Jump to content

Prosba o numerologie partnerska


ewusia65
 Share

Recommended Posts

Witam , Monika 7-04-1965 Marek 11.02.1956 czy moge dowiedziec sie jak wyglada dopasowanie pod wzgledem numerologicznym takich charakterkow jak Marek i Monika ??dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Ty jesteś numeorlogiczna 5/14, a Pan 7/16.

 

Wydaje się niezbędne, aby para 5-7 podróżowała i wspólnie zwiedzała świat. 5 wymaga stałego ruchu w zyciu, natomiast 7 przewaznie w myslach chce przezywac wszelkie przygody. 5 musi się dostosowac do potrzeb samotnosci 7. Oboje potrzebuja troche prywatnosci :) Gdy 5 jest łagodna dla 7, moga nawzajem poczuc swa dobroc. Chociaz 7 trudno jest poznac i odgadnac, to ona sami widzi swojego partnera na przestrzał. 5 z kolei są wrodzonymi detektywami, wiec rzeczywiscie maja znakomita szanse odkrywania tajemnic 7 :) Tak czy siak, sprawia to, że zwiazek ten jest interesujacy i moze byc bardzo podniecajacy w sypialni ;) 5 nie powinny naciskac i mzuszac 7 do werbalnej konfrontacji. 7 nie beda reagowały, dopóki nie poczuja sie przyparte do muru, a wtedy moga przystapic do kontrataku i werbalnie oskarzac 5, co wiadomo, moze prowadzic do niepotrzebnych konfliktow.

W Twoim 1 Punkcie Zwrotnym masz 2/11, wiec istnieje taka mozliwosc, ze jestes zbyt nadopiekuncza w stosunku do partnera, nie ufasz mu w pelni - jesli tak jest, to prosze, popracuj nad tym.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Co znaczy 5/14 i 7/16 to jakos nie bardzo jest dla mnie zozumiałe co ja mowie komp-letnie nie mam pojecia co to znaczy .5 i 7 jak rozumiem to numery wyliczone z naszych dat urodzenia ale co znacza 14 i 16 ???Czy Maddi może napisałabys mi dziękuje .

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Podałam te podwibracje, ponieważ wskazują one na karmę, jaką musicie przerobić, albo raczej - jaką postanowiliście przerobić w tym zyciu.

 

Liczba Karmiczna 14/5 wyraża pojęcie wolności i gotowość spotkania ze sferą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. Ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

 

16/7 Jest to człowiek (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiązań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

 

Tak to się w skrócie przedstawia. Karma nie jest wyrokiem, ale wyzwaniem :) Nie powinnismy sie jej bać, bo każda właściwie przepracowana energia niesie ze soba korzyści. Nikt nie ma w zyciu lekko, a świadomosć m.in. karmy może nam pomóc zrozumieć dlaczego nasze życie wygląda tak, a nie inaczej i jak dalej postępować; numeorlogia ma nam pomóc, a nie straszyć :) Jak przeżyjemy życie, czy będziemy szczęśliwi zależy od nas - numerologia to taki drogowskaz wskazujący właściwy kieurnek, a reszta należy do nas :)

 

Pozdrawiam,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Witam,a czy ja tez mogłabym prosic o rozkład?

 

Proszę zamieścić prośbę w nowym temacie :) Jeśli chciałabyś skierowac ją do mnie, nie mam nic przeciwko ;), tylko odpiszę dopiero na początku przyszłego tygodnia...

Link to comment
Share on other sites

Myslałam ze mogłaby Pani dzis ale jesli nie moze Pani to trudno i dziekuje czekamna Daffne interpretacje tylko myslałam ze Pani mogłaby wczesniej wtedy bym Daffne juz nie prosiła i byłaby odciażona...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hej1 mam prosbe o stwierdzenie daty zajscia w ciaze , czy jest to mozliwe za pomoca numerologi?

 

W numeorlogii takich rzeczy sie nie analizuje, przynajmniej ja się nigdy nie spotkałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...