Skocz do zawartości

Jak rozumieć ten sen?


szmaragdowa7

Rekomendowane odpowiedzi

Wnętrze kościoła połyskujace złotem,kilkanaście młodych par przygotowujących się do złożenia przysięgi.Na srodku kościoła trzy czerwone trumny.Mam świadomość uczestnictwa w tej ceremoni,wiem że na coś czekam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci się układa życie uczuciowe?

Najważniejszym symbolem tutaj jest nie mnogość młodych par, nie kościół i nie trumny, tylko Twoje poczucie oczekiwania. Po prostu zastanów się do jakiej dziedziny życia się to odnosi w chwili obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaję że własnie główną rolę odgrywają tutaj te trumny które były na środku kościoła, oznacza że jest to same sedno, środek sprawy. trumna może być symbolem twojego wnętrza a raczej zażegnania jakiejś sprawy, odcięcie się od przeszłości, coś co chcesz rozpocząć, coś nowego możesz jeśli całkowicie odetniesz się od tego co było, tylko dzięki temu uda ci się zrealizować nowe plany, pamiętaj,że mówi się że trumna nie lubi stać pusta, dlatego musisz jak najprędzej zażegnać, pogrzebać jakieś minione wydarzenia którymi być może żyjesz i wtedy śmiało możesz otworzyć się na to co nowe. warto też się skupić na liczbie trzy która symbolizuje świadomość, harmonię, równowagę oraz rozwój i wzrost.Kościół może symbolizować twój rozwój umysłowy, zależy ci na spełnieniu szczęścia. Dlatego też mogły przyśnić ci się pary składające przysięgę, być może chodzi właśnie o twoje życie uczuciowe, że pragniesz bycia z kimś. kościół , jego wnętrze połyskujące złotem może sygnalizować również że twoje prośby zostaną wysłuchane, że spotkasz człowieka zdolenego do szczerzej miłości bo za tym własnie chyba tęsknisz i tego oczekujesz, na to czekasz. Ja tak odebrałam ten sen

Edytowane przez myszka90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko90 ....czytając Twoją odpowiedz mam wrażenie,że wiesz o mnie wszystko.Jestem zaskoczona Twoją precyzją w określeniu mojej sytuacji.Dziękuję za pomoc,teraz mam już pewność w jakim kierunku podążać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...