Jump to content

atakujace robale


lapaloma

Recommended Posts

Witam

Mialam dzis okropny sen. Jego poczatek nie zapowiadał niczego strasznego.

Na początku umówiłam się na spotkanie z moim ex, mieliśmy tylko porazmawiać, ale potem okazało się że mam u niego przenocować. Wyglądało na to że chce porozmawiać o tym by do mnie wrócić (a nie jesteśmy z sobą już 3 lata). Przebrałam się w koszulkę nocną a potem chciałam pójść do toalety. Nie mogłam jej znaleźć, wiec poszłam szukać wychodka na dworze. Wyszłam tak jak stałam. Tam spotkałam obecengo partnera, który pytał co ja tu robię? Nie bardzo wiedziałam co mam mu odpowiedzieć. Powiedziałąm mu wkońcu że odwiedzam swego byłego, ale zaraz ide zabrać swoje rzeczy i wracam z nim. (Caly czas jest wieczor)

Potem idziemy piaszczysta droga przez jakas wies. Jest cieplo i slonecznie. Przechodzimy obok sadu gdzie rosna drzewa czeresni. Nie maja owocow ani kwiatow ale maja piekne zielone liscie. Obok tego sadu stoi grupka ludzi i czemuś się przyglądają. Podchodzimy, zeby zobaczyć o co chodzi. Patrze pod nogi a tam pełno kleszczy. Szybko spoglądam w górę na galezie tych drzew a tam pełno kleszczy. Szybko odskoczyłam i oglądam swe cialo. Ale już całkiem sporo tych kleszczy się we mnie powbijalo, wyciagam je. Ale przybywa atakujących mnie robali i to nie tylko kleszczy. Do gołych łydek przyczepiają mi sie granatowe chrząszcze ok 3cm długości (chyba skarabeusze) Mają potężne przednie żuwaczki i nie mogę ich od siebie odczepić. Wyszarpuje je i albo część znich porozrywana zostaje albo wyrywam razem z nimi kawałki skóry. Potem nadlatyje wielki skarabeusz 20-30 cm i tymi żuwaczkami wczepia mi w klatkę piersiową. Leje się sporo krwi, chce go usunąć a on bardziej zaciska szczęki/żuwaczki. Nie mogę go wyszarpać bo bym zdarła całą skórę z klatki piersiowej i pewnie nie tylko. W końcu łapię za wielkie żuwaczki i próbuję je rozcioągną i w końcu udaje mi się uwolnić. Wtedy też pojawia się mój partenr i patrzy dziwionym wzrokiem co się ze mną stało. Koniec.

Link to comment
Share on other sites

skupię sie tylko na tych najważniejszych symbolach-kleszcze moga symbolizować jakąś sytuację, bądź narzucony na ciebie przymus z którym nie będziesz mogła sobie poradzić, chrząszcz natomiast symbolizuje coś zmiennego, nieprzewidywalnego dla ciebie.Jest to pozytywny znak jeśli masz problemy w obecnej sytuacji gdyż daje nadzieję na przyszłość oraz dodaje otuchy jeśli potrafisz uczyc sie na błędach z przeszłości, natomiast jesli nie odczuwasz takiego stanu to ostrzega cię przed zbytnią pewnością siebie i odpowiedzialności jaka za tym idzie

Edited by myszka90
Link to comment
Share on other sites

Do gołych łydek przyczepiają mi sie granatowe chrząszcze ok 3cm długości (chyba skarabeusze) Mają potężne przednie żuwaczki i nie mogę ich od siebie odczepić. Wyszarpuje je i albo część znich porozrywana zostaje albo wyrywam razem z nimi kawałki skóry. Potem nadlatyje wielki skarabeusz 20-30 cm i tymi żuwaczkami wczepia mi w klatkę piersiową. Leje się sporo krwi, chce go usunąć a on bardziej zaciska szczęki/żuwaczki.

 

.Jest to pozytywny znak (...)

 

Jeśli chrząszcz w tym śnie ma zabarwienie pozytywne, to ja jestem pasikonik...

 

lapaloma, podstawowe pytanie, co czujesz do swojego ex; czy jesteś szczęśliwa w obecnym związku??

 

Robale to ewidentnie Twoje natrętne myśli, bądź natrętne zachowania osób z Twojego otoczenia, które utrudniają Ci działania nastawione na przyszłość.

Może to również być sen o charakterze retrospektywnym pokazujący sytuację w której ciężko było Ci się od czegoś/kogoś uwolnić.

Edited by Sephira
Link to comment
Share on other sites

chrząszcz ma też to do siebie że odzwierciedla różne aspekty osobowości, bądź tez przyszłych czy tez przeszłych wydarzeń, może oddac również stan twoich przeszłych przeżyć które mogą mieć wpływ na twoja przyszłość

Link to comment
Share on other sites

dzięki Sephira. W obecnym związku jestem szczęśliwa, to poprzedni zaliczyłabym do nieudanych. Zbyt wiele wyrzeczeń mnie kosztował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...