Skocz do zawartości

Jak myślicie, jaka karta Wielkich Arkan może...


Ancol

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_smile: mówić, bądź wskazywać na przypadkowe spotkanie dwóch osób (nie utrzymujących kontaktu) w.... :jezyk1_na: hipermarkecie?

Wiem, że pytanie dość małostkowe, ale mam pewną swoją koncepcję i pragnę usłyszeć opinie innych :)

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rokka

2 kielichów, paź kielichów, i tak na oko to wszystkie podwójne, gdzie są odpowiednie płcie dobrane, np. jak się spotyka kobieta z mężczyzną to tak samo na kartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim...

może dodam, że spotkanie było kompletnie nieoczekiwane (te osoby nie mają możliwości spotkania się w tej części miasta), totalny przypadek, jakby to stwierdzić Opatrzność Sił Wyższych hhheheh dodatkowo były obecne 4 osoby, ale tylko te dwie się znają hheheh wiecie o co chodzi :)))) przeszłość :)))

Nio i zależy mi na Wielkich Arkanach,

może ktoś jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, nie doczytałam, że same Wielkie... Jakoś mi słabo się komponują z marketem ;) No to jeszcze ewentualnie Gwiazda, Cesarzowa i Cesarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jedna karta?

Koło Fortuny - przypadkowe spotkanie

jeśli kilka to może Koło Fortuny, Świat i Głupiec albo Koło Fortuny, Sąd i Kochankowie

Dziwnie tak z samych WA, bo od spotkań w hipermarkecie to są raczej MA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi :)

 

hm... moją koncepcją od początku był... Głupiec, czemu on?

 

- Głupiec często pokazuje niespodziankę lub coś nieoczekiwanego,

- w hipermarkecie często... wędrujemy hihihi

- nad Głupcem czuwa Opatrzność, coś co dzieje się za sprawą Przypadku,

- w markecie często stajemy się Głupcami: jesteśmy lekkomyślni, pochopnie podejmujemy decyzję,

- w nieprzemyślany sposób wydajemy pieniądze,

- niektórzy (chociaż ja tego nie rozumiem) zakupy w hipermarkecie traktują jako relaks i rozrywkę

 

to tak po kilku przemyśleniach :) Biorę jeszcze pod uwagę Koło Fortuny, ale mam wrażenie, że ono raczej pokazałoby coś o wiele bardziej przewrotnego, np. po tym spotkaniu coś mogłoby się wydarzyć, dojść do jakiejś zmiany. Głupiec to takie lekkie, hmm... głupie spotkanie, aczkolwiek chyba do czegoś potrzebne...

 

Generalnie czemu się tak dopytuję? Ponieważ dość dawno robiłam sobie razem z tym Panem (którego spotkałam) Partnerski Portret Psychologiczny (dlatego AW) i pierwsze 3 karty ukazywały początek, rozwinięcie i zakończenie relacji. Hmm... pierwsze dwie karty IDEALNIE się zrealizowały, tak jak pokazywał Portret nastąpiło zakończenie pewnego cyklu, zerwanie jakiegokolwiek kontaktu, ale karty wskazywały, że mimo wszystko jeszcze w przyszłości Go spotkam. Spotkanie miało być sygnowane kartą Głupca, więc szczerze mówiąc, myślałam, że będzie to jakaś impreza lub coś związanego z dziećmi, a tu taka zmyłka...

Jak myślicie czy to dobry trop....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...