Skocz do zawartości

dziwny sen prosze o pomoc.


bonku

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos nigdy nie wierzylem w sny ale to co mi sie snilo wczoraj w nocy jest jak dla mnie przerazliwe i nie dawalo mi spokoju caly dzien. Szukalem interpretacji w haslach ale wydaje mi sie ze to znaczy cos wiecej....

Otoz: Sni mi sie iz ide odwiedzic moja dobra przyjaciolke, wchodze do drewnianego domu zupelnie z innej strony niz powinienem, tam gdzie jest okno sa drzwi... wchodze do pokoju jej rodzicow, tam jest pusto nie ma zadnych mebli, jest tylko drewniana podloga i duza warstwa kurzu na niej. Ide, widze jak odbijam swoje slady na tym kurzu, wchodze do pokoju obok, otwieram drzwi widze ja, stoi i opiera rece o drewniane giete krzeslo, obok niej stoja 2 czarne psy, zblizam sie do niej, one zaczynaja szczekac, pamietam zdazylem powiedziec, zabierz je i w tej chwili oba psy rzucily sie na mnie i zaczely gryzc, dokladnie jeden rzucil sie i zaczal gryzc moje kolano, widzialem troche krwi i poszarpane spodnie, pamietam tez ze szarpalem sie z nimi, jednego nawet zlapalem i odrzucilem od siebie. Na tym ten dziwny sen sie konczy, nie wiem co o tym myslec prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spotkać się z jej strony z agresją, może pojawić się między Wami nieporozumienie, dojść do awantury, której efekty bardzo odczujesz (czarne psy, porwane spodnie).

Poza tym do jej domu wchodziłeś jakby od innej strony, wejście było nietypowe - to może być sygnał, że nie znasz tej strony jej osobowości (agresja). Równocześnie w konfrontacji z psami, również byłeś zaskoczony - nawet spodziewałeś się jej reakcji - że je powstrzyma. Analogicznie - jeżeli faktycznie Cię zaatakuje - będziesz po niej oczekiwał, że powściągnie swój gniew. Sen Cię uprzedził - nie powściągnie.

Kurz na podłodze może świadczyć o jakichś sprawach odłożonych, którze zalegają odłogiem, zaniedbanych emocjach. Podłoga powinna być czysta, stabilna - bo wtedy i grunt jest właściwy - emocje uuporządkowane - funkcjonowanie sprawne.

Zostawiałeś na tym kurzu ślady, a zatem w pewnym sensie wejdziesz na jej teren - w nietypowy sposób (nietypowe wejście do jej domu) pewne sprawy ujrzą światło dzienne.

A Twoja Przyjaciółka raczej nie będzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, jeszcze jedno pytanie, jak myslisz ten sen dotyczy osoby ktora tam widzialem?? czy moze kogos zupelnie innego?? nowa znajomosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale raczej bym optowała za tym, że jednak chodzi o Twoją Przyjaciółkę skoro widziałeś ją tak wyraźnie i to był jej dom.

Na pewno poobseruwj sobie teraz co się wokół Ciebie dzieje - powinieneś nie mieć zbyt dużego problemu ze skojarzeniem snu z faktami z życia - sen był bardzo wyraźny.

Wtedy może się okazać, że faktycznie - nie o nią chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w innym miescie studiuje i urwal mi sie z nia kontakt ostatnio mialem ja odwiedzic ale jakos nie moglem sie z nia skontaktowac, sam juz nie wiem... nigdy nie przejmowalem sie snami ale ten mnie przestraszyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To postaraj sie z nia skontaktowac - to dziwne, że nie mogles?

Postaraj sie bardziej.

Ona moze byc na Ciebie zła, że nie dotrzymałeś słowa, skoro mieliście się spotkać i do spotkania nie doszło - stąd tez mogly sie wziac te dwa czarne psy (jej gniew).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie, bo nie umawialem sie ale mialem zadzwonic do niej i nie zrobilem tego, dawno ale to dawno sie nie widzielismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może skontaktuj się z nią po prostu dla spokoju ducha, a swoją drogą - pamiętając sen - obserwuj co się będzie działo.

Jeżeli to nie jest jej gniew - to na pewno są to jakieś nieprzyjemności. Na dodatek supełnie Cię zaskoczą. Dlatego....bądź czujny.

 

(Ale ja nie jestem 007:)..naprawdę....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...