Skocz do zawartości

Krzyk kobiety


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

W moim śnie jakaś kobieta ciągle krzyczała, tak bez przerwy. To był chyba taki krzyk rozpaczy, ja nie wiem w sumie, trudno powiedzieć. Najdziwniejsze, że samej kobiety nie widziałam, ogólnie w tym śnie nic nie widziałam tylko słyszałam ten krzyk.

 

W senniku przeczytałam, że to jakieś nieszczęście.? Jutro wyjeżdżam na święta, boję sie, że coś złego się stanie podczas tej drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, może mi uda Ci się pomóc. Krzycząca kobieta we śnie to twoje emocje..być może w jakiś sposób obawiasz się tego wyjazdu i buntujesz się przed nim. Skoro mówimy o świętach to zapewnie wyjazd do rodziny? Czy nie masz jakiś oporów związanych z tym wyjazdem? Oczywiście krzyk mógł dotyczyć nie bezpośrednio wyjazdu, ale innej sytuacj, która stała się nie do zniesienia dla Ciebie. Jednak nie mogąc krzyczeć na jawie i krzyczysz we śnie, tam gdzie możesz wyładować emocje, ale nie ryzykując wejścia w konflikt z otoczeniem. Pamietasz ile razy na jawie chciało Ci sie krzyczeć, ale nie mogłaś, bo nie wypadało? Wczuj się w swoje emocje, a otworzą przed tobą klucz do rozumienia tego snu. Ale uważaj, podświadomość jest naprawdę silna, jeżeli okaże się, że gdzieś w głębi wyjazd jest ci nie na rękę moze faktycznie stworzyć jakąś przypadkową sytuację, która uniemożliwi Ci wyjazd np nagłe przeziębienie, albo zatrucie, albo zwichniecie nogi czy zgubienie kluczy. Radzilabym zabrać ze sobą coś dodającego Ci otuchy, jakiś drobny ale ulubiony przedmiot, żeby posłużył Ci za talizman:) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja się baaaardzo cieszę na ten wyjazd ! Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak szczęśliwa ! ;D Cała moja rodzina jest właśnie tam 300km ode mnie, czekaja mnie wymarzone świeta w dużym gronie rodzinnym i nareszcie bez rodziców ;D Spotkanie z moimi najlepszymi przyjaciółkami, i kumplem którego nie widziałam od 7 lat (czy jakoś tak), spotkanie z najlepszym na świecie kuzynostwem ! <3 Nic dodać nic ujać ! ;D Życzę wszystkim równie wesołych i udanych świat ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam nadzieję, że święta się udadzą, ja też jadę do swojej rodzinu, ale moja jest znacznie bliżej :) ale skoro krzyczysz to coś ci jednak w życiu nie pasuje - oby ci się udalo to odkryć i rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to związane z tą dziewczyną o której pisze w opisie tego drugiego snu? Bo faktycznie mnie to wkurza że on jej tak bezgranicznie ufa a ona jest po prostu obłudna.? Czasem zastanawiam sie dlaczego wgl się z nią kumluję? o_O Nienawidzę obłudników -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...