Jump to content

Jak przyciągnąć nową pracę???


sbad
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Można jeszcze zbadać Cztery Filary Przeznaczenia i odkryć jakiej pracy w ogóle szukać. Wiele osób bez sensu bije głową w mur w niewłaściwym kierunku i dziwią się że nie odnoszą sukcesów. Ważny też jest czas, niektóre dni, lata i miesiące znacznie ułatwiają nam szukanie pracy i ogólną pomyślność, a niektóre powodują że mamy pod górkę. Rzecz w tym aby te gorsze przeczekać i "atakować" w tych lepszych.

To nie znaczy że w gorszych czasach mamy siedzieć z założonymi rękami - to jest dobry czas na doszkolenie się i inwestycje, aby potem - w lepszym okresie - uderzyć ze zdwojoną mocą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. XUAN a możesz mi powiedzieć jak zbadać te Cztery Filary Przeznaczenia ? Raczkuję dopiero w tych tematach i każda pomoc będzie niezwykle przydatna :) Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

apilaro, na ezoforum - w dziale astrologii są różne horoskopy, między innymi chiński - i ja tam napisałam jak można w prosty sposób spojrzeć na swój wykres. Na mojej stronie www jest też prosty kalkulator gdzie można sobie wykres zrobić samemu. Super by było gdybyś miała dostęp do "Feng Shui dla Żółtodziobów" - to jest najlepsza książka na naszym rynku i tam tez jest na temat astrologii. Ale gdybyś chciała dokładniej poznać swoje życie to musisz postudiować tę astrologię (zapraszam na kursy) albo skontaktować się z konsultantem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...