Skocz do zawartości

powódz w moim mieście


aer0jet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o interpretację mojego snu, gdyż wydawał mi się niesamowicie realistyczny. Dotyczył ogromnej powodzi, która postępowała w ogromnym tempie z minuty na minute. Pamiętam, że "akcja" rozpoczęła się od obrony i uszczelniania jednego lokalnych wałów. Jakimś cudem, wpadłem do zmęconej wody jednak po kilku chwilach udało się z niej wydostać. Zaraz po tym starałem się uciec razem z bratem samochodem z wałów, które błyskawicznie zostawały zalewane. Ugrzęźliśmy razem z bratem w dużym błocie, po czym woda zaczęła zalewać nasz samochód. Jakimś cudem wyszliśmy z auta a następnie układaliśmy sobie pod nogi kamienie tak by nie zatopić się w błocie..Ostatnie chwile jakie pamiętam z tego snu to te, gdzie byłem w swoim domu razem z babcia (nikogo innego z rodziny i przyjaciół nie było) i starałem się w jakiś sposób zabezpieczyć dom przez skutkami powodzi. Z bólem serca obserwowałem przez swoje okno jak woda stopniowo wdziera się do okolicy i "pożera" poszczególne przedmioty oraz budynki. Ostatnia rzęczą jaką pamiętam to to, że wspomniałem do siebie: "bądź spokojny"

 

Ps w większości moich snów udaje mi się w pewien sposób na nie wpływać m.in. dodając coś lub usuwając pewne przedmioty, okoliczności lub osoby. Jednak w tym przypadku byłem chyba za bardzo przejęty ogromem zdarzeń i nie myślałem o tym, by w jakiś sposób zmienić przebieg zdarzeń w śnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sen według mnie nie wróży nic dobrego, wręcz przeciwnie być może zapowiada jakieś straty, czasem może oznaczać zapowiedź jakiejś choroby.Jeśli wpadłas do zmęconej wody może to sygnalizować twoją psychikę, brak pewności siebie, być może masz jakieś nieczyste, brudne myśli, może jakieś złe zamierzenia odnośnie jakiejś osoby?, ugrzęźliście z bratem w dużym błocie hmm wydaje mi się może to się wiązać z jakimiś troskami , przedstawia to że być może boisz się, obawiasz zejścia na złą drogę, . Inaczej nie potrafię zinterpretować tego snu. Błoto może również symbolizować twoje jakieś nieczyste dążenia materialne. powódź sama w sobie może sygnalizować jakąś przeszkodę dla ciebie w jakimś ważnym dla ciebie punkcie.Ogólnie niekorzystny dla ciebie znak. Takie są moje odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...