Jump to content

Kiedy poznasz swoją drugą połowę? rozkład - interpretacja kart.


Tarocistka_doradca

Recommended Posts

Kiedy poznasz swoją drugą połowę? przykładowy rozkład - interpretacja kart.

 

Witam serdecznie.

 

Jest to prosty rozkład kart, który odpowie konkretnie w jakim czasie (pora roku, rok) mają wystąpić zmiany. Do tego rozkładu możemy zadać różne pytania związane ze sferą partnerską, zawodową, finansową, wyjazdy, zdrowie, itd. Stosujemy karty w pozycji prostej.

 

Odpowiesz sobie między innymi na takie pytania jak:

-Kiedy znajdziesz pracę?.

-Jak będzie wyglądała Twoja sytuacja finansowa w najbliższych na przykład 2 latach?.

-Jak potoczy się sytuacja w związku w ciągu najbliższego roku czasu?.

-Kiedy kupisz dom?.

-Kiedy wyjedziesz za granicę?.

-Jak potoczy się Twoja kariera zawodowa w najbliższych 3 latach?.

-Kiedy zwiążesz się z kimś na stałe uczuciowo?

-Kiedy wyjdziesz za mąż.

-Kiedy urodzisz dziecko.

-Kiedy zakończą się Twoje problemy w małżeństwie?

-Itd, itd.

 

Losujemy odpowiednią ilość kart (to zależy na jaki okres czasu stawiasz prognozę) i układasz karty w następujący sposób. Karty układamy w poziomych rzędach po 4 karty. Zwykle zaczynamy od bieżącego roku, pory roku. Ale możemy także zacząć od wcześniejszego okresu czasu, wówczas dowiemy się z kart, co się już w danej sprawie wydarzyło.

 

Przykład.

 

Rok 2011

1 karta (wiosna), 2 karta (lato), 3 karta (jesień), 4 karta (zima).

 

Rok 2012.

1 karta (wiosna), 2 karta (lato), 3 karta (jesień), 4 karta (zima).

 

Rok 2013

1 karta (wiosna), 2 karta (lato), 3 karta (jesień), 4 karta (zima).

 

Przychodzi wiosną roku 2011 klientka do wróżki i pyta się, kiedy zwiąże się uczuciowo z mężczyzną?

Obecnie mamy wiosnę roku 2011, ale postawimy karty na okres czasu: od wiosny roku 2010 do końca roku 2012. Być może dowiemy się z kart, co wydarzyło się wcześniej u naszej klientki w roku 2010, w sprawach uczuciowych.

 

Rok 2010.

1 karta (Wieża XVI - wiosna), 2 karta (3 mieczy - lato), 3 karta (9 mieczy - jesień), 4 karta (Eremita IX).

 

Rok 2011.

1 karta (Wisielec XII - wiosna), 2 karta (2 pałeczek - lato), 3 karta (Śmierć XIII - jesień), 4 karta (4 monet - zima).

 

Rok 2012.

1 karta (As pałeczek- wiosna), 2 karta (Rydwan - lato), 3 karta (2 kielichów - jesień), 4 karta (Król kielichów - zima).

 

Pamiętajmy, że pytamy o to, kiedy osoba znajdzie swoją drugą połowę, i ogólnie tylko o jej życie tylko uczuciowe.

 

 

Interpretacja kart w rozkładzie.

 

Rok 2010 - przeszłość.

 

Wiosną roku 2010 (Wieża XVI) związek tej kobiety rozpadł się, jej życie uczuciowe zawaliło się, runęło jak Wieża na karcie, której (spójrzmy na arkan wielki) struktura budynku rozpada się. To co budowała przez ostatnie lata ze swoim partnerem, z pozoru - solidny fundament pod wspólną przyszłość uczuciową - nagle rozsypało się. To doświadczenie było dla niej bardzo bolesne, bo arkan wielki Wieża jest trudną kartą, poza tym obok jest 3 mieczy. Ona czuła się rozbita emocjonalnie (Wieża).

 

3 mieczy - latem roku 2010 paskudny nastrój nie ustąpił, jej rozdarte serce, nieprzyjemne poczucie straty (emocjonalnie) partnera, nadszarpnęły jej delikatne emocje. Czuła się rozczarowana i zraniona, spójrzmy na karcie (3 mieczy), serce przebite mieczami.

 

9 mieczy - z powodu rozchwianej psychiki, kobieta jesienią roku 2010 wpadła w depresję, nie mogła spać w nocy, sytuacja ją dręczyła. Spójrzmy na karcie, postać osoby siedzi na łóżku, zmartwiona, nie może zasnąć.

 

Zimą roku 2010 (Eremita IX) przykre doświadczenia zapędziły ją do punktu - odosobnienia od świata zewnętrznego. Kobieta potrzebowała spokoju, wewnętrznie kontemplując. W tamtym okresie czuła się samotna i opuszczona, ale także mogła wyciszyć swoje wewnętrzne struktury emocjonalne, zastanowić się nad swoim życiem, odnależć drogę do swojego wnętrza.

Był to proces wyciszenia wewnętrznego, poprzez radykalną separację od aktywnego życia towarzyskiego. Spójrzmy, Pustelnik (Eremita) na karcie, oddala się od ludzi, idzie swoją własną drogą, sam.

 

Rok 2011 - terażniejszość. Czy w roku 2011, kobieta pozna swoją drugą połowę?

 

Wiosną roku 2011 (Wisielec XII), sytuacja będzie zawieszona, nic do przodu nie ruszy, chodzi o nowy związek. Bo na karcie (Wisielec XII), postać jest w bezruchu, zatrzymała się. Te zatrzymanie się może mieć swoje powody, albo my sami się na to decydujemy, bądż sytuacja nas do tego zmusza - wymuszony wypoczynek, chwilowy przystanek.

 

Latem roku 2011 (2 Pałeczek), także sytuacja jest sparaliżowana, bez możliwości konkretnego ruchu do przodu. Poza tym nasza klientka jest pasywna, zamast zrobić coś w tym kierunku, zadziałać - to woli być bierna i neutralnie przyglądać się, co się wokół niej dzieje. Spójrzmy na karcie postać człowieka, stoi, patrzy i się tylko zastanawia, nie zamierza wykonać żadnego ruchu.

Zatem jeśli chodzi o nowy rok 2011, to wiosną i latem, osoba nie wykazuje żadnego zaangażowania aby zmienić swoją sytuację, mowa o nowym związku.

 

Jesienią roku 2011 przychodzi proces transformacji wewnętrznej (Śmierć XIII), oraz próba zamknięcia tego etapu w życiu, tutaj związanego z jej separacją od życia zewnętrznego. Ale jeszcze związek nowy się nie pojawi w życiu tej kobiety.

 

Mimo zamknięcia tego etapu w życiu, zimą roku 2011 (karta 4 monet) kobieta będzie nadal kurczowo utrzymywała się na bezpiecznym gruncie i nic na razie nie zrobi, aby zmienić swoją sytuację uczuciową, bo odczuwa silne pragnienie poczucie bezpieczeństwa, a wszelkie ryzykowne kroki są teraz dla niej dużą niewiadomą. Jest takie przysłowie "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu". Jej paniczny strach przed zmianą i rozczarowaniem, każe jej trwać w dotychczasowych strukturach i zatwardziałych zasadach. Lecz ta postawa nie jest słuszna, gdyż blokuje jej działania. Spójrzmy na kartę 4 monet, postać osoby na karcie kurczowo trzyma monetę, boi się ją oddać

 

Rok 2012.

 

Wreszcie wiosną toku 2012 pojawia się nowy początek (As Pałeczek - początek). Po raz pierwszy od dłuższego czasu zapala się w niej nowa energia i entuzjazm do działania w tym kierunku (aby wyjść do ludzi, i otworzyć się na nowe znajomości), bo przez dłuższy czas była w odosobnieniu, zawieszeniu. Jest to czas ożywienia, nowych szans, planów i aktywnego działania. As Pałeczek to początek czegoś nowego - w tym przypadku, dopiero początek nowego etapu życia, czyli powrót do aktywnego życia towarzyskiego, które zamiesiła na jakiś czas.

 

Latem roku 2012 sytuacja dalej rusza z miejsca, do przodu (Rydwan VII), kobieta otwiera się na świat, nowych znajomych, dodatkowo chętnie wyjeżdza w podróż. Spójrzmy na karcie postać mężczyzny jest w ruchu. Jest to czas, w których kobieta jest zabiegana, pojawia się dużo kontaktów z ludżmi, wyjazdów, dużo się dzieje wokół niej.

 

I wreszcie jesienią roku 2012 następuje ten moment (2 Kielichów). Dzięki temu, że w końcu kobieta otworzyła się na nowych ludzi - pojawia się nowe uczucie (2 Kielichów). Spójrzmy na kartę, dwie osoby mają się ku sobie i wysuwają do siebie ręce, to gest miłosnej wspólnoty, nowy związek.

Obok karty 2 Kielichów dodatkowo pojawił się pewien mężczyzna, więc teraz mamy już dużą pewność, że będzie to nowy związek, prawdopodobnie z mężczyzną o cechach Króla Kielichów, on może być nawet spod znaku zodiaku: Rak, Skorpion bądż Ryby, Kielichy w tarocie, to żywioł wody w astrologii.

 

Podsumowanie: nowy związek pojawi się w życiu tej kobiety dopiero jesienią roku 2012. Aby dowiedzieć się więcej w jakich okolicznościach pozna swojego wybranka życiowego, czym będzie się zajmował, jego wygląd, czy związek zakończy się małżeństwem?, itd, trzeba zastosować dodatkowy rozkład.

 

Autor: Barbara Stanisławska, 14 kwiecień 2011.

Strona internetowa: tarot-doradca.pl

 

Talia kart na obrazku poniżej to: Rider Waite.

Edited by Tarocistka_doradca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Świetny rozkład:) juz wyykorzystałam;P choć chciałabym Cię prosić o ten rozkladzik, o ktorym wspomniałaś..w jakich okolicznościach pozna swojego wybranka życiowego, czym będzie się zajmował, jego wygląd, czy związek zakończy się małżeństwem czy mogłabyś go koniecznie wrzucić na forum lub wyslać mi prywatnie?:) Napewno bedzie duzo chętnych i ciekawych :) Pozdrawiam:*

Link to comment
Share on other sites

Guest Daffne

ja też poproszę o ten rozkład co Moniczka jeśli można:) Za powyższy również dziękuje :)) Przydatny :) Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...