Jump to content

wcielenia :)

Guest Daffne
 Share

Recommended Posts

Guest Daffne

Znalazłam ciekawy rozkład na poprzednie wceilenie i postanowiłam wypróbować :).

POPRZEDNIE WCIELENIE

------- 11 ------ 10 ------- 9 --------- 12

-- 8 ---------------------------------- 7

---- 6 - 5 - 4 - 3 - 2 --------------- 1

1 - wpływ starszych wcieleń niż ostatnie - PUSTELNIK

2 i 3 - to co pojawia się w większości wcieleń,motyw łączący reinkarnację - SĄD,9 PUCHARÓW

4, 5, 6 - warunki i okoliczności życia w poprzednim wcieleniu - CESARZ, GWIAZDA, KRÓL PUCHARÓW

7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia -2 BUŁAW

8 - obecne sposoby i możliwości rozwiązania problemu opisanego 7 kartą - RYCERZ PUCHARÓW

9, 10 i 11 - to co przeznaczone i nieuniknione w tym życiu, a co pozwoli na wypełnienie zadania z tego wcielenia - 3 PUCHARY, ŚWIAT, 10 PUCHARÓW

12 - prawdopodobne przyszłe wcielenie (prawdopodobne, bo to zależy od tego jak wypełnimy zadanie tego wcielenia) - KSIĘŻYC

1 - wpływ z poprzednich wcieleń to samotnictwo z wyboru, mądrość wewnętrzna

2,3 - pojawia sie szansa na szczęście, korzystanie z życia

4,5,6 - byłam twardym facetem, choć uczuciowym, ale może niezdecydowanym

7 - z poprzednich wcieleń przeniosłam niezdecydowanie, wahania w ważnych sprawach

8 - korzystać z przyjemności życia, bawić się, być serdeczną, ciepłą i sympatyczną i nie myśleć zbyt poważnie?

9,10,11 - by wypełnić zadanie z poprzedniego wcielenia powinnam otworzyć się i wejść w związek, a potem na ślub

12 - jeszcze nie jest znane przyszłe wcielenie, wszystko zależy od wydarzeń w obecnym.

Jak to widzicie?

1 - wpływ starszych wcieleń niż ostatnie - PUSTELNIK-poczucie osamotnienia ale takze madrosci

2 i 3 - to co pojawia się w większości wcieleń,motyw łączący reinkarnację - SĄD,9 PUCHARÓW-h,,mi sie wydaje ze radosc czerpania z zycia

4, 5, 6 - warunki i okoliczności życia w poprzednim wcieleniu - CESARZ, GWIAZDA, KRÓL PUCHARÓW-no tu zdecydowanie bardzo dobre:) i władcze:)

7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia -2 BUŁAW- nieumiejetnosc dokonywania wyborow

8 - obecne sposoby i możliwości rozwiązania problemu opisanego 7 kartą - RYCERZ PUCHARÓW-wrazliwosc

9, 10 i 11 - to co przeznaczone i nieuniknione w tym życiu, a co pozwoli na wypełnienie zadania z tego wcielenia - 3 PUCHARY, ŚWIAT, 10 PUCHARÓW-szczewscie ,radosc i rodzina oraz podroze

12 - prawdopodobne przyszłe wc

1. Mądrość płynąca z wnętrza, z intuicji

2,3. Zrozumienie sensu życia, tego, że wiele daje drugi człowiek, niekoniecznie facet, ale po prostu bliźni, poczucie więzi z innymi przy zachowaniu swej odrębności (jak u Majów - ja jestem innym Ty)

4,5,6. Same dobre rzeczy - władza, przyjemności, optymizm, nadzieja, ufność w swą intuicję, czasem jednak nadużywanie władzy

7. Nie potrzebujesz nic zmieniać w sobie, jesteś kompletna, nie daj się presji zewnętrznego świata jak robiłaś to wcześniej, w razie wahania wsłuchaj się w siebie

8. Poleganie na sile własnej atrakcyjności, własnej mocy i seksowności przy założeniu braku negatywnego wpływu owych, wykorzystanie wielkiej wrażliwości dla dobra innych i siebie

9, 10, 11. Pozwól odejść starym zaśniedziałym rzeczom, poczuj pełnię w sobie samej, zrozumienie zależności w całym wszechświecie, pozostań otwarta, poczuj sukcesy innych jako swoje, dziel się swoimi z innymi

12. Zrozumiesz zmiany, przypływy i odpływy, odróżnisz iluzje od rzeczywistości

Posiłkowałam się swym ukochanym Vision Questem, który jest nieodzowny w tak głębokich sprawach.

Znalazłam ciekawy rozkład na poprzednie wceilenie i postanowiłam wypróbować :).

POPRZEDNIE WCIELENIE

------- 11 ------ 10 ------- 9 --------- 12

-- 8 ---------------------------------- 7

---- 6 - 5 - 4 - 3 - 2 --------------- 1

1 - wpływ starszych wcieleń niż ostatnie - PUSTELNIK wzbraniałaś się przed obcymi wpływami,byłaś z dala od ludzi ...chciałaś odnaleźć drogę do swojego wnętrza...wzbogaciłaś sie o jasność(jaka i kim naprawdę jesteś) i doświadczenie bycia ze sobą...wewnętrznie się ubogaciłaś...

2 i 3 - to co pojawia się w większości wcieleń,motyw łączący reinkarnację - SĄD,9 PUCHARÓW....no ...zaspokajałaś swoje zmysły..beztrosko i radośnie upływał Ci czas,ale też uwalniałaś się od sytuacji,związków,zahamowań i strachu...starałaś się być sobą...jednocześnie zmieniałaś się i odkrywałaś ciemne strony swojego "ja"

4, 5, 6 - warunki i okoliczności życia w poprzednim wcieleniu - CESARZ, GWIAZDA, KRÓL PUCHARÓWraczej miałaś wszystkiego pod dostatkiem...i dóbr materialnych i miłości...myślę,że byłaś atrakcyjną kobietą,która przyciągała spojrzenia mężczyzn...mam wrażenie jakbyś odrabiała życie gdzie lekcją są uczucia ,związki partnerskie...

7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia -2 BUŁAW...bierność...było Ci wszystko jedno...wycofałaś się,byłaś jak w letargu

8 - obecne sposoby i możliwości rozwiązania problemu opisanego 7 kartą - RYCERZ PUCHARÓW..podjęcie jednoznacznych działań dotyczących uczuć...poddać się marzycielstwu,zakochaniu,oddać się marzeniom cieszyć pięknem życia...sztuką,muzyką...

9, 10 i 11 - to co przeznaczone i nieuniknione w tym życiu, a co pozwoli na wypełnienie zadania z tego wcielenia - 3 PUCHARY, ŚWIAT, 10 PUCHARÓWi znowu pucharki...:)...ciesz się,bądź szczęśliwa,poznawaj świat i ludzi(nie ukrywaj się)odnajdź swoje miejsce na ziemi,szeroka rozumiana miłość do ludzi da Ci radość i szczęście...i chyba powinnaś założyć rodzinę :)

12 - prawdopodobne przyszłe wcielenie (prawdopodobne, bo to zależy od tego jak wypełnimy zadanie tego wcielenia) - KSIĘŻYC chyba nie będzie łatwe...raczej nastawione na świat duszy,tęsknot,marzeń....będziesz musiała walczyć z lękami ,niepewnością by sprostać codziennemu życiu...