Jump to content

masło Lurpak -.-


irp

Recommended Posts

oto dzisiejszy sen:

 

pamiętam od momentu jak pojawiam się w białym pomieszczeniu wyłożonym kafelkami. przede mną i za mną kolejka która stoi przed takim stoiskiem z serami jak są w marketach. wszyscy maja ze sobą po kromce chleba nasmarowanej masłem Lurpak <potem będzie skąd wiem ze to Lurpak>. Pierwszy szczegół jaki mi się rzucił w oczy to to,że wszyscy mieli jedną kromkę,a ja półtora (jedna nadgryziona). kolejka się przesuwa,ludzie przede mną dostają coś za tą kromkę,nie wiem co. następnie moja kolej i podchodzę do stoiska. "masło Lurpak wywołuje uczulenie" - powiedziała kobieta ubrana jak pielęgniarka. dała mi chyba banknot,ale nie jestem pewien czy to banknot. w momencie gdy mi go dawała pojawił się mały płaczący chłopczyk. podszedłem do niego przytuliłem i spytałem czemu płacze. on milczał,ale ktoś z kolejki powiedział że jest strasznie głodny,więc pytałem co chce zjeść i co mu kupić,na co miał by ochotę,ale tylko się przytulił i dalej płakał.

potem się obudziłem,a jedząc śniadanie wszystko mi się przypomniało..

 

 

co o tym myślicie? to było smutne..

Link to comment
Share on other sites

Twoje odpowiedzi już trochę wyajśniają.

Sklep spożywczy jest symbolem sposobu odżywiania twój sklep jest wyłożony białymi płytkami co może sugrować "jałowość" pokarmów. Kolejka to symbol powielania schematu ( w myśl wszyscy tak robią) połaczenie chleba z masłem czyli węglowodórów z tłuszczami to najgorsze z mozliwych zastosowań tych dwóch produktów ale niestety nagminnie stosowane (to właśnie ta kolejka). To ży ty masz tych kromek więcej moze wskazywac na to ze taki sposób odżywiania stanowi cały "przeglad" twoich dziennych posiłków (sam musisz odpowiedzieć na pytanie czy tak jest ja tylko prubuje wyjaśnić twój sen).

Moje pytania sprowokował ten chłopiec bo nie wiedziałem co może oznaczać ale teraz już wiem. Jeżeli mój wcześniejszy opis twojego sposobu odżywiania jest zbliżony do prawdy to chłopak jest tobą a jego prośba oto zeby go nakaramić należy potraktować dosłownie czyli dostarczyć reszte skaładników odżywczych do organizmu, minerały, witaminy, błonnik itp.

To wszystko na temat twojego snu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

przyjacielu!

prowadzę bardzo intensywny tryb życia. można powiedzieć że nawet się uzależniłem od sportu (a przez to teraz jestem chory).

co do diety to chcąc,nie chcąc musiałem ją zmienic o 360 stopni i tak zrobiłem. w zależności od dnia mam ustalone co spożywam żeby miec odpowiednio dużo potrzebnych składników. oczywiści zdarzy sie tam jakiesz jedzenie na mieście gdy wypadnie mi coś,ale to rzadko.

a może ten chłopczyk ma coś wspólnego z moim myśleniem? bo ja mam tak że jak widze np. na ulicy biednego człowieka to najchętniej bym odmienił jego życie zeby żył jak ja...?

Link to comment
Share on other sites

A może te twoje masło to coś przeciwstawnego do "wykafelkowanego" sklepu z jedzeniem czyli poprostu narzucony sposób odżywiania powoduje tęsknotę za spontanicznym jedzeniem tego na co ma się ochotę.

Co do chłopca i jego potrzeb przytulenia bardzo możliwe że to odzwierciedlenie twojego wrażliwego wnętrza.

Link to comment
Share on other sites

Ten mały, to na pewno Ty sam. Może nie chodzi o głód związany z jedzeniem, pomimo, że sytuacja ze snu na to teoretycznie wskazuje. W końcu chłopczyk nie odpowiedział, co chce, tylko dalej płakał. Zastanów się czego jesteś głodny, jakie drzemią w Tobie potrzeby? przytuliłeś go...

Link to comment
Share on other sites

dobry trop Yami. też wpadłem na to że mogło nie chodzic o jedzenie.

brakuje mi w sumie drugiej osoby w której miał bym wsparcie,ale co do tego ma ten chłopczyk?

Link to comment
Share on other sites

To naturalne, że jeśli czujesz potrzebę wsparcia, troski, to czujesz się wewnętrznie trochę jak ten chłopczyk właśnie. On Ciebie odzwierciedla. Nie mógłby to być przecież dorosły facet we śnie, bo nie przytuliłbyś go spontanicznie jak malca i nie okazałbyś mu tej troski, której odczuwasz potrzebę. Wszystko składa się w całość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...