Jump to content

dziwaczny sen... proszę o pomoc!

Martina999
 Share

Recommended Posts

Sen zaczął się od tego że byłam w jakimś ciemnym, ponurym bloku, na ostatnim piętrze. Chciałam się z niego wydostać więc zaczęłam schodzić po schodach, po drodze spotkałam jakiś ludzi (młodych) którzy byli niezwykle nieprzyjemni, naszczęście nie agresywni. Rozdzielili się i ze mną schodziła tylko jakaś dziewczyna. Po chwili na jednej z klatek schodowych pojawił się rower, który sobie przywłaszczyłam, bo pomyślam, że szybciej będzie na nim zjeżdzać. Miałam racje po chwili wyminęłam dziewczynę i zjeżdzałam coraz szybciej. Z niezwykłą precyzją omijałam przeszkody ale coraz bardziej kręciło mi się w głowie. Na parterze przewróciłam się i przez jakiś czas nie mogłam wstać. Poczułam że ktoś się do mnie zbliża i pomyśłam że mi pomoże... Jednak gdy ujrzałam jego cień na ścianie, zauważyłam że osoba ma założony na głowie kaptur a w ręku trzyma pistolet który powoli kieruje w moją stronę, wypala i naszczęście chybia. Gdy osoba odchodzi powoli wstaje i wchodzę do jakiegoś wielkiego pomieszczenia, zauważam drzwi i młodych ludzi przy wyjściu. Gdy docieram do drzwi podchodzi do mnie jeden z nich (niski murzynek) i zagradza mi wyjście, chce odemnie pieniądze, ja na to że nie mam (chociaż po chwili zastanowienia przypomniało mi się że mam 100 zł w kieszeni). Zaczęliśmy się przepychać, czułam że jest silniejszy odemnie ale za to nie taki sprytny jak ja, myślał że siłą wszytko załatwi, zastosowałam na nim mój ulubiony chwyt judo - duszenie. Dusiłam go chwilkę do straty przytomności, gdy zsunął się na ziemie byłam bardzo zła i zaczęłam wykrzykiwać by ze mną następnym razem nie zadzierał dalszej części nie za bardzo pamiętam wiem że wydostałam się stamtąd... Proszę o pomoc!