Jump to content

obrączka i były facet


kicsim

Recommended Posts

Cześć,

 

miała ostatnio dziwny sen i zastanawiam się co może oznaczać, a sama nie potrafię go zinterpretować, dlatego proszę kogoś, kto może pomóc w jego wyjaśnieniu :)

 

Sen składał się jakby z dwóch niezależnych części następujących po sobie. W pierwszej części spotkałam się z moim dobrym kolegą, przyjacielem, który kiedyś bardzo mi się podobał jednak nic z tego nie wyszło. On bardzo ucieszył się na mój widok, ja jednak dostrzegłam na jego palcu obrączkę i zrobiło mi się bardzo smutno, byłam też na niego zła. On się cieszył na to spotkanie, przepraszał za coś, ale nie wiem za co, zaczął mnie przytulać, potem się całowaliśmy, ale ja cały czas myślałam o jego obrączce. W realu on jest wolnym facetem, chyba nie ma nawet dziewczyny, mamy dobry kontakt bez podtekstów, czysta przyjaźń. A tu ten sen.

 

Druga część snu działa się w jakiejś wielkiej sali, auli, pełno krzeseł, foteli i na każdym siedział jakiś mężczyzna, a ja w tym tłumie szukałam mojego byłego chłopaka, ostatniego byłego chłopaka, który nadal gdzieś w moim życiu jest obecny. Rozglądałam się, podchodziłam do różnych mężczyzn, wołałam go po imieniu jednak za każdym razem, kiedy myślałam, że już go znalazłam ten odwracał głowę i widziałam twarz obcej osoby, to nie był on. Na koniec snu była w ogromnej panice, z każdym następnym razem, kiedy okazywało się, że to nie on i nie mogę go znaleźć bałam się coraz bardziej i myślałam, że już go nie znajdę. I nie znalazłam. Emocje w obu snach były tak realne, że do tej pory je odczuwam, kiedy wspominam ten sen.

 

Będę wdzięczna za interpretację :)

 

Kasia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...