Skocz do zawartości

Wypadające 2 zęby / pogrzeb...


saritha_86

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że wypadły mi 2 zęby (wiem, że to jest niekorzystny sen więc proszę o interpretacje...)

Pojechaliśmy całą rodziną na pogrzeb do Gdańska (mamy tam jakąś rodzinę, ale ich nie znam i nie utrzymuję z nimi kontaktu za to moi dziadkowie tak...?) Obudziłam się w jakimś jasnym pokoju (leżałam na łóżku) ... Popatrzyłam się na drugą stronę pokoju i zobaczyłam drugie łóżko a tam spała w ciemnoniebieskiej męskiej koszuli narzeczona brata. Miała tuż bok głowy na łóżku olbrzymi wazon czerwonych róż. Do pokoju weszli dziadkowie. Dziadziuś mówił, że go boli brzuch. Ja powiedziałam, że mnie też bolał ale lekarka dała mi jakoś tabletek i mi pomogło. Poprosiłam by do niej poszedł. Zaczęłam się ubierać. Włożyłam nową spódniczkę w kratkę i czarną bluzkę. Mi się ta spódniczka podobała ale mojej mamie nie (mówiła, że ma nijaką wysokość (ani długa ani krótka). Ona była ubrana w białą bluzkę. Uważałam, że powinna iść w ciemnej bluzce bo to pogrzeb mojej prababci (dziwne, bo potem znów to był pogrzeb jakiejś bliskiej osoby tej mojej dalekiej rodziny z Gdańska). Wtedy weszła do pokoju cała zapłakana, ubrana na czarno "ciocia" Miała rude włosy zaplecione w warkocz (nie ma takich w rzeczywistości). Zaczęła składać kondolencje mojej babci. Potem przenieśliśmy się na stypę. Mama była zła... Uważała, że musi popsuć tą stypę tak jak oni popsuli i zawiedli moją prababcię. Wyciągnęła szereg kolorowych mazaków, długopisów i smyczy na telefon (tak jakby chciała je rozdać na tej stypie dzieciom tej rodziny z Gdańska. Potem przeniosłam się do pokoju brata. Czułam, że zaczął ruszać mi się ząb. Po chwili mi wypadł. Popatrzyłam na dłoń w której trzymałam tego zęba... Wypadł w całości i był zdrowy... Po chwili wypadł mi tuż obok drugi ząb. W lustrze zobaczyłam po lewej stronie u góry dwie szparki. Ze szparki tego pierwszego wyłaniał się nowy ząb zdziwiłam się, bo byłam pewna, że wszystkie mleczne zęby mi wypadły. W ustach czułam jakieś okruszki zęba... Zaczęłam wołać mamę by zobaczyła, czy to jest nowy ząb, czy resztki tego starego... Bardzo zaczęłam płakać i przeżywać utratę zęba...

Co oznacza mój sen?????????? Proszę o interpretacje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...