Jump to content

Dwa łóżka dla 4 osób i buty bez pary


mika43
 Share

Recommended Posts

Sen krótki, ale wraca co noc. Jestem w pokoju z 3 kilkuletnimi dziewczynkami. Są dwa łóżka. NA jednym kładą się dwie dziewczynki, na drugim jedna, ja mam spać obok niej. Dziewczynka zostawia dla mnie miejsce. Łóżko białe, ładnie zasłane. Dziewczynki leżą lub śpią, a ja mam obawy czy się położyć, uważam, ze kierownik powinien mieć własny pokój. ale cieszę się, że jest dla mnie pościel, kołdra - biała, czysta, ładna.

Łózko na którym mam się położyć jest po prawej stronie, na przeciw niego, po lewej drugie łóżko na którym śpią dwie dziewczynki.

Obok łóżka jakaś szafa czy wnęka, w niej są buty. Jeden bez pary, ma pękniętą podeszwę. Drugi też bez pary, ma numer 53 !!!! zastanawiam się, kto może mieć tak dużą stopę i w myślach przypominam sobie brata, który ma numer stopy 40/50.

Dalej jest para trampków, ładnych. I chyba jeszcze jakaś para butów.

 

Co to może znaczyć?????

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen dziwny i nie bardzo mogę namierzyć główny symbol od którego powinno się zacząć interpretację ale wiedziony przeczuciem zacznę od końca czyli od twojego brata.

Pokój to wasze relacje zaś te dziewczynki to jakieś sprawy być moze dotyczy to zycia rodzinnego twojego brata (wskazywała by na to pościel i łóżka). Wśród tych spraw jest jedna z która dotyczy bezpośrednio ciebie (to ta dziewczynka która dla ciebie robi miejsce w łóżku). Twoja radość z tego że pościel przygotowana jest dla ciebie wskazuje nato że cieszysz się jego szczęściem ale nie do konca jesteś pogodzona z takim obrotem sprawy - jakby zbrakło ci odwagi aby upomnieć się o swoje lub przedstawić własną rację tak jakby brat coś zrobił nie pytając się o twoje zdanie. W tym snie ważny jest wiek dziewczynek bo moze on naprowadzić cię o czas w którym powstał problem. Łóżko po prawej stronie może wskazywać że sprawa dotyczy jakiegoś działania spraw urzędowych lub poprostu jest w jakiś sposób związane z mężczną lub czemuś co jest przypisywane mężczyznom.

Buty to cos co jest nam potrzebne do wyruszeniaw drogę do wprowadzenia w nasze życie jakiś zmian. Buty z twego snu są albo bez pary albo z peknieta podeszwą z dziwną numeracją tylko trampki są OK. Te twoje błdzenie w pamięci odnosnie tego czyje to maogą być buty naprowadziło mnie na to że sen moze dotyczyc relacji z bratem ale może to być ułuda i moja zgadywanka na nic ci sie nie zda.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skojarzenie z bratem pojawiło się na końcu, ale przemyślę to, co napisałeś. Dwa buty nie mialy pary, w tym jeden z pękniętą podeszwą, a drugi z numerem 53 .

Wiek dziewczynek - nie wiem, około 8 - 9 lat.

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...