Jump to content

Ogromne granatowe fale, podróż statkiem, zagubione rzeczy...


noadeaa

Recommended Posts

A ja miałam taki sen: płynęłam statkiem, na pokładzie była jeszcze moja babcia albo przyjaciółka, kiedy wpływalismy do cieśniny zrobiły się ogromne fale, ale udalo nam się utrzymać kurs na wprost.Było ciemno. Morze i fale byly granatowe, zupełnie bez piany. W pewnym momencie jedna z nich przykryła statek. Następna scena snu rozgrywała się jakby po sztormie na osuszonym dnie szukałam rzeczy,które wypadly mi ze statku. Jedną z nich była moja bransoletka. Rzeczy znalezione leżaly jedna obok drugiej w rzędzie, co mnie bardzo dziwilo.Zobaczyłam, że wśród nich jest moje drzewko szczęcia z bursztynu. Nier bylo nigdzie bransoletki,byłam załamana, ale zauważylam, że kobieta w jakby biurze rzeczy znlezionych(na samym srodku osuszonego dna) trzyma w rece mój portfel, wyrwalam jej go. Na szczęście wszystkie dokumenty i pieniądze były w srodku, zauważyłam 100zł. W następnej scenie znów jestem na statku pasażerskim, albo w pociągu i szukam dwóch miejsc obok siebie dla mnie i babci/przyjaciółki, był starszny tłok, nigdzie nie znalazłam, byly same pojedyncze miejsca ii siedziałyśmy osobno.

 

Parę dni wcześniej mialam sen o pociągu. Pierwsze szłam przez las i pojawily sie tory, z gromną predkościa przejechal pociąg. Nastepnie szukalam powrotu do domu mojej cioci, było ciemno, szłam przez ciemny las i trafiłam na stację. Kupiłam popcorn, wsiadlałm do pociagu i jechalam cały czas pagórkami góra-dól.

 

proszę o pomoc w interpretacji...

Edited by noadeaa
Link to comment
Share on other sites

Statek oraz znajdowanie się na nim może symbolizować jakąś zaistniałą zmianę w twoim życiu w której niezbyt pewnie się czujesz, może chodzic o jakąś odmianę losu, coś co zaplanowałaś powinnaś jeszcze raz się temu przyjrzeć, przemyśleć, sztorm może symbolizować jakąś przestrogę dla ciebie, przed czymś co może stać się dla ciebie jakims zagrożeniem, przez to możesz coś stracic co zapowiada że szukasz na osuszonym dnie rzeczy które ci wypadły.statek pasażerki oznacza że jakies osoby będą chciały ci pomóc. Natomiast pędzący pociąg może symbolizować zmiany .Pociag sam w sobie ma na celu pokazanie nam naszego doświadczenia, wartości jakimi sie kierujemy, cele za którymi podążamy. Tory natomiast moga symbolizować nimoc wyjścia z jakiegos problemu, jadący pociąg po nich na pewno ma na celu zmiany które się dla ciebie szykują, wsiadłaś do pociągu jadąc cały czas pagórkami oznacza że te zmiany mogą wnieść w siebie że będzie raz dobrze a raz źle.Ciemny las może oznaczać że będziesz musiała stawić czoło jakiejś sprawie której chcesz uniknąć. Taka jest moja interpretacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...