Skocz do zawartości

Demon,duchy?


bing

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku co jakiś czas śni mi się ,że w moim domu dzieją się dziwne rzeczy , nigdy nie pamiętam dokładnie tych snów

i występują między innymi snami . Wszystkie różnią się ,ale mają ten sam schemat .

Obserwuję dziwne rzeczy np gaśnie mi światło samo lub coś spada.W śnie nie odczuwam jakiegoś strachu po prostu analizuje ,że to dziwne i zastanawiam się czy to duchy czy nie .

 

Ostatnio natomiast obudziłam się o 3 w nocy ,przerażona ,roztrzęsiona i sparaliżowana strachem.

Niestety w nocy strasznie starałam się zatrzeć ten sen z pamięci więc teraz niewiele juz pamiętam ,ale

dział się w moim mieszkaniu , raczej ciemne światło ,duże napięcie w nim było .Widziałam postać wiedzialam ,ze to demon jakaś zla sila ,potem to coś przeszło w mojego psa (shih-tzu).Krzyczałam na niego "wynoś się" ,'zostaw mnei w spokoju","odejdź" on się powoli cofał \szedł tyłem tak go jakby zagaoniłąm za drzwi wejsciowe do mieszkania ,on siedział na wycieraczce ,nie poruszał się .Gdy chciałam zamknąć drzwi została szparka ok 3 cm i nie mogłam ich domknąć jakaś siła nie pozwalała mi ich zamknąć.

 

Proszę o pomoc co sen może oznaczać ,jakoś nei daje mi t spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego snu była taka, że jest w Twoim życiu coś, czego nie akceptujesz.

Mogą być to zarówno myśli, uczucia, pragnienia lub też jakieś niemiłe wspomnienia które Cię nękają i których usiłujesz się pozbyć, wyprzeć ze swojej świadomości.

Te drzwi których nie możesz domknąć symbolizują Twoją niemożność "skończenia" z tym co Cie gnębi, pokazują, że jest coś co staje Ci na przeszkodzie by to zrobić (nie wiem czemu, ale myślę, że tą przeszkodą jest brak Twojej otwartości na świat - lecz to już tylko moje wolne skojarzenie :))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie rozstania to wielki stres, wyzwalają masę negatywnych emocji. Zwierzęta i demony w snach często symbolizuja takie emocje. Nie moglaś domknąć drzwi, bo te emocje są częśćią ciebie i nie da rady ich odciąć, trzeba się z nimi pogodzić i je przeżyć. Wypędzane demony zawsze wracają silniejsze, bo dzialają z ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...