Jump to content

Ucieczka

Gimli1947
 Share

Recommended Posts

Sen zaczął się w aptece, za ladą stała dziewczyna, z którą można tak powiedzieć kręciłem jakiś miesiąc temu, ale nic z tego nie wyszlo, nagle pojawia się w śnie, ja kupuje coś u niej i wychodząc mijając tłumną kolejkę 2 razy odwracam się do niej, a ona patrzy na mnie. Wychodząc z tej apteki nagle już nie jestem sam tylko w towarzystwie dziewczyny którą poznałem pare dni temu ( można powiedzieć że jest to zauroczenie, ale nawet nie mam jej numeru telefonu ) wychodzimy razem nagle jesteśmy w jakiejś niebezpiecznej dzielnicy i zaczynamy uciekać przed człowiekiem który pół życia spędził na siłowni, gdy uciekamy już jest wieczór, biegniemy po kamiennym bruku, oczywiście gdy się odwracam to tak jak w każdym śnie, osoba goniąca biegnie 154km/h, ale mamy nad nim przewage tylko że nagle zaczelismy zostawiac ślady prowadzace w jakas inna uliczke (wiem ze to dziwne), wskoczylismy do jakis drzwi jakiejs opuszczonej kamienicy, nagle przybiegł mięśniak wyczuł gdzie jesteśmy ale nawet nie wszedł za nami tylko zawrócił.

Uzupełnienie: obie kobiety były blondynkami, tą drugą trzymałem za dłonie, ta w aptece dała mi jakieś tabletki.

Wiem moze i długi sen i troche pogmatwany ale moze zechcecie odpowiedziec ;) (sensownie)

Pozdrawiam !!!