Skocz do zawartości

Dwa łóżka dla 4 osób i buty bez pary


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Sen krótki, ale wraca co noc. Jestem w pokoju z 3 kilkuletnimi dziewczynkami. Są dwa łóżka. NA jednym kładą się dwie dziewczynki, na drugim jedna, ja mam spać obok niej. Dziewczynka zostawia dla mnie miejsce. Łóżko białe, ładnie zasłane. Dziewczynki leżą lub śpią, a ja mam obawy czy się położyć, uważam, ze kierownik powinien mieć własny pokój. ale cieszę się, że jest dla mnie pościel, kołdra - biała, czysta, ładna.

Łózko na którym mam się położyć jest po prawej stronie, na przeciw niego, po lewej drugie łóżko na którym śpią dwie dziewczynki.

Obok łóżka jakaś szafa czy wnęka, w niej są buty. Jeden bez pary, ma pękniętą podeszwę. Drugi też bez pary, ma numer 53 !!!! zastanawiam się, kto może mieć tak dużą stopę i w myślach przypominam sobie brata, który ma numer stopy 40/50.

Dalej jest para trampków, ładnych. I chyba jeszcze jakaś para butów.

 

Co to może znaczyć?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen dziwny i nie bardzo mogę namierzyć główny symbol od którego powinno się zacząć interpretację ale wiedziony przeczuciem zacznę od końca czyli od twojego brata.

Pokój to wasze relacje zaś te dziewczynki to jakieś sprawy być moze dotyczy to zycia rodzinnego twojego brata (wskazywała by na to pościel i łóżka). Wśród tych spraw jest jedna z która dotyczy bezpośrednio ciebie (to ta dziewczynka która dla ciebie robi miejsce w łóżku). Twoja radość z tego że pościel przygotowana jest dla ciebie wskazuje nato że cieszysz się jego szczęściem ale nie do konca jesteś pogodzona z takim obrotem sprawy - jakby zbrakło ci odwagi aby upomnieć się o swoje lub przedstawić własną rację tak jakby brat coś zrobił nie pytając się o twoje zdanie. W tym snie ważny jest wiek dziewczynek bo moze on naprowadzić cię o czas w którym powstał problem. Łóżko po prawej stronie może wskazywać że sprawa dotyczy jakiegoś działania spraw urzędowych lub poprostu jest w jakiś sposób związane z mężczną lub czemuś co jest przypisywane mężczyznom.

Buty to cos co jest nam potrzebne do wyruszeniaw drogę do wprowadzenia w nasze życie jakiś zmian. Buty z twego snu są albo bez pary albo z peknieta podeszwą z dziwną numeracją tylko trampki są OK. Te twoje błdzenie w pamięci odnosnie tego czyje to maogą być buty naprowadziło mnie na to że sen moze dotyczyc relacji z bratem ale może to być ułuda i moja zgadywanka na nic ci sie nie zda.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skojarzenie z bratem pojawiło się na końcu, ale przemyślę to, co napisałeś. Dwa buty nie mialy pary, w tym jeden z pękniętą podeszwą, a drugi z numerem 53 .

Wiek dziewczynek - nie wiem, około 8 - 9 lat.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...