Jump to content

Energetyka naszej planety.

Recommended Posts

Świetnym i mocno optymistycznym efektem działania kolejnej fali energii, która ostatnio zeszła na ziemie z centrum galaktyki jest podniesienie wibracji u wielu ludzi i to tak znacznie że 15 % populacji planety uzyskało połączenie z Wyższym Ja , zwanym Duchem Świętym.

Do tej pory takie połączenie miało tylko 5% ludzi.

Tak szybkie oczyszczanie połączone z podnoszeniem wibracji wywołuje u wielu osób normalne fizycznie odczuwane choroby z wysoką niekiedy gorączką, ale to szybko mija .

Wielu znajomych mi takie problemy zgłasza z prośbą o pomoc a okazuje się że to efekt szybkiego oczyszczania.

Przewidziane są następne fale przed 2012 i myślę że coraz więcej ludzi się do tego przygotuje.

Tak że przyszłość wreszcie zaczyna wyglądać mocno pozytywnie.

Fala świetlistej energii co prawda przeszła , ale pozostawiła na ziemi podwyższone średnie wibracje i takie już pozostaną do następnej fali która je znów podniesie za około 3 miesiące.

Właśnie mono nastawiałam się na to by nie przegapić tego 22.04.2011 i wiesz co w innym poście pisało że będzie możliwy zły nastrój i inne ale u mnie to było odwrotnie .Byłam bardzo radosna i zadowolona .Takie fale jak dla mnie .Proszę o więcej :-)

• 2 years later...

hi

a moze jakis kalendarz tych fal na 2014 posiadacie? a czy mozna sobie troche te energi skubnac jak sie wiek kiedy? i jak mozna to zrobic?