Jump to content

Szybka jazda samochodem.?


Kuroi Neko

Recommended Posts

Śniło mi się, że jechałam samochodem mojego ojczyma (a jestem jeszcze tak na prawdę an to za młoda XD) i ja nie wiem sama jak ja jechałam tym samochodem, bo siedziałam sobie na tylnym prawym siedzeniu, a ten samochód sam jechał o_O I ja się chyba uczyłam do angielskiego z książki i nagle patrze przez okno i widze ze ja tak strasznie szybko jade i że wgl nie wiem gdzie jade. I przesiadam się jakoś na to miejsce przed kierownicą i widze że zaraz wjade w jakiś stary budynek z takiej czerwonej cegły no i ja trochę hamuję i ostro skręcam w lewo w jakąś ulicę. I potem to auto cały czas tak jakby samo przyśpiesza i jedzie coraz szybciej, ja tylko co jakiś czas próbuje przyhamować, ale nie wiele to daje i muszę skręcać tak że tym autem prawie rzuca. I ja w tym śnie chciałam dojechać do domu moich kuzynek i nie wiem czemu pojechałam ulicą która była jednokierunkowa i jechałam pod prąd, ale na szczęście nikt nie jechał i właśnie patrzyłam na ten znak drogowy i sobie myślałam że źle jade i próbowałam hamować i pod koniec snu tak strasznie ostro skręciłam i samochód sam się w końcu zatrzymał i na tym sie ta cała podróż skończyła. Potem wysiadłam z tego auta i był tam mój kumpel w rozpiętej koszuli (;/) i on był cały na brzuchu i na klacie podrapany tak że aż mu te wszystkie zadrapania krwią podeszły i on sie uśmiecha i mówi że to jego przyjaciółka mu zrobiła, patrze na nią z taką zażenowaną miną że jak ona sie zachowuje, a ona się śmieje ;/ I ja nie wiem czemu się przytuliłam do tego mojego kumpla bo mi go było szkoda.I potem się obudziłam ;/ Dziwny sen.

 

W dodatku zawsze jak śni mi się że jade autem to mam problem z prędkością bo zawsze to auto tak szybko jedzie i mam problem z hamowaniem, bo na nie wiele się zdaje. Co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

wiesz z czym mi sie ten sen kojarzy?z dążeniem do celu po trupach:)mam na myśli tu tą twoją prędkość zważanie na znaki, na drogę ale nie zastosowanie tego, hamowanie kojarzy mi się z symbolem naszych ograniczeń a ty wydaje się,że nie stosujesz się do ograniczeń tylko idziesz przed siebie śmiało, masz zamierzony cel i chcesz to mimo wszystko osiągnąć, bez zbaczania czy też zatrzymywania się.tylko śmiało z siłą przebicia. Nie wiem inaczej tego nie potrafię zinterpretować

Link to comment
Share on other sites

no to może właśnie brak celu powoduje u ciebie wrażenie braku kontroli nad samochodem? ^^Popatrzmy - samochód nie jest twój to raz. Nie prowadzisz go, on cię tylko wiezie, nie bardzo wiadomo gdzie. Wiezie cię szybciej niż byś chciała jechać. Piszesz, że jesteś za młoda na prowadzenie samochodu, więc nie czujesz się dość silna na przejęcie kontroli nad swoim życiem. Twój ojczym musi mieć na ciebie silny wpływ, skoro to jego samochód. Ale w twoim śnie jest jeszcze kobieta - kobieta do, której masz urazę, która rani - twój kolega prawdopodobnie jest twoim Animusem, który pojawił sie w twoim śnie. To twoja siła, a ta kobieta ją zaatakowała. Masz w soim otoczeniu, kobietę, która dąży do dominacji nad tobą i chociaż niekoniecznie świadomie nie zawacha się cię zranić.

 

Poza tym samochód kojarzy mi sie również z karą Rydwanu, ona też mówi o życiowej "jeździe bez trzymanki". Rydwan pędzi, ale nie ty nim kierujesz ale zwierzęta, które go ciągną. To między innymi twoje emocje. No i wspominałaś o podróży, Rydwan jest również z tym związany. Jak się czujesz w otoczeniu swojej rodziny?

Link to comment
Share on other sites

Tyle że ten chłopak i ta dziewczyna w tym śnie to moi kumple, chociaż ost ta dziewczyna mnie trochę irytuje to fakt. Ona i on sie bardzo przyjaźni, on myśli że może na nią liczyć w każdej sytuacji, postawił by się za nią murem w złej sytuacji, a ona to by go jeszcze wydała u kogoś byle tylko siebie bronić i wgl czasem go obgaduje, źle o nim mówi, wyzywa go i bije - taka z niej fajna obłudna przyjaciółka i troche mnie to irytuje ;/ Może wiec jest jakis sens w tym co piszesz.

 

A kto to jest Animus?

 

W otoczeniu rodziny takiej bliższej, rozumiem? Yhmm.... Ujdzie.... Z ojczymem się dogaduje, jest ok, nic specjalnego, z kolei z mamą często się kłócę, ostatnio po chwili zgody znowu sie kłóciłyśmy ;/

 

A i ojczym wcale nie ma na mnie silnego wpływu. Być może zawsze we śnie jade jego samochodem, bo tylko on u nas w domu ma samochód i ma prawo jazdy? XD

Link to comment
Share on other sites

co do prawa jazdy możesz mieć rację :) co do twoich znajomych - podświadomość nie zawsze twarzy używa osób wtedy kiedy chce coś o nich powiedzieć, czasami sobie przekleja twarze. Twoi przyjaciele mogą symbolizować coś całkiem innego. Sny rzadko mówią tym samym językiem co my. Mówisz, że kłócisz się z matką, może to właśnie ona? Kocha ale rani. Znam to ze swojej rodziny, wiem, że moja matka chce dobrze, ale zawsze jakoś potrafi mi dokopać. W 100% dobrej wierze ^^ Animus to w skrócie siła równoważąca cię - jeżeli jesteś kobietą ta siła jest mężczyzną, najczęściej pojawia się w snach jako mężczyźni z twojego otoczenia. Jeżeli jest się męczyzną, ma się Animę, która sni się jako kobieta i rownoważy męską naturę.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzieki za interpretacje snu ;)

 

Ale po co się ten Animus śni? I czy to ma jakieś znaczenie że jeżeli jest to on, to że jest cały pociety i wgl?

Link to comment
Share on other sites

no zasadniczo nie powinien być pocięty, nikt nie powinien chodzić pocięty ;) A Animus dość często pojawia sie w snach, jest częścią naszej podświadomości, a sny są tworzone właśnie przez podświadomość. Po co, to zależy, w różnych sytuacjach pojawia się i ma różne przesłania do przekazania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...