Jump to content

znow to samo!!! powtarzajaca sie osoba


inez77

Recommended Posts

mialam dzisiaj bardzo dziwny sen. znow snil mi sie chlopak , ktory podoba mi sie od bardzo dawna . (ale ja go prywatnie nie znam). mieszkal on w bloku , ktory wygladal jak szyszka i w kazdej dziurce z nich mieszkala wielka rodzina w jednym pomieszczeniu a on z nimi. snilo mi sie ze byl w zespole. potem go poznalam i przyszlam raz do niego i sie przytulilam. nastepnie na drugi dzien gdzies szlam i zobaczylam jak trzyma swoja eks na kolanach a jego ekslaska swoja przyjaciolke tez na kolanach (siedzieli tak w rrojke jedno na drugim) p-otem znow szlam gdzies z moja eksprzyjaciolka i spadlismy z wodospadu... i tak sie skonczyl moj sen bardzo prosze o interpretacje pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niewiele pewnie pomogę bo sny miłosne żadko już mi sie trafiają, ale widze że twoje zauroczenie jest głębokie.

MOIM ZDANIEM na zewnątrz wychodzi twoja obawa prze tym że on może mieć każdą dlatego ty sie przytulasz do niego, a on przytula sie do swej eks i jej przyjaciółkę.

Twoja obawa podświadomości wyraża się w ten sposób, że jest to zamknięte dla ciebie grono, że oddziela ciebie i resztę jego znajomych, TZN. że chcesz oddzielić jego życie przeszłe tam gdzie znał ekslaske i jej koleżankę od ciebie.

Dlaczego on ajest twoją eksprzyjaciółką?? bo to jest najważniejsza tuta informacja!!

Tzn czy z jej powodu ona jest teraz dla ciebie EKS czy z twojego powodu ona opuściła ciebie??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...