Jump to content

Droga Kobieto (również dla mężczyzn)


La_Huesera
 Share

Recommended Posts

wszystko to prawda, bo i tak było i pewnie jeszcze jest w róznych miejscach na Ziemi, tylko żeby Ci co to głoszą publicznie, jeszcze stosowali w życiu autentycznym te idee co głoszą w imię równości i szacunku to byłoby ok.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że filmik jest trochę "przesadzony". Według mnie idee w nim zawarte są piękne, ale pozostają jedynie słowami. Oczywiście kobiety i mężczyźni powinni byc jednakowo szanowani.

Jest prawdą, że mężczyźni zdominowali wiele dziedzin życia, przejęli władzę. Według mnie żadna z płci nie jest gorsza, a przedstawianie mężczyzn w tak złym świetle (przynajmniej ja to tak odebrałam) - jako wywołujących wojny, nieszanujących ciała kobiecego, pełnych żądzy władzy, chęci dominacji, kierujących się chłodną kalkulacją itp. jest bardzo uogólnionym osądem mówiącym że męskośc, siła jest jedynie niszczącym czynnikiem. Jak na mój gust to bardzo jednostronne.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem mężczyzną ,z Androgyniczą czyli Męsko-Kobiecą Mentalnością (czyt. Psychicznie ,Umysłowo ,Animus -Męska Część Psychiki , I Anima - Kobieca Część Psychiki U Junga ) ,i powiem od siebie że mademoiselle ujęła to dobrze ,też tak uważam ,,dodam tylko że Mężczyźni powinni być nie agresywni ,butni ,pełni pychy ,a zamiast tego jak wielu artystów wyładowywać ten swój nieokiełznany temperament na Twórczość,Kreatywność,Artyzm ,jak i Niektóre Kobiety powinny być Bardziej Kobiece - Czyli Znać Swoją Wartość W Których To Osobach Bóg Umieścił Najwiecej Miłości ,czyli Mężczyźni i Kobiety powinny Stapiać Się Jagby Ze Sobą Mentalnie ,Duchowo I Emocjonalnie ,Tak Jak U Mnie To Zachodzi , ja natomiast stapiam się Emocjonalnie,Mentalnie i Duchowo Z Otoczeniem , i to zachodzi wbrew mojej woli ,to jest automatyczne.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...