Jump to content

powódz w moim mieście


aer0jet

Recommended Posts

Witam. Proszę o interpretację mojego snu, gdyż wydawał mi się niesamowicie realistyczny. Dotyczył ogromnej powodzi, która postępowała w ogromnym tempie z minuty na minute. Pamiętam, że "akcja" rozpoczęła się od obrony i uszczelniania jednego lokalnych wałów. Jakimś cudem, wpadłem do zmęconej wody jednak po kilku chwilach udało się z niej wydostać. Zaraz po tym starałem się uciec razem z bratem samochodem z wałów, które błyskawicznie zostawały zalewane. Ugrzęźliśmy razem z bratem w dużym błocie, po czym woda zaczęła zalewać nasz samochód. Jakimś cudem wyszliśmy z auta a następnie układaliśmy sobie pod nogi kamienie tak by nie zatopić się w błocie..Ostatnie chwile jakie pamiętam z tego snu to te, gdzie byłem w swoim domu razem z babcia (nikogo innego z rodziny i przyjaciół nie było) i starałem się w jakiś sposób zabezpieczyć dom przez skutkami powodzi. Z bólem serca obserwowałem przez swoje okno jak woda stopniowo wdziera się do okolicy i "pożera" poszczególne przedmioty oraz budynki. Ostatnia rzęczą jaką pamiętam to to, że wspomniałem do siebie: "bądź spokojny"

 

Ps w większości moich snów udaje mi się w pewien sposób na nie wpływać m.in. dodając coś lub usuwając pewne przedmioty, okoliczności lub osoby. Jednak w tym przypadku byłem chyba za bardzo przejęty ogromem zdarzeń i nie myślałem o tym, by w jakiś sposób zmienić przebieg zdarzeń w śnie..

Link to comment
Share on other sites

ten sen według mnie nie wróży nic dobrego, wręcz przeciwnie być może zapowiada jakieś straty, czasem może oznaczać zapowiedź jakiejś choroby.Jeśli wpadłas do zmęconej wody może to sygnalizować twoją psychikę, brak pewności siebie, być może masz jakieś nieczyste, brudne myśli, może jakieś złe zamierzenia odnośnie jakiejś osoby?, ugrzęźliście z bratem w dużym błocie hmm wydaje mi się może to się wiązać z jakimiś troskami , przedstawia to że być może boisz się, obawiasz zejścia na złą drogę, . Inaczej nie potrafię zinterpretować tego snu. Błoto może również symbolizować twoje jakieś nieczyste dążenia materialne. powódź sama w sobie może sygnalizować jakąś przeszkodę dla ciebie w jakimś ważnym dla ciebie punkcie.Ogólnie niekorzystny dla ciebie znak. Takie są moje odczucia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...