Jump to content
La_Huesera

Droga Kobieto (również dla mężczyzn)

Recommended Posts

peyotl

wszystko to prawda, bo i tak było i pewnie jeszcze jest w róznych miejscach na Ziemi, tylko żeby Ci co to głoszą publicznie, jeszcze stosowali w życiu autentycznym te idee co głoszą w imię równości i szacunku to byłoby ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
La_Huesera

Też, dokładnie, peyotl..

Share this post


Link to post
Share on other sites
mademoiselle333

Sądzę, że filmik jest trochę "przesadzony". Według mnie idee w nim zawarte są piękne, ale pozostają jedynie słowami. Oczywiście kobiety i mężczyźni powinni byc jednakowo szanowani.

Jest prawdą, że mężczyźni zdominowali wiele dziedzin życia, przejęli władzę. Według mnie żadna z płci nie jest gorsza, a przedstawianie mężczyzn w tak złym świetle (przynajmniej ja to tak odebrałam) - jako wywołujących wojny, nieszanujących ciała kobiecego, pełnych żądzy władzy, chęci dominacji, kierujących się chłodną kalkulacją itp. jest bardzo uogólnionym osądem mówiącym że męskośc, siła jest jedynie niszczącym czynnikiem. Jak na mój gust to bardzo jednostronne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pit

Ja jestem mężczyzną ,z Androgyniczą czyli Męsko-Kobiecą Mentalnością (czyt. Psychicznie ,Umysłowo ,Animus -Męska Część Psychiki , I Anima - Kobieca Część Psychiki U Junga ) ,i powiem od siebie że mademoiselle ujęła to dobrze ,też tak uważam ,,dodam tylko że Mężczyźni powinni być nie agresywni ,butni ,pełni pychy ,a zamiast tego jak wielu artystów wyładowywać ten swój nieokiełznany temperament na Twórczość,Kreatywność,Artyzm ,jak i Niektóre Kobiety powinny być Bardziej Kobiece - Czyli Znać Swoją Wartość W Których To Osobach Bóg Umieścił Najwiecej Miłości ,czyli Mężczyźni i Kobiety powinny Stapiać Się Jagby Ze Sobą Mentalnie ,Duchowo I Emocjonalnie ,Tak Jak U Mnie To Zachodzi , ja natomiast stapiam się Emocjonalnie,Mentalnie i Duchowo Z Otoczeniem , i to zachodzi wbrew mojej woli ,to jest automatyczne.

Edited by Pit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...