Jump to content

ktoś zinterpretuje??


deathcola
 Share

Recommended Posts

więc.. od dawna mi się nic nie śniło, a teraz to trochę skomplikowane.. bo już któryś raz śni mi się jeden chłopak, którego nigdy na oczy nie widziałam!

 

śniło mi się, że wybrałam się do galerii handlowej z przyjaciółkami, byłą panią nauczycielką i paroma kolegami weszliśmy do pewnego sklepu na ostatnim piętrze, gdzie w rzeczywistości nie ma tam miejsca taki sklep. przebieramy ubrania, rzuciła mi sie w oczy CZAPKA, i była grupka dziewczyn około 16 lat, jedna z nich zaczyna się ze mną kłócić zaczynamy się szarpać za włosy i reszta też zaczyna się szarpać. Nagle była nauczycielka dzwoni po policje razem z kasjerem sklepu, obie grupki uciekają, jedną z 'tamtych' zna cała galeria, ponieważ jest córką zarządcy... ja i moja grupka szukamy toalety do ukrycia się, była nauczycielka mówi jak mniejwięcej wyglądamy policji, a my się rozdzielamy.. nagle zaczynam biegać po ruchomych schodach pełnych rodzin z dziećmi, trzymających balony. biegnę.. uciekam.., spotykam moją siostrę.. znów biegam sama.. i nagle okazuje się, że szukają nas zamiast typowej policji.. dwóch chłopaków około 15-16 lat... blondyni, wysocy, zielonkawe, oliwkowe kurtki.. wbiegam do sklepy coś ala leroy merlin, który rozciąga się na całą galerię, nagle znajdują się w kącie i uważam, żeby nie zbić szkła... łapie jedną menzurke w rękę i trzymam jakbym chciała kogoś uderzyć.. jeden z nich mnie chwyta i prosi klientów o uwagę, drugi mówi, że jestem niewłaściwą osobą. ja postanawiam udać niewinną tą którą nie powinni szukac i chodzę z nimi.. oni mi proponują zdjęcia.. ja się zgadzam, oni rezygnują z poszukiwań obu paczek, wybieramy się nad rzekę na czerwony most obok katedry... ten który mnie złapał mówi, że ktoś w naszym gronie mu się podoba <byłam ja, on, drugi blondyn i moja siostra> ja pytam kto, a on odpowiada, że ja. ja zawstydzona go całuję i koniec snu...

 

 

nie wiem co to oznacza.. ale... już ktoryś raz śnią mi się ci blondyni!! i zawsze ten 'wyższy' mi to wyjawia, że mnei kocha... :nie_powiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...