila ze nie moga tam wejsc bo maja praktyki ."

 

Według mnie to najważniejszy element Twego snu.Przychylam się do interpretacji Yami,ze swej strony dodam,że kurczak dotyczy uczuć,cyfra 3 to koncepcja,idea,symbolizuje pojmowanie prawdy.Inteligencja i harmonia,wszystko co kiełkuje w umyśle.Harmonia pomiędzy inteligencją,emocjonalnością i wolą.Nie prowadzi do realizacji tylko do koncepcji.Kształt kulek to znak doskonałości,pełni i równowagi.Twoje buty,ubiór stopy świadczą o tym,że nie czujesz się komfortowo w jakiejś sytuacji.Zaś obcy kraj symbolizuje,że być może w związku z tą sytuacją obiecywałaś sobie więcej niż otrzymałaś,nie spełnił ten wyjazd Twoich oczekiwań.Skłaniałabym się cały czas do przyjrzenia sie uczuciom.

Edytowane przez cyganicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...