Jump to content

Do Maddie88


monika88
 Share

Recommended Posts

Witam :)

 

Numerologicznie jesteście dopasowani dobrze – Ty 2/11, a Pan 3. Teoretycznie może być to para bardzo udana: 3 jest specjalistą w porozumiewaniu się, przedstawianiu i opowiadaniu, natomiast 2 tworzy znakomitą publiczność oraz może służyć ogromnym wsparciem. W takim związku powinno być wiele radości, śmiechu i fizycznej chemii :)

 

Jeśli 3 zwiąże się z bardziej rywalizującą liczbą, mogą nastąpić tarcia – i tutaj mam właśnie takie obawy. W 1 Punkcie Zwrotnym masz 1 – a jedyneczki są ambitne, niezależne, samodzielne, rywalizujące, walczące o swoje :)

 

Mam też wrażenie, że w tej chwili żyjecie bardziej obok siebie – już wyjaśniam. Ty jesteś skupiona na karierze, czuwa nad Toba szczęśliwa gwiazda, masz szansę w tym okresie osiągnąć wiele. Być może myślisz nad niezależną działalnością zawodową. Oddasz się studiom, analizom, poszukiwaniom – to naprawdę dobry okres na takie przedsięwzięcia (ale jest też tutaj taka uwaga, aby wystrzegać się celów materialistycznych, by używać pieniądz do celów uczciwych), ale z drugiej strony jest to okres kładący nacisk na Twoją niezależność, odosobnienie, zamknięcie w sobie i przemyślenia.

 

Życie Pana ewoluuje w kierunku relacji międzyludzkich/ międzynarodowych, jest w nim wiele kontaktów, być może nawet podróży. Stawiałabym, że Pan jest zaangażowany w działalność publiczną. 9/27 to piękna wibracja, ale ma jedną wadę – priorytetem stają się inny, ich życie i problemy, my zaś stawiamy siebie na drugim miejscu. Stąd życie prywatne może być kruche. Stąd wynika konieczność zrozumienia swoich potrzeb emocjonalnych.

I tutaj też Twoja rola. Panu, ze względu na to, że znajduje się w Cyklu Produktywnym o wibracji 2, trudno będzie realizować się w sposób indywidualny. Przypuszczam, że Ty poniekąd masz mu pomóc, stworzyć możliwość współpracy, dać okazję pracy w grupie i potrzebne wsparcie. Jesteście związkiem karmicznym, Twoja Droga Życia pokrywa się z jego Cyklem Produktywnym.

 

Wydaje mi się, że mogłabyś okazywać Panu więcej uczuć, aby złagodzić konflikty. Pan potrzebuje teraz współpracy, partnera, przyjaciela, rozmów, potrzebuje, żebyś była po jego stronie. W innym przypadku będzie czuć się podporządkowany.

 

Przepraszam, że tak piszę, ale w ten sposób odbieram Wasze portrety. Masz tez 2 w Wyzwaniach Życiowych, a to też taka wskazówka, aby kłaść nacisk na rozmowę, współpracę i kompromisy w związku. Przypuszczam, że prędzej czy później odbędziecie dosyć istotną rozmowę, aby zdecydować, w którą stronę iść z Waszym związkiem.

 

Pozdrawiam,

Maddie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

maddie88 przepraszam ze sie wtracam ale ja dopiero raczkujaca w numerologi.Razem maja 5z 14 nie wuwazasz moze ze to troszeczke toksyczny zwiazek,oparty na scieraniu sie? Pozdrawiam goraco

Link to comment
Share on other sites

maddie88 przepraszam ze sie wtracam ale ja dopiero raczkujaca w numerologi.Razem maja 5z 14 nie wuwazasz moze ze to troszeczke toksyczny zwiazek,oparty na scieraniu sie? Pozdrawiam goraco

 

Bardzo dobrze, że pytasz :) Wiadomo, że każdy związek jest inny, więc nie można z góry zakładac, że 2 i 3 nie będzie funkcjonować... Ale tutaj uważam tak, jak Ty - ujęłam to jednak delikatniej w poście... Monika zapewne i tak wie najlepiej, o co chodzi :( Uważam, że wszystko można przepracować, ale najpierw trzeba się zastanowić, czy warto, czy to właściwa dla danego związku droga, czy oboje partnerzy tego chcą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...