Jump to content

Pytanie odnośnie relacji/związków karmicznych


bluevelvet
 Share

Recommended Posts

Witam :)

 

Mam pytanko czysto teoretyczne... Ostatnimi czasy sprawdzam różne osoby, bardziej z ciekawości i żeby uczyć się "rozkminiania" piramidek :) Sprawdziłam karmiczność dwóch osób, które się nie znają - i na razie nie ma opcji, żeby się poznali. CP pierwszej wpisany jest w DŻ drugiej - CP pierwszej rozpoczyna się za dwa lata. Czy to oznacza, że tym osobom pisane jest poznanie się??

 

Co więcej ja i osoba pierwsza jesteśmy również osobami powiązanymi karmicznie. Poznałyśmy się jakiś czas temu, choć jeszcze pół roku temu wydawało się to wręcz niemożliwe. W naszym przypadku jej I PZ pokrywa się z moją drogą życia.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No widzisz... i tutaj jest ten haczyk... że wielu, wielu ludzi są ze sobą w jakiś sposób powiązani karmicznie... Każda relacja człowieka z drugim człowiekiem jest tym właśnie nacechowana w jakiś sposób karmicznie, bo spotyka się drugiego "po coś", albo "dlatego, że". Założę się, że gdybyśmy ponakładali daty urodzenia daty użytkowników tego forum, to połowa byłaby z sobą z "związku karmicznym".... i co? i nic....

 

Ale tak naprawdę samo nałożenie dat urodzenia to dopiero 40%, (może mniej, może więcej?) doszukiwania się powiązania karmicznego, przecież w numerologii wykorzystuje się i przelicza wszystkie imiona, nazwiska oraz podpisy, czy też nadane pseudonimy jakie dana osoba posiada, robi się bardzo szczegółową analizę i dopiero na podstawie tego można doszukać się wszelkich powiązań, czy związku karmicznego.

Takie jest moje zdanie... ale ja numerologiem nie jestem.

 

I tak przy okazji.... Dział "związki karmiczne", aż kipi od rządnych wiedzy czy są w związku karmicznym czy relacji karmicznej, osoby te nawet nie zadają sobie trudy, żeby się dowiedzieć co w ogóle oznaczają te słowa, co to jest relacja, powiązanie, czy związek karmiczny... a o miłości karmicznej nawet już nie wspomnę. Wpatrują się piramidki generowane przez naprawdę fajny programik do numerologii stworzony przez Szoda, w cyferki, liczby... i co...? i nic.........

Edited by arabika
ort
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...