Jump to content

Pytanie odnośnie relacji/związków karmicznych

bluevelvet
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Mam pytanko czysto teoretyczne... Ostatnimi czasy sprawdzam różne osoby, bardziej z ciekawości i żeby uczyć się "rozkminiania" piramidek :) Sprawdziłam karmiczność dwóch osób, które się nie znają - i na razie nie ma opcji, żeby się poznali. CP pierwszej wpisany jest w DŻ drugiej - CP pierwszej rozpoczyna się za dwa lata. Czy to oznacza, że tym osobom pisane jest poznanie się??

Co więcej ja i osoba pierwsza jesteśmy również osobami powiązanymi karmicznie. Poznałyśmy się jakiś czas temu, choć jeszcze pół roku temu wydawało się to wręcz niemożliwe. W naszym przypadku jej I PZ pokrywa się z moją drogą życia.

pozdrawiam

No widzisz... i tutaj jest ten haczyk... że wielu, wielu ludzi są ze sobą w jakiś sposób powiązani karmicznie... Każda relacja człowieka z drugim człowiekiem jest tym właśnie nacechowana w jakiś sposób karmicznie, bo spotyka się drugiego "po coś", albo "dlatego, że". Założę się, że gdybyśmy ponakładali daty urodzenia daty użytkowników tego forum, to połowa byłaby z sobą z "związku karmicznym".... i co? i nic....

Ale tak naprawdę samo nałożenie dat urodzenia to dopiero 40%, (może mniej, może więcej?) doszukiwania się powiązania karmicznego, przecież w numerologii wykorzystuje się i przelicza wszystkie imiona, nazwiska oraz podpisy, czy też nadane pseudonimy jakie dana osoba posiada, robi się bardzo szczegółową analizę i dopiero na podstawie tego można doszukać się wszelkich powiązań, czy związku karmicznego.

Takie jest moje zdanie... ale ja numerologiem nie jestem.

I tak przy okazji.... Dział "związki karmiczne", aż kipi od rządnych wiedzy czy są w związku karmicznym czy relacji karmicznej, osoby te nawet nie zadają sobie trudy, żeby się dowiedzieć co w ogóle oznaczają te słowa, co to jest relacja, powiązanie, czy związek karmiczny... a o miłości karmicznej nawet już nie wspomnę. Wpatrują się piramidki generowane przez naprawdę fajny programik do numerologii stworzony przez Szoda, w cyferki, liczby... i co...? i nic.........

Edited by arabika