Jump to content

Proszę o wyjaśnienie.


V3rgIL
 Share

Recommended Posts

Witam! Przed chwilą miałem niecodzienną sytuacje. Siedziałem sobie spokojnie przed PC, gdy nagle zobaczyłem mężczyzne przed moim pokojem, który się przechadzał. Myśle sobie, pewnie mam haluny, dopóki nie zobaczyłem go ponownie, znowu w tą samą strone (nie widziałem żeby wracał). Przeszukałem dom, ale domownicy śpią twardo, więc to napewno nie oni. Wchodząc do kuchni w holu przeszły mnie ciarki, co ciekawe w kuchni nie czułem tego uczucia, ale wracając znowu poczułem je na swoim ciele; jakbym drętwiał od rąk począwszy... Wróciłem do pokoju i... póki co nie widziałem 'zjawy', ale ciągle w holu w tym samym miejscu coś na mnei wyraźnie negatywnie oddziałuje. Jak sądzicie, co to może być? Jakaś negatywna energia?

Link to comment
Share on other sites

Albo zobaczyłeś jakiś byt, który nie istnieje fizycznie a energetycznie, albo masz tzw. flash backi. To drugie sam miewam jak pracuję ciągiem przez tydzień na nocki :D Po prostu widzisz to, co miało miejsce w tym miejscu jakiś czas temu. Zazwyczaj do około doby.

Link to comment
Share on other sites

Czyli mam się tym w ogóle nie przejmować? Dobra, postaram się. Co ciekawe, ogarnia mnie teraz 'stoiczny spokój' po bliższym kontakcie z tym czymś... W kazdym razie serdeczne dzięki za wyjaśnienie sprawy :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli po tym się jeszcze uspokajasz a nie denerwujesz, ewentualny kontakt nie powoduje u Ciebie emocji, to ZDECYDOWANIE nie masz się czym przejmować

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...