Jump to content

Dziwny sen przedmaturalny

Fodorick
 Share

Recommended Posts

Dziś w nocy miałem sen w którym miałem rodzinę i rekiny w piwnicy. Piwnicę mam na podwórku, ludzi ze snu nie kojarzyłem. Moja żona i ja byliśmy w piwnicy i rekiny chciały nas zjeść (atakowały). Udało mi się wydostać, ale gdy się obejrzałem za mną stała żona jakaś zmieniona (miała zęby jakby rekinie poplamione krwią) i mówiła że oddała dziecko małe (niemowlę) aby przeżyć, a teraz mnie tam wrzuci. Gdy złapała mnie za ramię obudziłem się.

To mój pierwszy w życiu koszmar przez który się obudziłem, pierwszy który pamiętam, a że matury zacząłem dziś pisać, to trochę mnie to dziwi.

Proszę o interpretację mojego snu. Z góry dziękuję. Jeśli są pytania, to dziś będę na nie odpowiadał w miarę na bieżąco.

Witam!

Piwnica w snach oznacza naszą podświadomość. W tojej piwnicy są rekiny to symboliczny obraz gnebiących cię myśli i problemów. Zastanawiający jest obraz żony bo twoja podświadomość również uzbroiła ją w zęby drapieżnika czyżby czemuś była przeciwna jakimś twoim przedsięwzięciom lub zmianom? Dzocko w snach to obowiązki twoja żona sie ich pozbyła oddając dziecko. Jej zeby mogą oznaczać kilka rzeczy albo ma problemy zdrowotne (moze układ krążenia - to ta krew na zębach) albo i to moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne nie wspiera cię w twoich działaniach a zakrwawienie poprostu pokazuje jej zaciekłe podejście do tych spraw.

Pozdrawiam:

Sławomir

W sumie to zamiast żony (której nie mam) można by podstawić byłą dziewczynę i wszystko jakby pasuje.

Dzięki bardzo za od :)