Jump to content

Całująca sie dziewczyna prosze o omoc !


tomaszek1989

Recommended Posts

Miałem dziś dzwny sen w którym byłem najpierw z moją dziewczyną na spotkaniu. Potem przyszedł muj kolega i wszscy poszliśmy , moja dziewczyna była bardziej zainteresowana moim kolego niż mną. Ja poszłem do domu ( mieszkam w bloku ) a oni poszli razem. Nagle ja się zawruciłem żeby zobaczyc gdzie poszli. Najpierw weszłem do klatki w jednym z bloków nikogo nie spotkałem. Zciemniło się już poszłem wtedy do klatki schodowej w drugim bloku. Zobaczyłem moją dziewczyne całująco się z moim kolegą . Kolega znikł a dziewczyna powiedzała mi że to co do mnie czuła to bylo tylko zauroczenie. Potem sie obudziłem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gaja11

A nie za dużo przypadkiem myślisz o waszym związku o tym czy Cię dziewczyna zdradza czy też nie, albo ogólnie nie boisz się o ten wasz związek za bardzo? Bo tego typu sny właśnie często biorą się ze strachu przed zdradą, rozpadem relacji...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Taki sen wywodzi się prawdopodobnie z niskiego poczucia własnej wartości, a to się przekłada na ukryte lęki przed rozpadem związku, brak zaufania niby do partnerki, a tak naprawdę do siebie. Jeśli nie to, to ewentualnie intuicyjnie wyczuwasz faktyczny brak uczucia ze strony Twojej dziewczyny. Ale może być też tak, że to Ty nie jesteś pewien swoich uczuć.

Edited by Yami
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...