Jump to content

Prosba do Maddie88


nieznajoma7

Recommended Posts

Witam :)

 

Patrząc na Wasze portrety odnoszę wrażenie, że macie teraz ciężko :( Jeśli to ma pocieszyć, to powiem, że wpływ energii minie, ale tutaj jest to kwestia głębsza.

 

Zacznę od tego, że jesteście związkiem karmicznym. Twoja Droga Życia pokrywa się z jego Cyklem Produktywnym oraz jego Droga Życia pokrywa się z Twoim Cyklem Produktywnym – czyli taka krzyżówka. Czyli mieliście się spotkać, macie pewną lekcję do przejścia wspólnie. Wzajemnie macie sobie pomóc coś zrozumieć, czegoś doświadczyć – niekoniecznie pozytywnego… Chodzi tutaj o rozwój, o wewnętrzne wzbogacenie się, przerobienie pewnych uczuć i emocji…

 

Jeśli chodzi o Ciebie, to Ty powinnaś nauczyć się używać wpływów, pieniędzy, władzy w celu wewnętrznego wzbogacenia się. Jest to lekcja, w której Pan ma Ci pomóc. Zaś Ty najprawdopodobniej pomożesz Panu wchodzić w każde doświadczenie bardziej świadomie, pomożesz mu przyjmować na siebie odpowiedzialność za błędy i potknięcia. Oboje dla siebie jesteście między innymi po to, aby dążyć do równowagi wewnętrznej, niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz Was, Waszego związku.

 

Sprawa druga, o której wspomniałam, to okres, w jakim się teraz znajdujecie. Ty jesteś numerologiczną 7/16, Pan znajduje się w 2 Punkcie Zwrotnym o wibracji 7/16 oraz Cyklu Produktywnym o wibracji 7. Twój Rok Osobisty to 7/16, a Pana 2/11. 16 to karma miłości, zaś 7 nie sprzyja atmosferze miłości – a mamy ich aż 4.

 

Karma 16 niesie za soba lekcję zrozumienia istoty rzeczy związku, istoty rzeczy uczuć, istoty miłości. Będziecie napotykać takie sytaucje, które będą tworzyć możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego: a więc mogą to być problemy z pracą, czeste wyjazdy, brak czasu, nadgodziny itp., które przekładają się bezposrednio na związek... Bardzo często nastepuje tutaj kolizja miedzy rodzina a kariera, partnerzy sa oddaleni odlegloscia.

 

16 niesie ze sobą informację, ze nalezy zwrocic szcegolna uwage na zwiazki, aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Powinno się ustalic priorytety, nie w oparciu o sowje cele, swoje dazenia, ale o milosc do drugiej osoby. Jest to trudna lekcja miłości. Jeśli napotykacie na problem, to pamietajcie, ze nerwy tutaj nie pomoga, trzeba zaakceptowac dany stan rzeczy. Obwinianie, wymaganie od partnera czegos, stawianie warunkow - nic nie da. Trzeba z czegos zrezygnowac, dac upostw swojemu ego, na rzecz milosci. Naprawde nie nalezy podejmowac pochopnych decyzji.

 

Zważając na to, że Pan jest w CP 7 i RO 2/11, a Ty w RO 7/16, należy spodziewać się tutaj braku stabilności, poczucia osamotnienia, wzmożonych uczuć i napięć burzących wewnętrzną równowagę (u Pana), wątpliwości w związku, a co za tym idzie – konflikty.

 

I ostatnia kwestia. Pan jest 8 z Drogi Życia, a Ty 7/16. To nie jest najlepsze połączenie. 8 w żadnym wypadku nie powinna kontrolować 7. 7 powinna zostawić wszystkie sprawy finansowe 8, ponieważ ona jest w tym najlepsza. Kluczem do umocnienia związku jest potrzeba bardzo starannego dobierania przez tę parę wypowiadanych słów. Muszą zrobić wszystko, by uniknąć konfliktów.

 

Wszystko jest do przetrwania. Rozmowa, otwarcie się na partnera, szczerość… Ale z numerologicznego punktu widzenia mogłoby być lepiej. Mnie to wygląda na związek mający pewien cel, natomiast nie na związek docelowy. Przykro mi, że takie rzeczy Ci tutaj napisałam :(, ale ja tak to widzę… Decyzja ZAWSZE należy do nas, numerologia ma nam jedynie pomóc w jej podjęciu. Więc czy to jest prawdziwa miłość, czy daje Tobie/ Wam spełnienie…musicie sobie już odpowiedzieć sami.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,

Maddie

Edited by maddie88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A, no tak :) Zapomniałam... To też wskazuje na karmę. Jesli dwoje osób założy rodzinę, to jest to bardzo dobry znak, będzie to najparwdopodobniej rodzina szczęśliwa. Jest to wskazówka bardzo ogólna, więc np. w przypadku związku dwóch liczb toksycznych niekoniecznie prawdziwa. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...