Skocz do zawartości

nikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Emvile a może chcesz sobie założyć watek w powróżę ? :)

Witaj Astra;) tak przejelam bez pytania o zgode Twoj watek, ale nie sadzilam ze az tyle zapytan bedzie;)) Jesli Ci to przeszkadza, przeniose...tylko odp. na zadane juz prosby tutaj;)pozdrawiam;)

Edytowane przez Loraaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_
Witaj Astra;) tak przejelam bez pytania o zgode Twoj watek, ale nie sadzilam ze az tyle zapytan bedzie;)) Jesli Ci to przeszkadza, przeniose...tylko odp. na zadane juz prosby tutaj;)pozdrawiam;)

 

Oki to zakładaj wątek w Powróżę a ja poprzenoszę posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Konkretnie chodzi o to, aby sprawdzić czy to co ja wywróżyłam sobie czyli ilość i płeć dzieci, wiek zamążpójścia, poznania tego jedynego, czy imię tego jedynego - sprawdzi się komuś innemu.

Jeśli ktoś jest chętny, aby mi powróżyć to podaję moje dane Beata ur. 1984-12-30.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite jak czytam takie historie, ze obrączka potrafi wskazać imię i nazwisko potencjalnego męża, aż się wierzyć nie chce :) co do ilości i płci dzieci przyznam, że u mnie w 100% się sprawdza. Ostatnio z koleżanką, która jest w ciąży wróżyłyśmy co u niej w brzuszku siedzi- wyszedł chłopak a 2 dni później USG potwierdziło wróżbę :) sprawdziło się również w stosunku do innych koleżanek, ktore są w ciązy bądź urodziły już maluszki. Możliwe, ze to przypadek- nie wykluczam też tego ale... Mówicie, że potrzebna jest nitka i obrączka- ja zawsze wróże obrączka i włos(podobno bardzo dobry nośnik energii w sytuacji gdy obrączka nie należy do nas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite jak czytam takie historie, ze obrączka potrafi wskazać imię i nazwisko potencjalnego męża, aż się wierzyć nie chce :) co do ilości i płci dzieci przyznam, że u mnie w 100% się sprawdza. Ostatnio z koleżanką, która jest w ciąży wróżyłyśmy co u niej w brzuszku siedzi- wyszedł chłopak a 2 dni później USG potwierdziło wróżbę :) sprawdziło się również w stosunku do innych koleżanek, ktore są w ciązy bądź urodziły już maluszki. Możliwe, ze to przypadek- nie wykluczam też tego ale... Mówicie, że potrzebna jest nitka i obrączka- ja zawsze wróże obrączka i włos(podobno bardzo dobry nośnik energii w sytuacji gdy obrączka nie należy do nas).

 

Pieknie mieszacie energie dziecka!

Kto to slyszal by wrozyc na nasciturusa, przepraszam, ale to bardzo nieodpowiedzialne, wrecz glupie!

Wrozba to nie zabawa Drogie Panie, takich rzeczy sie nie robi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indhi nie miałam pojęcia, że nie można wróżyć dla kobiety w ciąży -mojej mamie tez wróżono w ten sposób jak była ze mną w ciąży. Możesz powiedzieć jakie moga być konsekwencje takich wóżb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej jestem tutaj nowa i chciałam się zapytać czy jak bym podała komuś na PW moje dane to czy któraś z as powróżyła by mi ? bo ja niestety nie mam dostępu do obrączki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wróżyłam sobie kilka razy obrączką i za każdym razem mi wychodziły inne inicjały mojego przyszłego męża. Ale ilość dzieci i płeć zawsze wychodziła taka sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi wywróżyła koleżanka z obrączki 2 dzieci. Chłopca i dziewczynkę. Zobaczymy czy się sprawdzi. Jednak jeśli wróżyła innym osobom, wszystko się sprawdziło. Robiłam także tę wróżbe rodzicom - również się sprawdziło ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wywrozono mi kiedy z obraczka trojke dzieci.. dziewczynka, chlopczyk, dziewczynka... ale urodzilam tylko dwoje i na wiecej nigdy ise nia zapowiadalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

Widzę, że nadal jesteście zainteresowane tą wróżbą, dlatego też opiszę wam moje doświadczenie. (Powinnam się teraz uczyć, ale napiszę... ;-)

 

Pierwszy raz wróżbę robiłam 3 lata temu. Pokazała mi ją mojej przyjaciółki mama. Wyszło mi wtenczas, że wyjdę za mąż w wieku 26 lat i będę miała 6 dzieci. Byłam zdziwiona, że tak późno bo miałam wtedy około 21 lat i już planowałam z narzeczonym ślub... Na chwilę o tym zapomniałam, do niedawna. Obecnie mam 24 lata i we wrześniu miałam mieć ślub, wszystko już przygotowane, zorganizowane, ale się rozstaliśmy... Ostatnio powtórzyłam wróżbę i wyszło jak zwykle to samo. Najciekawsze jest to, że wychodzi mi ponownie mój były narzeczony, zgadza się imię, wiek w którym on będzie się żenił, u niego również wychodzi 6 dzieci - 4 chłopcy i 2 dziewczynki. W czerwcu wyszło, że spotkam się z nim za 9 miesięcy, a w lipcu, że spotkamy się za 8. Nawet jak próbuję ruszyć obrączką, ona i tak nie chce wystukać nic więcej...

 

Dla porównania mojej mamie wyszło wszystkie zgodnie z prawdą, mojej bratowej też, nawet imię mojego brata jej wyszło...

 

Ciekawą historię ma również moja przyjaciółka. Ona również ma aktualnie 24 lata rocznikowo, i jej już te 3 lata temu wychodziło, że wyjdzie za mąż w wieku 24. Wyszło jej, że za 3 miesiące powinna zajść w ciążę, zawsze wychodzi jej to samo imię i nazwisko chłopaka, zrobiła nawet którego dnia w miesiącu zajdzie w ciążę, a potem ja sprawdziłam jej dzień tygodnia i wszystko się pokrywało... Od zawsze wychodziła jej jedna dziewczyna i nawet wyszło imię dziecka.

 

Niestety jest to bardzo wciągające i czasami nie warto wiedzieć za dużo, tak jak w przypadku mojej przyjaciółki, bo wyszło jej wiele zaskakujących rzeczy (-:

Zawsze mówię, że to ostatni raz, ale nie ukrywam, że to wciąga i raz na jakiś czas coś sobie powtórzymy i zapisujemy wszystkie odpowiedzi.

 

Tak czy inaczej, na moim własnym przykładzie, myślałam, że ta obrączka to bzdura i da się ją oszukać, ale jak widać mi się nie udało... Choć byłam pewna, że wezmę ślub w tym roku... Naprawdę zadziwiające jest jak bardzo dużo rzeczy się pokrywa. To nie jest tak, że siedzimy nad obrączką i mamy już ułożoną w głowie odpowiedź. Nie. Ale to jest trochę niesamowite, bo np. ja zapytałam w którym miesiącu wyjdę za mąż, a potem dzień miesiąca, i nawet zgadzało się, bo to jest sobota. Oraz wiele innych takich przypadków...

 

Wróżenie z tej obrączki, to jest trochę sztuka. Nie zawsze ktoś potrafi to robić dobrze. Każdy ma jakieś inne sposoby. W moim wypadku, np. na liczbę dzieci robioną sposobem na uniesioną lewą dłoni i góra-dół obrączką 3 razy, zawsze wychodzi mi 6 dzieci, ale kiedy zadaje to samo pytanie w szklance, też wychodzi mi 6.

 

Pozdrawiam, N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...