Skocz do zawartości

Wróżba na 10 lat ?


karinka25

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanko czy dana wróżba ma jakiś wymiar czasowy?? tzn czy wróżba ma jakieś ograniczenia czasowe, np do 12 m-cy.... czy istnieje możliwość zobaczenia co będzie w dalszej przyszłości, np za 10 lat???

interesuje mnie to gdyż pewnie wróżbita powiedział mi ze wróżba jest na 9 do 12 miesięcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę wątek, a co mi tam ;)

 

ponad 2 lata temu byłam u Wróżbity, który przepowiedział mi moją przyszłość aż po 30-tym roku życia. Może podam przykład - mówił m.in., że do 30. roku życia moje sprawy sercowe nie będą się układać ale po 30-tym roku życia poznam kogoś, kto - z tego co zrozumiałam - ma być tym na zawsze. No i właśnie powstaje pytanie - czy jeśli zostało już raz tak wywróżone, może się od tego czasu wiele zmienić? Czy że tak powiem wróżba może się przeterminować i to, co przewidział że czeka człowieka akurat po 30-tce, zdarzy się o wiele wcześniej lub też nigdy? Co jaki czas najlepiej sobie wróżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości przyszłości jest wiele - wpływamy na nią każdym dokonanym wyborem, każdą interakcją z innymi ludźmi. Więc może się zmienić. Całkowicie. Wróżba (przynajmniej w większości wypadków, choć to jeszcze zależy, jaka i przy użyciu jakiego narzędzia przeprowadzona) bierze pod uwagę Ciebie w danym momencie. Upływa jakiś czas - Ty się zmieniasz, zmienia się Twoje otoczenie, często Twój stosunek do świata i innych ludzi... Taka długoterminowa wróżba wskazuje na pewien trend wynikający z Twojego, mówiąc w uproszczeniu - obecnego stanu...

 

Co jaki czas wróżyć - cóż... znam osobę do tego stopnia od wróżb uzależnioną, że zaprowadziło ją to na zamknięty oddział psychiatryczny... chyba wszystko zależy od danej osoby i jej potrzeb... nie wiem, nie umiem powiedzieć, sama nigdy nie byłam zainteresowana wróżbą jako spoglądaniem w przyszłość, raczej jako uzyskaniem porady - co zrobić w obecnym stanie, żeby zmienić go na korzyść, albo uzyskać to, to i to... - a i to nie za często, bo nie ma po co odbierać sobie w życiu elementu zaskoczenia...

 

Zbyt częste zaglądanie w przyszłość lub przywiązywanie zbyt dużej wagi do otrzymywanych odpowiedzi, może też prowadzić do powstania efektu "samospełniającej się przepowiedni" - co - o ile byłaby ona pozytywna - może mieć dobre skutki - ale jeśli negatywna - już niekoniecznie... Można się zaprogramować na doprowadzenie do pokazanego przez wróżbę efektu, zupełnie podświadomie - np. prosząc przed 20-ką o wróżbę dotyczącą związków aż do 30-ki - można samemu doprowadzić do tego, że żaden związek w okresie przepowiedzianym przez wróżbę nie będzie udany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Która z Was osób na forum zajmujących się wróżeniem może mi powróżyć w sprawach przede wszystkim uczuciowych na okres co najmniej 10 lat (albo i więcej ? ). Pytałem Cornelię i skierowała mnie do Was.

 

jacek 15.09.1987 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwadzieścia lat temu pewna cyganka wróżyła mojemu bratu. Powiedziała mu, że się ożeni, wyjedzie za granicę, itd. Pomimo wyborów jakie dokonywał (a może właśnie dlatego) przewidziane wydarzenia się spełniły więc można teraz przewidzieć jakieś główne zdarzenia w czyimś życiu.

Oto generalnie Was pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwadzieścia lat temu pewna cyganka wróżyła mojemu bratu. Powiedziała mu, że się ożeni, wyjedzie za granicę, itd. Pomimo wyborów jakie dokonywał (a może właśnie dlatego) przewidziane wydarzenia się spełniły więc można teraz przewidzieć jakieś główne zdarzenia w czyimś życiu.

Oto generalnie Was pytam

 

Z tego co mi wiadomo to tylko 1 osoba Ci jest w stanie udzielić takiej odpowiedzi bez większego trudu.

obecnie go zablokowali na święta ale kontakt możesz złapać pod mailem [email protected] . Tam się kontaktują Ci najbardziej potrzebujący .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem można powiedzieć, można rozłożyć Karty ale 100% pewności czy te wydarzenia za 10 lat będą nie można zagwarnatować, bo teraz np możesz chcieć mieć rodzinę a za 5 lat Ci się odwidzi i nie będziesz chciał i wtedy wróżba się nie sprawdzi jeśli było Ci pisane posiadanie rodziny itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udaj się na numerologię lub astrologię. To co masz zapisane w swoim losie, tam można odczytać :)

 

O właśnie! I to już jest bardzo dobre rozwiązanie skoro tak bardzo zależy Ci na takiej przepowiedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z wami ale to moje zdanie... on po prostu potrafi powiedzieć co i jak i nadal podtrzymuje kwestie żadne numerologie tarot tylko u niego .

 

A ja uważam, że zarówno numerologia jak prawdziwy tarot są w stanie pokazać elementy z naszego życia, które mamy do przepracowania w danym życiu. I nawet jeśli byśmy podejmowali różne decyzje to i tak doprowadzą nas one do tego co nas czeka. Najwyżej okrężną drogą, ale i tak do tego dojdziemy:-)

 

Nie mniej jednak potwierdzam opinię, że Wormars jest w tym temacie człowiekiem na właściwym miejscu i potrafi również takie odległe kwestie wskazać - więc jak najbardziej polecam:-)

Edytowane przez Rise_Ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

children_blackmoon dziękuję za poradę z numerologią, może nieprecyzyjnie zadałem pytanie, bo właśnie o sprawdzenie tych odległych, niejako "głównych" czy najważniejszych momentów w życiu mi właśnie chodzi. Czy to za pomocą kart tarota czy innego sposobu.

 

Magdalena "Każdy tarocista potrafi powiedzieć co i jak ale karty to nie wyorcznia i każdy powinien sobie zdawać z tego sprawę." - Jestem tego samego zdania, wiem to z doświadczenia.

 

Rise_Ona Napisałaś to co ja miałem na myśli. Chodzi mi o te główne momenty w życiu. Moja mama była u wróżki (cyganki) jak miałem kilka latek. Ta kobieta powiedziała jej, że jedno z jej dzieci skończy najwyższą szkołę, zdobędzie lepsze wykształcenie (chodziło o mnie). Skoro dało się to wywróżyć, mimo że miałem wtedy kilka lat, więc możliwe jest odczytanie zdarzeń które będą mieć miejsce za 10 - 15 lat od teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek, będąc w średnim wieku, otrzymał wróżbę, że na stare lata będzie miał swój dom. Czas zleciał, dziadek był już sporo na emeryturze. Po zostaniu wdowcem poznał kobietę, ożenił się z nią i zamieszkał w swoim nowym domu. Bo to ona miała dom, który stał się też i jego. Całe życie mieszkał w kamienicy. Wróżba spełniła się po kilkudziesięciu latach.

 

To oczywiście niczemu nie dowodzi, ale mnie osobiście każe się nie raz zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej siostrze cyganka przepowiedziała, że jej mąż będzie bardzo chory i umrze. Właśnie teraz ta przepowiednia się sprawdza.

Co prawda to też niczego nie dowodzi, ale daje do zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że takie wróżby się spełniają tylko często zapominamy jak sa tak odległe i dopiero przypominamy sobie jak zaczynają sie spełniac mi też sie kilka spełniło jak nie myślałam o nich:)

Zawsze można zastanawiać sie nad tym jak to jest:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jaki sposób one się spełniają ? Przecież możemy dokonywać różnych wyborów, robić co tylko chcemy.

 

No ale przykladowo była wróżba ze coś sie wydarzy i Ty zwyczajnie zapominasz mijaja lata a tu ni z gruszki ni z pietruszki cos Ci sie przytrafia to co bylo we wrozbie to zaczynasz przypominac sobie to i zapamietaj czas w kartach nie musi sie pokrywac z czasem naszym rzeczywistym i to z kart moze nie wszystko ale duzo sie spelnic bo to jest tez "nasze przeznaczenie" i tak ma byc,ale owszem to nie wyrocznia i duzo zalezy od osob ktore stawiaja nam wrozby lub wroza lub tez nas samych i czasem nie chcemy uwierzyc w to ze wlasnie cos nam sie spelnia z danej wrozby ja to tak bym ujęła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkująca ale zobacz. Skoro dajmy na to, w tej chwili używasz kart tarota i wychodzi w nich, że ktoś za 5 lat wyjedzie za granicę. Jak to możliwe kiedy ta osoba wcale o tym nie myślała, nie podejrzewała że tak się stanie itd ?

Ja rozumiem, że ktoś zadaje pytanie w stylu "czy on mnie jeszcze kocha" bo jest w nieudanym związku i chce się dowiedzieć, czy partner jest mu wierny, bo to się dzieje dla niego w tej chwili

Ktoś ładnie napisał o dziadku i domu, przecież w chwili wróżenia nic nie wskazywało na to, że dziadek będzie miał własny dom, nie szukał ogłoszeń, nie starał się go kupić, nie pytał o kredyt itd. więc skąd wróż wiedział że dziadek będzie miał dom (skoro sam dziadek tego nie wiedział) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkująca ale zobacz. Skoro dajmy na to, w tej chwili używasz kart tarota i wychodzi w nich, że ktoś za 5 lat wyjedzie za granicę. Jak to możliwe kiedy ta osoba wcale o tym nie myślała, nie podejrzewała że tak się stanie itd ?

Ja rozumiem, że ktoś zadaje pytanie w stylu "czy on mnie jeszcze kocha" bo jest w nieudanym związku i chce się dowiedzieć, czy partner jest mu wierny, bo to się dzieje dla niego w tej chwili

Ktoś ładnie napisał o dziadku i domu, przecież w chwili wróżenia nic nie wskazywało na to, że dziadek będzie miał własny dom, nie szukał ogłoszeń, nie starał się go kupić, nie pytał o kredyt itd. więc skąd wróż wiedział że dziadek będzie miał dom (skoro sam dziadek tego nie wiedział) ?

 

Ok w porządku ale widzisz ja powrozylam kiedys czy znajde faceta wszystko sie pytalam i po kilku latach ten osobnik mi wyszedl a zapomnialam ze taki mial sie pojawic i po moich nieudanych zwiazkach nagle On z wrozb mi wyskoczyl a sie nie spodziewalam i co najsmiesniejsze jego odpychalam a to sie okazal ten:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...