Jump to content

Powódz/świeże groby


truskawka1

Recommended Posts

śniło mi się że do jakieś wsi wtargnęła powódź ja płynęłam na łódce koło wszystkich tych domów, zobaczyłam że pewien dziadek i kilka jego osób z rodziny nie chce się ewakuować choć woda już siega wysoko. Dodam że woda była brudna :/

Potem już tylko zobaczyłam z pięć świeżych grobów przysypanych tylko ziemią i wiedziałam że to są ci ludzie którzy nie chcieli się ewakuować.

Wiem że sen taki to nic dobrego co może oznaczać ?

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci powiem, że... Tutaj chodzi według mnie o energię! Powódź to zła przepowiednia, która ostrzega nas przed źle skumulowaną? transformowaną? energią, która działa na Twoją niekorzyść. Jeśli zauważyłaś, że ostatnimi czasy doświadczyłaś wielu cierpień i przykrości, przemyśl kto mógł by Ci życzyć źle, kto działa na Twoją niekorzyść. Przypomnij sobie dokładnie wygląd tych ludzi, którzy nie chcieli się ewakuować - może znajdziesz jakieś podobieństwo - wiek, wzrost, fryzura, kolor włosów i ich długość, karnacja itp.

To, co teraz przeczytasz może nie być miłe... jeśli masz chłopaka, porozmawiaj z nim poważnie o waszych uczuciach i związku, potem serce powie Ci co robić dalej :)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym że nie znam nikogo kto mógłby robić mi krzywdę otaczam się dobrymi ludzmi, a w śnie widziałam chyba swojego dziadka albo kogś bardzo podobnego, może to oznacza jego śmierć ? Sama nie wiem.Reszty ludzi nie pamiętam ale chyba byli to młodzi ludzie.

Wczoraj miałam wypadek samochodowy mój chłopak prowadził i był on z jego winy, mało brakowało i skończyłby się tragicznie, podświadomie jestem na niego zła ale nic mu nie mówiła.

W dodatku od kilku tygodni mam strasznie kiepski okres w życiu nie wiem czy to depresja ale radośc życie ze mnie ucieka, właściwie depresja mnie łapie z powodu moich koszmarnych snów, właściwie w każdym są jakieś trupy, groby i kompletnie nie ma w nich nic przyjemnego po takim śnie cały dzień mam beznadziejny. Odechciewa mi się zasypiać :/

Edited by truskawka1
Link to comment
Share on other sites

Miałam podobny okres w życiu (nie miałam tylko takich snów). Okazało się, że jestem otwartą księgą, z której każdy może sobie zabierać energię kiedy i ile chce. Miałam wspaniałe dni, a po wizycie kogoś nagle czułam się jak by wypompowało się ze mnie życie i cała energia. Idź do Bioenergoterapeuty, mnie bardzo pomógł (jak chcesz dam Ci kontakt na prv.)

A jeśli chodzi o chłopaka pogadaj z nim i nie duś w sobie emocji. Zamiatanie pod dywanik jest gorsze niż wyrzucanie od razu do śmieci - śmieci wyniesiesz z domu, a na dywaniku w końcu się ktoś poślizgnie i wtedy może być niezbyt miło :/

Link to comment
Share on other sites

U mnie to raczej nerwica którą mam już sporo czasu a że nerwica to same lęki więc tak to u mnie wygląda. Problem w tym że jakieś 4 tygodnie temu wybudziłam się ze snu z koszmarnym lękiem nieuzasadnionym, od tego czasu sny mam okropne.

Link to comment
Share on other sites

Na serio radzę wizytę u Bioenergoterapeuty, pomoże Ci. Ja płaciłam za wizytę 50zł, ale to, co zrobiła ta kobieta dla mnie, nie przelicza się na żadną kasę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...