Skocz do zawartości

Prosba o numerologie partnerska


ewusia65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ty jesteś numeorlogiczna 5/14, a Pan 7/16.

 

Wydaje się niezbędne, aby para 5-7 podróżowała i wspólnie zwiedzała świat. 5 wymaga stałego ruchu w zyciu, natomiast 7 przewaznie w myslach chce przezywac wszelkie przygody. 5 musi się dostosowac do potrzeb samotnosci 7. Oboje potrzebuja troche prywatnosci :) Gdy 5 jest łagodna dla 7, moga nawzajem poczuc swa dobroc. Chociaz 7 trudno jest poznac i odgadnac, to ona sami widzi swojego partnera na przestrzał. 5 z kolei są wrodzonymi detektywami, wiec rzeczywiscie maja znakomita szanse odkrywania tajemnic 7 :) Tak czy siak, sprawia to, że zwiazek ten jest interesujacy i moze byc bardzo podniecajacy w sypialni ;) 5 nie powinny naciskac i mzuszac 7 do werbalnej konfrontacji. 7 nie beda reagowały, dopóki nie poczuja sie przyparte do muru, a wtedy moga przystapic do kontrataku i werbalnie oskarzac 5, co wiadomo, moze prowadzic do niepotrzebnych konfliktow.

W Twoim 1 Punkcie Zwrotnym masz 2/11, wiec istnieje taka mozliwosc, ze jestes zbyt nadopiekuncza w stosunku do partnera, nie ufasz mu w pelni - jesli tak jest, to prosze, popracuj nad tym.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy 5/14 i 7/16 to jakos nie bardzo jest dla mnie zozumiałe co ja mowie komp-letnie nie mam pojecia co to znaczy .5 i 7 jak rozumiem to numery wyliczone z naszych dat urodzenia ale co znacza 14 i 16 ???Czy Maddi może napisałabys mi dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Podałam te podwibracje, ponieważ wskazują one na karmę, jaką musicie przerobić, albo raczej - jaką postanowiliście przerobić w tym zyciu.

 

Liczba Karmiczna 14/5 wyraża pojęcie wolności i gotowość spotkania ze sferą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. Ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

 

16/7 Jest to człowiek (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiązań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

 

Tak to się w skrócie przedstawia. Karma nie jest wyrokiem, ale wyzwaniem :) Nie powinnismy sie jej bać, bo każda właściwie przepracowana energia niesie ze soba korzyści. Nikt nie ma w zyciu lekko, a świadomosć m.in. karmy może nam pomóc zrozumieć dlaczego nasze życie wygląda tak, a nie inaczej i jak dalej postępować; numeorlogia ma nam pomóc, a nie straszyć :) Jak przeżyjemy życie, czy będziemy szczęśliwi zależy od nas - numerologia to taki drogowskaz wskazujący właściwy kieurnek, a reszta należy do nas :)

 

Pozdrawiam,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,a czy ja tez mogłabym prosic o rozkład?

 

Proszę zamieścić prośbę w nowym temacie :) Jeśli chciałabyś skierowac ją do mnie, nie mam nic przeciwko ;), tylko odpiszę dopiero na początku przyszłego tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałam ze mogłaby Pani dzis ale jesli nie moze Pani to trudno i dziekuje czekamna Daffne interpretacje tylko myslałam ze Pani mogłaby wczesniej wtedy bym Daffne juz nie prosiła i byłaby odciażona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
hej1 mam prosbe o stwierdzenie daty zajscia w ciaze , czy jest to mozliwe za pomoca numerologi?

 

W numeorlogii takich rzeczy sie nie analizuje, przynajmniej ja się nigdy nie spotkałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...