Jump to content

Sen z dzieciństwa

Sayia
 Share

Recommended Posts

Kiedy miałam zaledwie kilka lat, bardzo często powtarzał się jeden sen. Otóż otoczenie, w którym się poruszałam to okolica mojego domu oraz podwórko dziadków, którzy mieszkają dwie ulice ode mnie. W śnie byłam małą dziewczynką, z wyglądu wcale nie przypominałam siebie, ale jednak to byłam ja. Sama nie wiem jak to nazwać. Moi rodzice też wyglądali zupełnie inaczej, a jednak wiedziałam, że to rodzice. Tylko moi dziadkowie wyglądali tak, jak wyglądają naprawdę. Byłam z tymi moimi rodzicami na pikniku, na polance, zaraz pod torami (lokacja ta istnieje w rzeczywistości i często tam spędzałam czas jako dziecko i spędzam teraz) i cały czas się śmiałam, czułam się jak najszczęśliwsze dziecko na świecie. W jednym momencie ogarnia mnie strach i uciekam przed moim ojcem, kieruję do dziadków. Babcia chowa się do domu, a dziadek stojący na podjeździe chowa jakieś narzędzia do walizki i prowadzi mnie do garażu, jednak wiem, że nie ma dobrych zamiarów.

Sen ten, jak już wspomniałam na początku śnił mi się niemalże każdej nocy, jakieś 10-12 lat temu, jednak nie mogę o nim zapomnieć. Często przed zaśnięciem pojawiają mi się jeszcze te obrazy w głowie, choć teraz w różnej kolejności. Jest to dla mnie dziwne, ponieważ żyję w bardzo szczęśliwej rodzinie, w której nawet najmniejsze kłótnie to rzadkość.

Edited by Sayia