Skocz do zawartości

Gra :-) ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

No to Kochani wrzucam kolejne ćwiczonko krótkie :-):usmiech2:

 

Ostatnio namiętnie gram w pewną grę i w związku z tym wymyśliłam ćwiczonko dla was :D

 

Jaka to gra?

Z kim gram?

Gdzie gramy

Częściej wygrywam czy przegrywam?

 

Powodzenia życzę :spoko_na::bukiet:

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja spróbuję, ostatnio poszło mi dobrze, zobaczymy jak będzie teraz:)

 

1. Jest to gra, w którą grasz od niedawna (giermek buław), wymaga ona od Ciebie myślenia (2 mieczy) i tu nasuwa mi się, że również właśnie takiej pokerowej twarzy, grasz żeby odpocząć (9 buław) więc tym bardziej jest to gra intelektualna, przypuszczam, że karciana choć niekoniecznie, na pewno obstawiasz coś, szacujesz jaki może być wynik (7 monet), no i gra ma dosyć sztywne zasady (Arcykapłan)

 

2. Grasz z różnymi osobami (2 buław), ale czasem jedna się wyłamuje (6 mieczy), grasz z kimś z rodziny, może nawet mamą ale pewno jest to partner (Cesarzowa) i okazjonalnie z kimś kto akurat pod rękę wpadnie(bo tu same monety 6, 10 i Król)

 

3. Gracie hmm na pewno nie w domu (Świat), bo jedziecie gdzieś sobie pograć, ale to się zmienia, raz gracie tu raz tam (Koło fortuny) pewno w jakimś przyjemnym miejscu, właśnie w domu u rodziny (9 kielichów) lub może nawet od czasu do czasu w jakiejś knajpie. No na pewno nastrój panuje przedni.

 

4. Czy wygrywasz? Robisz wszystko co w Twojej mocy (7 bu ław) aby wygrywać, grasz ochoczo i wierzysz, że tym razem wygrasz (rycerz buław), ale na razie to jeszcze nie jest ten czas aby wygrywać, jeśli już Ci się to uda to albo fartem, albo podstępem (7 mieczy)

 

Ufff... trudne to było... najtrudniejsze pierwsze pytanie... ale zobaczymy, najwyżej bzdury wyszły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kochani wrzucam kolejne ćwiczonko krótkie :-):usmiech2:

 

Ostatnio namiętnie gram w pewną grę i w związku z tym wymyśliłam ćwiczonko dla was :D

 

Jaka to gra?

Z kim gram?

Gdzie gramy

Częściej wygrywam czy przegrywam?

 

Powodzenia życzę :spoko_na::bukiet:

 

10 buław, Umiarkowanie- ciężka, trudna czasem, ale potrzeba w niej spokoju i równowagi, skupienia.

3 denarów- z młodym mężczyzną.

9 buław, Koło fortuny- może na świeżym powietrzu, czasem może na stole?

Rycerz denarów, 5 mieczy- przegrywasz?

 

Kojarzy mi się z szachami lub rpg.:_tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

Jaka to gra? 2 pucharów, 4 mieczy, Diabeł - wymagająca współpracy z innymi graczami, dynamiczna, ciągle się w niej coś dzieje nowego

Z kim gram? 8 buław - z bratem lub chłopakiem

Gdzie gramy? Księżyc - hmm... w salonie gier lub po prostu w domu

Częściej wygrywam czy przegrywam? 3 pucharów - częściej wygrywasz

 

nie mam pojęcia co to za gra, albo przeglądarkowa, albo play station

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
No to Kochani wrzucam kolejne ćwiczonko krótkie :-):usmiech2:

 

Ostatnio namiętnie gram w pewną grę i w związku z tym wymyśliłam ćwiczonko dla was :D

 

Jaka to gra?

Z kim gram?

Gdzie gramy

Częściej wygrywam czy przegrywam?

A ja spróbuję, jak to ja bez kart bo już nie mam do nich dostępu, jedyne czym sie zasugerowałam to kartami wylosowanymi przez dziewczyny- najczesciej kolo frotuny, ale zanim ja zobaczylam pierwsze co przyszlo mi na mysl to...:

 

1. cos z przestawianiem ,moze jakies kwadraciki sie ustawia, cos ukladasz..?tetrsi...? tez kojarzy mi sie z laburyntem ( nei wiem co mi sie kjarzy ,ale to intuicja dupna :D)

2.no to wlasnie - kto sie nawinie ;P jk to w necie :)

3. Przez internet :) u erzy to ksiezyc czyli cos neipewnego tajkemniczego na swoj spob, u reszty kolo frotuny, - kto sie nawinie :) ale pewnie sie myle :D

4. konkretna strona internetowa,pomyslalam o kurniku.pl :) ale tu raczej nei ma szans trafic hahaha

5. wygrywasz i rpzegrywasz chyba w podobnej ilosc ;) czyli roznie bywa

 

no dobra posmiej sie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne cwiczenie i ciekawy pomysl :)

Jakimi taliami stawiacie?

 

Jaka to gra?

 

7 buław (sugeruje też że od niedawna i jakoś tak nagle wskoczyłaś w tę grę, jakby nagła, nieoczekiwana fascynacja), dziewica kielichów, 8 mieczy

Gra na relfex, wymaga szybkości podejmowania decyzji, ale i intuicji, zasady są sztywne, wynik czytelny; gra polega na wyborach z kilku opcji, jesteś jeszcze początkująca i czujesz jakby tremę/niepewność, ale bardzo Ci się podoba; grasz intuicyjnie, trochę Ci te zasady przeszkadzają (?), coś tam marudzisz w trakcie;) może jakieś znaki sobie dajecie podczas tej gry; obstawiam pokera, ewentualnie brydża albo gre komputerowa?

 

Z kim gram?

 

As kielichów, 4 buławy, 10 buław

Z partnerem, 4 osoby lub grupa zaprzyjaźnionych osób, ale chyba ktos na dochodne?, ktoś z tej grupy Cię przytłacza albo/i ktoś z graczy traktuje tę grę śmiertelnie poważnie, ambicjonalnie – to nie jest dla niego lekka zabawa tylko taka kombinatoryka wyższych lotów w myśl zasady, żeby wygrać trzeba się ciężko napracować;)

 

Gdzie gramy?

 

4 buławy, 8 mieczy, rycerz buław

 

podczas imprez lub jakiś wydarzeń odświętnych – to jest przygotowane wydarzenie, w podróży tzn. poza miejscem zamieszkania, poczas ruchu, przemieszczania się, w atmsferze podekscytowania, może flirtu?

 

Częściej wygrywam czy przegrywam?

Arcykapłan, 4 pentakle, Rycerz Mieczy (odwrocony)

 

Oj nie wiem, chyba różnie; to jest gra o okreslonej strukturze i ustalonych zasadach, dopiero się uczysz; coś jakby w tej grze za dużo gromadzisz (?), za mało ryzykujesz, ale też bardzo analizujesz; moze nawet tak bardzo, ze troche Ci to pozbawia lekkosci; masz takie przebyłyski, olśnienia i wtedy nic Cie nie zatrzyma; moze troche oszukujesz?;) albo wygralas raz, ale tak spektakularnie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka to gra? - Rydwan, 2 monet, Gwiazda

Na pieniądze, niekoniecznie prawdziwe, może wirtualne? Zwycięstwo jest miłe, apetyty duże, hmm poker, coś na kształt monopoly lub cashflow?

2. Z kim? - 9 kijów, 10 monet, Słońce

Z wieloma osobami, zmieniają się, Ty samotnie trwasz przy swoim, co przywodzi mi na myśl grę wirtualną via net

3. Gdzie?- 5 kijów, Rycerz Kijów, Paź Denarów

Zmiennie, w ruchu, gdzieś, gdzie panuje uczciwa konkurencja. Albo w różnych miejscach gdzie popadnie, albo znowu wirtual

4. Jakie wyniki? - Król Kijów

Częściej wygrywasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio namiętnie gram w pewną grę i w związku z tym wymyśliłam ćwiczonko dla was :D

 

Jaka to gra?...Wisielec,5 buław,śmierć...rywalizacja,z brydżem mi się kojarzy

Z kim gram?...Cesarzowa,Rycerz buław,rycerz kielichów...mama,albo starsza kobieta, brat i Twój chłopak ...

Gdzie gramy...9 mieczy,4 buław,3 buław...z budynkach,pod dachem,może czasem na łóżku

Częściej wygrywam czy przegrywam?Cesarz..na tak...4 pucharów.. na nie...Częściej Ty wygrywasz,ale pomaga Ci w tym mężczyzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Nadszedł dzień na odpowiedź :-)

A więc :

Jaka to gra? Poker :-)

Z kim gram? Z moim partnerem

Gdzie gramy W domu

Częściej wygrywam czy przegrywam? Szczerze mówiąc pół na pół ;-) Ani nie wygrywam nałogowo an też nie przegrywam nałogowo ;-) W ogólnym bilansie pół na pół ;-)

 

I teraz wasze odpowiedzi :-) Pogrubione to poprawne odpowiedzi, na czerwono to mój komentarz (nie wszędzie pewnie będą te komentarze ;-)

 

rozrabiara

 

no to ja spróbuję, ostatnio poszło mi dobrze, zobaczymy jak będzie teraz:)

 

1. Jest to gra, w którą grasz od niedawna (giermek buław), wymaga ona od Ciebie myślenia (2 mieczy) i tu nasuwa mi się, że również właśnie takiej pokerowej twarzy, grasz żeby odpocząć (9 buław) więc tym bardziej jest to gra intelektualna, przypuszczam, że karciana choć niekoniecznie, na pewno obstawiasz coś, szacujesz jaki może być wynik (7 monet), no i gra ma dosyć sztywne zasady (Arcykapłan)

 

2. Grasz z różnymi osobami (2 buław), ale czasem jedna się wyłamuje (6 mieczy), grasz z kimś z rodziny, może nawet mamą ale pewno jest to partner (Cesarzowa) i okazjonalnie z kimś kto akurat pod rękę wpadnie(bo tu same monety 6, 10 i Król)

 

3. Gracie hmm na pewno nie w domu (Świat), bo jedziecie gdzieś sobie pograć, ale to się zmienia, raz gracie tu raz tam (Koło fortuny) pewno w jakimś przyjemnym miejscu, właśnie w domu u rodziny (9 kielichów) lub może nawet od czasu do czasu w jakiejś knajpie. No na pewno nastrój panuje przedni.

 

4. Czy wygrywasz? Robisz wszystko co w Twojej mocy (7 bu ław) aby wygrywać, grasz ochoczo i wierzysz, że tym razem wygrasz (rycerz buław), ale na razie to jeszcze nie jest ten czas aby wygrywać, jeśli już Ci się to uda to albo fartem, albo podstępem (7 mieczy)

 

Ufff... trudne to było... najtrudniejsze pierwsze pytanie... ale zobaczymy, najwyżej bzdury wyszły:)

 

 

FairyWitch

 

10 buław, Umiarkowanie- ciężka, trudna czasem, ale potrzeba w niej spokoju i równowagi, skupienia.

3 denarów- z młodym mężczyzną.

9 buław, Koło fortuny- może na świeżym powietrzu, czasem może na stole?

Rycerz denarów, 5 mieczy- przegrywasz?

 

Kojarzy mi się z szachami lub rpg.

 

 

Erza Scarlett

 

Jaka to gra? 2 pucharów, 4 mieczy, Diabeł - wymagająca współpracy z innymi graczami, dynamiczna, ciągle się w niej coś dzieje nowego

Z kim gram? 8 buław - z bratem lub chłopakiem

Gdzie gramy? Księżyc - hmm... w salonie gier lub po prostu w domu

Częściej wygrywam czy przegrywam? 3 pucharów - częściej wygrywasz

 

nie mam pojęcia co to za gra, albo przeglądarkowa, albo play station

 

 

sheina

 

Jaka to gra?

Z kim gram?

Gdzie gramy

Częściej wygrywam czy przegrywam?

A ja spróbuję, jak to ja bez kart bo już nie mam do nich dostępu, jedyne czym sie zasugerowałam to kartami wylosowanymi przez dziewczyny- najczesciej kolo frotuny, ale zanim ja zobaczylam pierwsze co przyszlo mi na mysl to...:

 

1. cos z przestawianiem ,moze jakies kwadraciki sie ustawia, cos ukladasz..?tetrsi...? tez kojarzy mi sie z laburyntem ( nei wiem co mi sie kjarzy ,ale to intuicja dupna :D)

2.no to wlasnie - kto sie nawinie ;P jk to w necie :)

3. Przez internet :) u erzy to ksiezyc czyli cos neipewnego tajkemniczego na swoj spob, u reszty kolo frotuny, - kto sie nawinie :) ale pewnie sie myle :D

4. konkretna strona internetowa,pomyslalam o kurniku.pl :) ale tu raczej nei ma szans trafic hahaha

5. wygrywasz i rpzegrywasz chyba w podobnej ilosc ;) czyli roznie bywa

no dobra posmiej sie ;P

 

solweig

 

Fajne, fajne cwiczenie i ciekawy pomysl :)

Jakimi taliami stawiacie?

 

Jaka to gra?

 

7 buław (sugeruje też że od niedawna i jakoś tak nagle wskoczyłaś w tę grę, jakby nagła, nieoczekiwana fascynacja), dziewica kielichów, 8 mieczy

Gra na relfex, wymaga szybkości podejmowania decyzji, ale i intuicji, zasady są sztywne, wynik czytelny; gra polega na wyborach z kilku opcji, jesteś jeszcze początkująca i czujesz jakby tremę/niepewność, ale bardzo Ci się podoba; grasz intuicyjnie, trochę Ci te zasady przeszkadzają (?), coś tam marudzisz w trakcie;) może jakieś znaki sobie dajecie podczas tej gry; obstawiam pokera, ewentualnie brydża albo gre komputerowa?

 

Z kim gram?

 

As kielichów, 4 buławy, 10 buław

Z partnerem, 4 osoby lub grupa zaprzyjaźnionych osób, ale chyba ktos na dochodne?, ktoś z tej grupy Cię przytłacza albo/i ktoś z graczy traktuje tę grę śmiertelnie poważnie, ambicjonalnie – to nie jest dla niego lekka zabawa tylko taka kombinatoryka wyższych lotów w myśl zasady, żeby wygrać trzeba się ciężko napracować;)tą osobą która tak poważnie odbiera tą grę jestem ja :D

 

Gdzie gramy?

 

4 buławy, 8 mieczy, rycerz buław

 

podczas imprez lub jakiś wydarzeń odświętnych – to jest przygotowane wydarzenie, w podróży tzn. poza miejscem zamieszkania, poczas ruchu, przemieszczania się, w atmsferze podekscytowania, może flirtu?

 

Częściej wygrywam czy przegrywam?

Arcykapłan, 4 pentakle, Rycerz Mieczy (odwrocony)

 

Oj nie wiem, chyba różnie; to jest gra o okreslonej strukturze i ustalonych zasadach, dopiero się uczysz; coś jakby w tej grze za dużo gromadzisz (?), za mało ryzykujesz, ale też bardzo analizujesz; moze nawet tak bardzo, ze troche Ci to pozbawia lekkosci; masz takie przebyłyski, olśnienia i wtedy nic Cie nie zatrzyma; moze troche oszukujesz?;) albo wygralas raz, ale tak spektakularnie?:) Gromadzimy w tej grze żetony o które gramy ;-)i owszem oszukuję czasem :D a także owszem wygrałam raz tak spektakularnie że byłam cały dzień z siebie dumna hehe

 

 

KatiJo

 

1. Jaka to gra? - Rydwan, 2 monet, Gwiazda

Na pieniądze, niekoniecznie prawdziwe, może wirtualne? Zwycięstwo jest miłe, apetyty duże, hmm poker, coś na kształt monopoly lub cashflow?

2. Z kim? - 9 kijów, 10 monet, Słońce

Z wieloma osobami, zmieniają się, Ty samotnie trwasz przy swoim, co przywodzi mi na myśl grę wirtualną via net

3. Gdzie?- 5 kijów, Rycerz Kijów, Paź Denarów

Zmiennie, w ruchu, gdzieś, gdzie panuje uczciwa konkurencja. Albo w różnych miejscach gdzie popadnie, albo znowu wirtual

4. Jakie wyniki? - Król Kijów

Częściej wygrywasz ;)

 

Arivo

 

Jaka to gra?...Wisielec,5 buław,śmierć...rywalizacja,z brydżem mi się kojarzy

Z kim gram?...Cesarzowa,Rycerz buław,rycerz kielichów...mama,albo starsza kobieta, brat i Twój chłopak ...

Gdzie gramy...9 mieczy,4 buław,3 buław...z budynkach,pod dachem,może czasem na łóżku Rzeczwyiście najczęściej gramy na łóżku ;-)

Częściej wygrywam czy przegrywam?Cesarz..na tak...4 pucharów.. na nie...Częściej Ty wygrywasz,ale pomaga Ci w tym mężczyzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Wszystkim poszło na prawdę bardzo dobrze! Ćwiczenie nie było łatwe więc jestem pełna podziwu i gratuluje wam! Bardzo dobra robota ;-) Dodatkowy punkt tym razem leci do solweig

 

Gratuluje jeszcze raz wszystkim!!!!!:spoko_na::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sękju, sękju za punkcik :) Po tych bulawach bylo widac dynamike, a po 4 bulaw, ze event przygotowany;), dlatego nie obstawialam domu. Szybkosc dzialan jak nic :) Pentakle pokazaly sie tylko w tym gromadzeniu, czyli nie na pieniadze gracie; we 2 tylko? tu mialam dylemat, widac bylo zespolowosc, a z drugiej strony, ze z partnerem na bank :)

 

Brydz poker blisko - tak :) tylko dynamika w pokerze wieksza - u mnie wszedzie te bulawy przyspieszaly; jak by bylo wiecej mieczy...

 

Dzieki za cwiczenie raz jeszcze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie! to byla ta niescislosc w takim razie! Pokazywalo mi sie, ze to gra zespolowa, ale na ja jednoznaczne zwycieztwo. W idzialam Was w tym ewidetnie jako pare/ we dwojke i mialam dylemat;) Tez poprosze nastepne :) Sama cos wymysle - latwiejszego niz 2 mezczyzni albo sama nie wiem;) A jeszcze mnie interesuje, jak ktoras z Was zlokalizowala lozko?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Bo dla mnie jest to karta która mówi między innymi oczywiście o problemach ze snem różnego rodzaju więc idąc tą drogą jako miejsce wskazuje na łóżko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...