Skocz do zawartości

proszę o pomoc- interpretacja


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Jak w temacie, chciałam poprosić o interpretację rozkładu, chciałam sprawdzić czy moja pokryje się z innymi:

 

Rozkład partnerski

karta łącząca 7 pik

1. zewnetrzna postawa partnerów

ja:

- król trefl

on:

-walet pik

2.wzajemne wymagania i zachowania

ja: 9 karo

on: dama pik

3. uczucia, co kryją w sercach, co czują do siebie

ja: 9 pik

on: as kier

4.okolicznosci zewnetrzne, co pokazuja na zew.

ja: dama karo

on: król karo

5. przyszłość związku ,szanse załamania

walet kier, 7 karo , 10 karo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

aby otrzymać pomoc przy interpretacji, najpierw musisz zamieścić swoją :)

 

ja chętnie pomogę, jak tylko ją uzupełnisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ok więc uważam że tak:

karta łącząca zwiazek podpowiada żeby realnie patrzeć na to a nie koloryzowac, moze mowic tez ze jest to burzliwy związek,kłotnie itp,doradza troche cierpliwosci z obu stron i mowi ze potrzeba czasu ?

1. zew. postawa

ja: darze go szacunkiem, i czuje cos do niego

on: nie myśli o tym poważnie, woli sie bawić, jest towarzyski , wszedzie jest go pełno, woli sie nie angazowac w staly zwiazek, nie jest do konca szczery

2. wzajemne wymagania i zachowania

ja: moze powinnam zaczekac w angazowanie sie w zwiazek ? a od niego wymagam wiekszego zaangazowania

on: chyba nie chce sie angazowac bo kiedys zostal zraniony milosnie ? jest samotny i tez nie chce zebym ja sie z kims wiazala

3.uczucia, co mamy w sercach

ja:odczuwam przygnebienie, stres, duze emocje, czesto czuje sie raniona przez niego,czasem jestem smutna z powodu nieporozumien i klotni miedzy nami

on: czuje coś niewielkiego do mnie ? cieszy sie gdy spotykamy sie

4. co pokazujemy na zew.

ja: nie mowie wprost o swoich uczuciach, nie pokazuje po sobie tego że mi na nim zalezy,jestem zazdrosna o niego

on: twardy, stanowczy,męski, zdecydowany, czasem żałuje tego co mowi

5.przyszlosc, szanse, zalamania

nie wiem czy dojdzie do skutku zawarcie związku, ale raz bedzie dobrze a raz bedzie zle, co chwile kłotnie ?

 

jestem osobą początkującą dopiero zaczynam przygodę z kartami więc, prosze o wasze interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

Rozkład partnerski

karta łącząca 7 pik - oboje chcecie coś zacząć nowego w swoim życiu

1. zewnetrzna postawa partnerów

ja:

- król trefl - jesteś nieufna, analizujesz jego każde zachowanie

on:

-walet pik - wyraźnie pokazuje, że ma ochotę się zabawić, jest lekkoduchem

2.wzajemne wymagania i zachowania

ja: 9 karo - chcesz czuć się kochana i spełniona w związku

on: dama pik - on potrzebuje kobiety, która będzie na niego czekać i będzie mu matkować, przy okazji przymruży oko na jego skoki w bok

3. uczucia, co kryją w sercach, co czują do siebie

ja: 9 pik - jesteś rozczarowana jego postawą, chciałabyś być szczęśliwa, a on póki co świetnie się bawi

on: as kier - tu powiedziałabym, że kocha, ale patrząc całościowo to on mentalnie nie jest jeszcze gotowy na poważny związek

4.okolicznosci zewnetrzne, co pokazuja na zew.

ja: dama karo - jesteś dobrą przyjaciółką, służysz mu radą, jesteś na każde jego skinienie

on: król karo - inteligenty, pewny siebie facet, chce coś mieć i to zdobywa

5. przyszłość związku ,szanse załamania

walet kier, 7 karo , 10 karo - romans, przelotna miłostka, gdzie panem sytuacji jest on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no i trafiłaś w samo sedno ... dziękuje, dodaje punkcik reputacji, a co do interpretacji to musze jeszcze sporo poćwiczyć;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
no i trafiłaś w samo sedno ... dziękuje, dodaje punkcik reputacji, a co do interpretacji to musze jeszcze sporo poćwiczyć;p

 

Dzięki za punkcik i cieszę się, że mogłam pomóc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...