Jump to content

2 dziwne sny


ciastusiowy_marzyciel

Recommended Posts

Witam serdecznie, ostatnio miewam bardzo dziwne sny, a mianowicie śnił mi się człowiek , który mnie prześladował, chodził za mną wszędzie, ale nie robił mi żadnej krzywdy, był chory umysłowo.

Drugą rzeczą , która mi się przyśnila była sytuacja, mianowicie oczekiwałam na okres, śniło mi się, że sprawdzałam co jakiś czas czy nadszedł, a potem wyrażnie widzę swoją krew menstruacyjną, ale jest jej niewiele,hm co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Prześladowanie mimo tego ,że nikt nie robi ci krzywdy może mieć niekorzystny znak,moga cie spotkać jakieś nieprzyjemności ze strony jakiejś osoby. Krew menstruacyjna może być symbolem oczyszczenia. Dlatego też gdy śni Ci się oczekiwanie na krew może to oznaczać że potrzebujesz oczyścić się z problemów, popełnionych czynów, być może z jakiś tajemnic które mogą ciążyć ci na sumieniu. Ja to interpretuję w ten sposób, ale pamiętajmy że najważniejsze są odczucia osoby która o tym sniła.

Link to comment
Share on other sites

Coś w tym chyba jest, niedawno zostawił mnie chłopak, przeżywam w zasadzie najtrudniejszy okres swojego życia. A nieprzyjemności spotkały mnie ze strony ukochanego, mam nadzieję , że nic gorszego już się nie wydarzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...