Jump to content

Gwałt na mężczyźnie


romanowa

Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu miałam przedziwny sen, który mnie przeraził, zaczęłam się zastanawiać nad swoją psychiką. Mój sen przypadł na okres jakiejś wojny, konfliktu (dość częsty motyw w moich snach), z dużą grupą ludzi ukrywaliśmy się w jakimś schronie. Nagle znalazłam się w zupełnie białym pokoju o zimnym, surowym wnętrzu. Na łóżku leżał nagi mężczyzna, przypięty kajdankami do rury znajdującej się przy łóżku, zwinięty w pozycji embrionalnej, śmiertelnie przestraszony. Ja go gwałciłam, ale to tak naprawdę nie byłam ja jako ja Zuza, to była jakaś inna postać ale ja byłam tą postacią, najdziwniejsze jest to, że ten facet miał narządy rozrodcze kobiety, zamiast penisa miał pochwę, a ja go gwałciłam moim skórzanym paskiem od spodni. Czy ktoś może mi powiedzieć, co to znaczy, bo ja próbowałam to jakoś rozgryźć i niestety to już jest chyba wyższa szkoła jazdy :)

Link to comment
Share on other sites

hm, ciekawe, może nie akceptujesz swojego animusa ;) ?

 

Ostatnio często ludzie mają sny o wojnie, konflikcie, o tym, że się gdzieś ukrywają... sama miałam taki sen nie raz. To też jest ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

Wojny, woda i dzieci to najczęstsze motywy w moich snach, ale ten sen o mężczyźnie całkowicie mnie wytrącił z równowagi, był bardzo realistyczny i miał taką mroczną atmosferę. Sprawiało mi przyjemność to, że ten mężczyzna się mnie bał. Nie wiem, może masz rację Baby Jane z tym brakiem akceptacji własnego animusa... Chciałabym poznać więcej opinii :)

Link to comment
Share on other sites

mężczyzna może symbolizować zwyczajnie twoją podświadomość stąd w nim narządy rozrodcze kobiety a nie mężczyzny, gwałt może odnieść się do twojej osoby jako przestroga przed niebezpieczeństwem.Pokój może być symbolem jakiś kłopotów skoro miał wnętrze zimne i surowe, mężczyzna przypięty kajdankami skoro uznaliśmy że jesteś to ty, twoja podświadomość zatem kajdanki mogą oznaczać twoją reakcję nerwową w zaistniałym problemie.Ja to tak odczutuję

Edited by myszka90
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...