Skocz do zawartości

Problem z czarkami


nowak

Rekomendowane odpowiedzi

zajmuje sie czarkami od bardzo dawna, umie rozpoznać każde stadium otwarcia/zrównoważenia/na energetyzowania itp. umie kierować energią w swoim ciele, aby ładowały czakry, poprostu umie nimi świadomie zarządać. I chyba wtym jest problem, ze robie to świadomie.... Jak juz przestaje swiadomie wysyłac energie do czakr lub koncentrować sie na nich to wracają do pierwodnego stanu, czyli bardzo słabego na energetyzowania. Zabiegi na czakry dobrze działaja, odczuwam odrazu poprawe, ale to jest tylko na chwile, fajnie by było jak by np na cały dzień, ale jak przestane sie na nich koncentrować, to energia tak jakby sie rozpływa, w przeciagu chwili. Czuje jakby czakry nie umiały trzymać tej energi. jak zaraz odpuszcze to one sie zamykają spowrotem. Czuje jakby na codzień energia mi uciekała, chodze ciagle zmeczony. To nie jest takie fizyczne zmeczenie....

 

Może ktoś mi 'kradnie' energie? moze jakiś 'dziury' mam w czakrach.

 

Żeby czakry pracowały na przyzwoitym poziomnie, musze ciągle sie nanich koncentrować, ale czasem ciezko naraz nad trzema, no i człowiek ma tez inne obowiąski niż ciagła koncentracja na dnimi.

 

Co rozbić, aby energia sie utrzymywała w czakrach, aby sie nierozpływała.

 

moze ma cie jakaś diagnoze na ten stan??

 

ps. sorki za chaotyczny post i błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz bardzo dużo negatywnej karmy zostaw czakry w spokoju tylko oczyszczaj i harmonizuj odczep się raz na zawsze narazie od otwarcia czakr jak będziesz gotów same się otworzą obciążenia grzechowe oczyść przestań bawić się kundalini i tak masz dużo szczęścia ze przebiega to tak łagodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmuje sie czarkami od bardzo dawna, umie rozpoznać każde stadium otwarcia/zrównoważenia/na energetyzowania itp. umie kierować energią w swoim ciele, aby ładowały czakry, poprostu umie nimi świadomie zarządać. I chyba wtym jest problem, ze robie to świadomie.... Jak juz przestaje swiadomie wysyłac energie do czakr lub koncentrować sie na nich to wracają do pierwodnego stanu, czyli bardzo słabego na energetyzowania. Zabiegi na czakry dobrze działaja, odczuwam odrazu poprawe, ale to jest tylko na chwile, fajnie by było jak by np na cały dzień, ale jak przestane sie na nich koncentrować, to energia tak jakby sie rozpływa, w przeciagu chwili. Czuje jakby czakry nie umiały trzymać tej energi. jak zaraz odpuszcze to one sie zamykają spowrotem. Czuje jakby na codzień energia mi uciekała, chodze ciagle zmeczony. To nie jest takie fizyczne zmeczenie....

 

Może ktoś mi 'kradnie' energie? moze jakiś 'dziury' mam w czakrach.

 

Żeby czakry pracowały na przyzwoitym poziomnie, musze ciągle sie nanich koncentrować, ale czasem ciezko naraz nad trzema, no i człowiek ma tez inne obowiąski niż ciagła koncentracja na dnimi.

 

Co rozbić, aby energia sie utrzymywała w czakrach, aby sie nierozpływała.

 

moze ma cie jakaś diagnoze na ten stan??

 

ps. sorki za chaotyczny post i błedy

 

Być może uzależniłeś się od tego skupiania się. Twoja świadomość kieruje się na czakry przez co stają się one niby wydajne, masz wrażenie że energetyzują się w ten sposób, jednak to jest zwykły efekt ze tak powiem, umysłu. Im wiecej skupiasz się na danej rzeczy zauważasz wiecej detalów odczuwasz więcej itd itp analogicznie tyczy to się wszystkiego.

może Ty "to więcej" mylnie uznajesz za energetyzacje.

Na Twoim miejscu zastosowałabym inna sztuczkę, a mianowicie świadomość skierowała bym nie na same czakry ale ogólne poczucie że jesteś naładowany pozytywną energią (bo o to Ci chodzi w gruncie rzeczy ) która nie konczy się, gdyż przepływa przez Ciebie nieprzerwanie tak jak przez inne żywe istoty. Ważne żeby zaufac temu odczuciu i wierzyć w to jak w fakt dokonany (przyjmij to do wiaodmości). . . Na początku może byc trudno, no ale cóż.. nic za darmo

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ele czucie pozytywnej energi, to nie wwszystko, jeszcze poczucie bezpieczeństwa z czakry pierwszej, poczucie asertwynosci/moc w dążeniu do celu.. z czakry trzeczej, no i elokwencja/łattwosc wyrazania się z czakry gardła. Same pozytywne myślenie dotyczy tylko czakry drugiej..... wiec to by nie rozwiazało problemu :(

 

ps. jak oczyszczać czakry bez ich zbytniego energetyzowania?

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czakry można oczyszczać na wiele sposobów bezpośrednio i pośrednio . oczyszczając karmę i obciążenia grzechowe tworzysz podstawę do samooczyszczenia czakr i do dalszego rozwoju duchowego to samo dotyczy usuwania negatywnych programów, powodujących ujawnienie i aktywacje skutków blokady czakry.Bardzo niekorzystne jest Twoje negatywne myślenie, doprowadzające do tworzenia negatywnych myslokrztaltow ja nazywam je demonami które powolane do zycia ściągają od Ciebie energie.To trzeba oczyścić Ja imię pale ta świecę w intencji oczyszczenia mnie z wszystkiego co wolno oczyszczać ogniem. świeca musi dopalić się do końca nie zapalaj zapałkami można stosować podgrzewacz byle nie zapachowy.dobrym sposobem na oczyszczanie i harmonizacje czakr jest słuchanie specjalnej muzyki.Dobrym sposobem jest tez wizualizacja płomienia oczyszczającego i harmonizującego czakry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzięki, za odpowiedź

 

Sądzisz ze wizualizacja fioletowego światła jest dobrym sposobem? do tego afirmacja "jestem istotą filetowego światła, jestem czystością której pragnie bóg" ?

 

A co sądzisz o zastosowaniu reiki wtym przypadku? czy raczej nie otwierać dodatkowych kanałów w takim stanie? Bo przez ten kanał czasem moga dodatkowo negatywne energie sie dostatać. tak jak ma to miejsce podczas zabiegu kiedy się śpi, lub jest sie nie trzeźwym, ogulnie kiedy świadomość sie osłabiona..

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niby to całe oczyszczenie filoetowym promieniem, jest dobre spoko, ale energetyzuje mię i to mocno dodatkowo. A w założeniu ja nie chce ładować swoich czakr tylko je oczyszczać. Zna ktoś moze sposób na samo oczyszczanie czakr? i czy wogule sie da oczyszczać bez ich ładowania energią?? zrobiłem sobie zabieg 10 minutowy, wizualizowałem siebie w kuli filetowego światła i teraz jestem tak za na energetyzowany, ze dawno nie byłem, a i po drugie jak sie pozbyć nad miaru energi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam pytanie odnoście odblokowywania czakr oraz przyczyn powstawania tej blokady, opowiem w skrócie moją historię:

 

Po zerwaniu z chłopakiem (tydzień temu) odczuwam bardzo siny ucisk w brzuchu, trwa to już niecałe 2 miesiące. Już 2 miesiace temu zerwałam z nim ale po zerwaniu ten ucisk był tak silny, że musiałam do niego wrócić a przynajmniej spotkać się z nim bo nie mogłam tego znieść, jednak nie wiele to pomogło ucisk w brzuchu dalej był, nie mogłam za dużo jeść bo myślałam, że zwymiotuję, mam tiki nerwowe, odczuwam silny stres w brzuchu, co dziwne nasila się on w godzinach 17-20. Dodam , że w tym związku zawsze byłam zazdrosna o jego byłą, bo tak naprawę w głębi siebie ciągle myślałam, że on ją kocha nie mnie oraz przestałam mu ufać (był ku temu powód) . Przeczytałam, że zazdrość powoduje zablokowanie czakry splotu słonecznego i wygląda na to, że w moim przypadku tak chyba jest i stąd ten silny ucisk w brzuchu. Chciałabym się zapytać, czy są jakieś sposoby aby odblokować tę czakrę i znów zacząć normalnie żyć, bo powoli już tego nie wytrzymuję. Dodam jeszcze że wyczuwam huśtawki nastrojów oraz beznadziejność życia, czuję się słaba , myślę też , że jest we mnie zbyt dużo energii żeńskiej a za mało męskiej.

 

Bardzo proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam robić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Kiedy wchodzimy w kimś w związek z naszych czakramów wypływają więzy ktore łączą się z drugim człowiekiem. Czakram splotu słonecznego odpowiada za miłośc warunkową i kiedy ludzie odchodzą od siebie, zrywają lub biorą rozwód te więzy zostają przerwane co jest dośc bolesne, czytałem że ludzie po rozwodach mają niekiedy poturbowane wszystkie czakramy i ich więzy, sypie im się przez to każdy aspekt w życiu. Postaraj się ją uspokoić, oczyszczać, posyłać troskę i miłość tej czakrze wizualizując małe słonce które stamtąd promienuje (najlepiej podczas medytacji albo przed snem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Być może robił to nieumiejętnie. Odkąd ja z nimi pracuję, uświadomiłem sobie i dokopałem do wielu blokad hamujących mój rozwój. Napewno jest lepiej niż było kiedyś. To ze stało się to z Twoim synem, nie znaczy że musi z każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgosiak

Jest to raczej przypadek marginalny (choć być może Ci się to stwierdzenie nie podoba, bo dotyczy twojego życia), a jeśli wystąpiła schizofrenia, to najprawdopodobniej dlatego że syn miał już wcześniej skłonności ku niej. Schizofrenia dot. bardzo małego procenta społeczeństwa i nie ma żadnych danych wedle których osoby zajmujące się praktykami duchowymi, są jakoś bardziej na nią narażeni. Myślę że to niepotrzebne robienie "demonów" z czegoś co tak naprawdę nie zawiniło jako przyczyna.

 

Gdyby słowa czakry, medytacja wywoływały schizofrenię, to chyba Indie by przodowały pod względem zachorowań. A tak nie jest.

 

Ja wiem, że jesteś sfrustrowana całą sytuacją z synem i chcesz znaleźć "winnego" i się na nim wyładować, ale tym winnym nie są raczej "czakry", medytacje itd. a skłonności syna do zachorowania.

 

A co ma artykuł na temat jakichś "zegarów śmierci" do medytacji i czakr, to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że malgosiak to spam tylko rozsiewa ... najwyraźniej spamerzy od "zegara śmierci" zmieniają taktykę, bo stali się zbyt rozpoznawalni już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Przepraszam, jeśli to nie miało na celu spamowania. Ja mam po prostu alergię na ten link, no i jeszcze taki jeden, że od razu mi się czerwona lampka zapala jak go widzę.

Nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało ... pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sporo przeżyć jest z silnie rozwiniętym 3 okiem a później Je zablokowaniem, coś jakby cała rzeczywistość 'żyła', każda książka dlugopis czy kubek na kawe, coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...