Jump to content

Seks ze znajomym masażystą.


babel2111

Recommended Posts

Witam.

Bardzo proszę o interpretację poniższego snu:

Dziś śniłam się sama sobie. Widziałam się bardzo wyraźnie. Byłam w odwiedzinach u mojej cioci. Sąsiadem jej był mój znajomy masażysta Kuba. Poszłam do niego z prośbą o masaż. Zgodził się i od razu zaczął mnie masować. Dokładniej twarz, szyję i dekolt. Potem nachylił się nade mną i zaczął mnie całować. Zaczęliśmy się rozbierać i uprawialiśmy seks. Niestety w trakcie naszych igraszek usłyszeliśmy dźwięk domofonu. On krzyknął, że ciotka wraca. Jak się okazało później mieszkał z ciotka, która tego dnia miała być u rodziny. Ubieraliśmy się w pośpiechu, jednak nakryła nas na wpół nagich w pokoju. Zaczęła krzyczeć i uświadamiać go co to seks i nie życzy sobie tego w jej domu (ciotka była samotna). Zamknęłam się w łazience czekając aż wyjdzie z mieszkania.Po krótkim czasie wyszła. Ja poszłam do Kuby i poprosiłam żeby mnie odwiózł do domu. Zgodził się. Na klatce spotkaliśmy moja ciocię, ktora spytała mnie jak było. Cicho odpowiedziałam że ok i poszliśmy dalej.

Obudziłam się zaskoczona tym snem.

Tym bardziej był zaskakujący, że jestem zaręczona od ponad roku. Nie mam pojęcia co tym myśleć. Ratujcie. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

powiedzialabym, ze nie czujesz dość oparcia w swoim narzeczonym. Bo to on byl twoim masażystą w tym śnie. Nie wypada źle myśleć o narzeczonym, wiec sen podstawil mu inną twarz żeby pokazać go jako mężczyznę tkwiącego pod pantoflem starszej kobiety i zdominowanego prze nią. Przyczyny takiego snu moga być dwie. Czy twój narzeczony jest blisko ze swoją matką? Jak bardzo ingeruje ona w wasz związek?

Link to comment
Share on other sites

Mój narzeczony jest blisko ze swoją matka. A raczej to ona jest blisko niego. Ona ma dużo miłości w sobie i nie wie co z nią zrobić bo ma tylko dwóch dorosłych synów.Do niej to nie dociera, że są dorośli i na każdym kroku całuje ich i przytula i mizia. Mój narzeczony wiedząc, że mnie to denerwuje nie próbuje nawet jej sie postawić, mowi że to i tak nic nie da. Jego matka ingeruje w nasz związek, ale pośrednio. Nie mówi do nas wprost o co jej chodzi tylko zawsze na głos przy wszystkich co mozna by było zrobić, jak ona by to zrobiła i takie tam.Że niby się nie wtrąca a jednak trzyma rękę na pulsie. Jak pojawiła się pierwsza synowa, to było ok, ale kiedy zjawiałam się ja poczuła się zagrożona i jeszcze bardziej zaczęła tulić chłopaków i pokazywać, że są jej własnością.

Czyli mój sen zinterpretowalaś wręcz idealnie. Ale nie mam pojęcia co z tym zrobić:(

Bardzo dziękuje za ta interpretację.Dała mi dużo do myślenia.

Link to comment
Share on other sites

A powiedz proszę jaka może być druga przyczyna tego snu? Pierwsza to matka a druga? Ten sen nie daje mi spokoju, cały czas o nim myślę.

Link to comment
Share on other sites

sorry, byłam z dala od komutera na świeta. Generalnie sny czasami pokazują też przeciwienstwa, gdyby twój anrzeczony był zbyt zdecydowany taki sen również mógłby powstać jako przeciwwaga dla tej sytuacji. Ale to co opisujesz wskazuje na to, że stanowczo chodzi o sytuację z matką.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za interpretację. Przepraszam, że tak naciskałam, ale ten sen nie dawał mi spokoju i cały czas o nim myślałam. Pozdrawiam...:)

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam takie wrażenie,ale sny to także nasze ukryte pragnienia,wiec można go interpretować dwojako. Ale nie pisze tego w negatywnym sensie,raczej w tym pozytywnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...