Skocz do zawartości

powtarzajacy sie sen, wazne please


Anabell00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze Was bardzo o interpretacje mojego snu. Sa trzy odslony, spotykam w nich chlopaka z ktorym kiedys bylam mocno zwiazana, ale mnie zranil. Minelo juz sporo czasu od tego wydarzenia i ni stad ni zowad w przeciagu ostatnich dwoch tygodni mialam 3 sny, w pierwszym z nich ON mnie szukal, ja stalam posrodku sali calej w boazerii i chowalam twarz w dloniach, wlosy mialam rozpuszczone i mnie zaslanialy i opadaly na twarz, ON mnie wolal, szukal a ja udawalam ze mnie nie ma i nie chcialam zeby mnie znalazl. W koncu znalazl, dotykal mnie po szyi reka i wplotl mi reke we wlosy mowiac ze bardzo kocha swoja obecna dziewczyne, ja sie zaczelam plakac kiedy wplatal mi reke we wlosy i se sie skonczyl. Caly czas stalam plecami do niego z twarza ukryta w dloniach. Drugi sen: bylam na jakiejs imprezie i stalam w szatni-pokrytej cala boazeria, stalam na srodku w tej samej pozcji, w twarza w dloniach, odwrocona plecmi a ON mnie szukal, w koncu znalazl mimo ze nie chcialam, mowil do mnie ze szuka mnie bo chce porozmawiac, a ja caly czas bylam w tej pozycji odwrocona plecami. Po tych snach go spotkalam. Wczoraj mialam sen ze stoje wsali bialej i w tej samej pozycji, twarz ukryta w dloniach, odwrocona plecami byleby mnie nie zauwazyl, a on przychodzi, podchodzi i zaczyna do mnie mowic, ze nie moze zapomniec moich oczu, po czym stara sie popatrzec mi w twarz, a ja ciagle ucieam w bok odwracajac sie plecami i chowajac twarz w dloniach, on jest nieustepliwy i w koncu jest szybszy niz ja, caluje mnie, ja sie wyrywam i znow chowam a on mowi ze mnie kocha i chce wrocic. Co to oznacza? Chodzi mi glownie o moja postawe w tych snach? Ogolnie jestem osoba ktora bardzp czesto ma sny, bardzo bogate w szczegoly i nawet czasem moja sny wystepuja w czesciach, i sa ich kontynuacje innej nocy. Uff przepraszam, rozpisalam sie, mam nadzieje ze ktos odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...