Skocz do zawartości

Wizyta u lekarza - ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

To wrzucam kolejno ćwiczonko:-)

Dzisiaj byłam u lekarza. I oto pytania do was:

 

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?

2. Specjalizacja tego lekarza

3. Z jakim problemem u niego byłam?

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?

Powodzenia :-) :spoko_na:

Edytowane przez NeoNówka
Zmiana pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mężczyzna czy kobieta? - Giermek kielichów, Moc, 2 kije

Mam wątpliwości, ale postawię na dość silną i pewną siebie kobietę.

2. Specjalizacja - 10 monet, Cesarzowa, 6 kijów

Ginekolog.

3. Jaki problem? - Mag, 8 monet, 3 kielichy

Chęć przygotowania się do roli matki.

4. Wygląd zewnętrzny lekarza - 3 kije, 2 kielichy, As monet

Silna, ale jednocześnie ciepła i wrażliwa kobieta, wzbudzająca zaufanie. Ciemnowłosa, smukła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kart przyszedł mi na myśl ginekolog, ale zobaczymy, jakie wyjdą karty ;)

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?

4 denary (o), Królowa Mieczy, 2 mieczy (o) - kobieta ;)

2. Specjalizacja tego lekarza

10 kielichów, 3 mieczy, Świat - kardiolog albo specjalizacja związana z nogami, czymś, co uniemożliwia poruszanie się. Albo właśnie ginekolog.

3. Z jakim problemem u niego byłam?

Śmierć (o), Wisielec, 9 buław - patrząc na tego Wisielca pomyślałam, że może podejrzewasz, że jesteś w ciąży. Jeśli to inny lekarz - problemy zdrowotne związane z trybem życia, stresem, pracą. Zalecił ci odpoczynek.

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?

Umiarkowanie, Rycerz kielichów, As kielichów - jasne włosy, maksymalnie do ramion, mogą być kręcone. Młoda - do 35 lat. Zadbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANEZ

Wizyta ulekarza.

 

1.Czy lekarz tomężczyzna czy kobieta?

 

Król buław - mężczyzna.

 

2.Specjalizacja tego lekarza.

6 denarów,6kijów,6 kielichów - internista ,gastrolog.

 

3.Zjakim problemem u niego byłam?

 

Pęcherzk żółciowy lub jelita.

 

4.Wygląd zewnętrzny lekarza - 8 buław,6 denarów ,6 kielichów - szybki,energiczny ,chętny do pomocy,po 50-tce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam u lekarza. I oto pytania do was:

 

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?...8 denarów...Kobieta

2. Specjalizacja tego lekarza...2 mieczy...okulista

3. Z jakim problemem u niego byłam?...sąd...hm...może jakimś,który [powtarza się w rodzinie...dziedzicznym...,może oczy Ci ropieją...

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?..w białym kitlu hahahaha... szczupła ...myślę,że blondynka raczej ciemniejsza,chłodna w obejściu,ale rzeczowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynamy:)

 

1. Lekarz był mężczyzną (6buław, wieża, Mag)

2. Specjalizacja hmmm i tu bardziej strzelam, ale stawiam na ginekologa (6 monet, umiarkowanie, królowa monet)

3. Poszłaś do niego w sprawie... hmm no na moje to Ty chcesz być powołana do wyższego celu zostania mamą:) (sąd ostateczny, rycerz mieczy, królowa mieczy)

4. no tak lekarz mężczyzna a na kartach opisujących wygląd same kobietki... lekarz był przystojny i atrakcyjny, ale taką trochę zniewieściałą urodą - może po prostu delikatną, włosy od blondu do ciemniejszego brązu (świat, 9 monet, moc)

 

no to czekam teraz na rozwiązanie... bo na razie chyba tylko ja obstawiam, że to był pan doktor... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta? - Głupiec, Król Kielichów - ciepły, serdeczny facet

2. Specjalizacja tego lekarza - Koło Fortuny, giermek mieczy, as monet/ 9 kielichów - cholerka trudne, ale coś daje nadzieje i szanse na coś, na 9 kielichów... Ginekolog?

3. Z jakim problemem u niego byłam? - 5 kielichów, 4 mieczy, 8 monet - coś Cię smuci i nie pozwala sie spełnić uczuciowo jako kobieta i czerpac radośc jaką byś chciała, chciałabyś ciąży?,a rehabilitacja (4 miecze) dałaby Ci taką możliwość by zajść w ciążę (8 monet)

4. Wygląd zewnętrzny lekarza? - Pustelnik, 2 kielichy, Cesarz - widać, że ma swoje lata, albo ma mądrość tego pustelnika , elokwentny, ogólnie serdeczny i otwarty na ludzi, ale w swej profesji jest profesjonalistą. Postawny brunet bądź szatyn, zadbany, elegancki :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są, są. ale zrobił to i zapisał sobie na komputerze ;)

wiecej pewnie nikt juz sie nie wypowie...sam jestem ciekaw czy mialem racje... dawaj odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzucam kolejno ćwiczonko:-)

Dzisiaj byłam u lekarza. I oto pytania do was:

 

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?

2. Specjalizacja tego lekarza

3. Z jakim problemem u niego byłam?

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?

Powodzenia :-) :spoko_na:

 

1. 9 buław, 4 mieczy- mężczyzna, dosyć młody, ale już dawno dorosły, raczej po 35 rż.

2. 4 buław, 2 monet, Rycerz buław- okulista/ lekarz "normalny" [nie wiem jak on się nazywa] lub ginekolog

3. Śmierć, Głupiec- coś się zmieniło, może wada wzroku? poszłaś to sprawdzić i po receptę na nowe okulary? lub chodzi o potwierdzenie ciąży czy coś w tym stylu.

4. Paź kielichów, Król kielichów- delikatne rysy, przyjazny i ciepły wygląd, taki przyjazny człowiek, jasna karnacja, delikatny człowiek.

ciekawe jak tym razem...:chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekielnie trudne to cwiczenie! :) Jeszcze takie karty wyciagnelam, co mnie ciagna w kazda strone; albo tam byl wiecej niz 1 lekarz albo ten ma kilka specjalizacji/holistyczne podejscie; pomysle jeszcze nad nimi :) Dzieki za takie wyzwanie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?

 

Krol Bulaw – mezczyzna, ok. 40 lub starszy, zwawy, kompetetny

 

2. Specjalizacja tego lekarza

Kolo Fortuny, 4 puchary

 

Jakis dziwny;))) magik?!/;) Obstawiam jakiegos rehabilitanta, cos z zywotnoscia; stawy, kosci, ewentualnie dieta – medycyjna naturalna, homeopatia, kregarz moze albo ginekolog lub okulista? Kurcze, trudne. Ortodonta?!? Raczej jednak nie...

Plyny sie pokazaly, ale raczej nie urolog. Cos masz cyklicznie nawracajacego; gospodarka plynami chyba jednak, rownowaga czegos w organizmie lub moze wlasnie ginekolog; wtedy temat leczenie bezplodnosci

 

3. Z jakim problemem u niego byłam?

5 pentakli

 

z jakims, ktory Cie martwi, ale to cos powaznego – przynajmniej dla Ciebie; przemeczenie, jakas kontuzja/ dysfunkcja czegos? Albo brak rownowagi w organizmie: hormonalnej, z badaniami krwi, z rentgenem

 

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?

 

Krolowa Bulaw – ha ha!!! Mocny zestaw – jakis bi?;))) seksowny, dosc duzy, brunet, jakis taki zakrecony, energiczny, optymista, pociesza ludzi, z poczuciem humoru

 

Trudne jak diabli!;) Ja sie wolę w takie zdrowotne nie angazowac – czuje, ze to nie moje kompetencje i ze to w ogole nie jest temat dla tarota; jakies ciezkie energie z tego wychodza, choc lekarz bardzo fajny – kompetetny; taki powiazany z przekraczaniem granic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Dziś wynik ;-) zaraz się wezmę do opracowania. trochę mam zaległości bo nie bylo mnie na forum jakieś kilka dni ;-) ale już nadrabiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Odpowiedzi :-)

 

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta? - Kobieta

2. Specjalizacja tego lekarza - Dermatolog

3. Z jakim problemem u niego byłam? Alergia skórna niestety

4. Wygląd zewnętrzny lekarza? Brunetka, średniego wzrostu, ciemne oczy, szczupła, włosy długie

 

I teraz wasze odpowiedzi :-) Jak zwykle pogrubione to poprawne i może gdzieś dodam komentarz ;-)

 

KatiJo

1. Mężczyzna czy kobieta? - Giermek kielichów, Moc, 2 kije

Mam wątpliwości, ale postawię na dość silną i pewną siebie kobietę.

2. Specjalizacja - 10 monet, Cesarzowa, 6 kijów

Ginekolog.

3. Jaki problem? - Mag, 8 monet, 3 kielichy

Chęć przygotowania się do roli matki.

4. Wygląd zewnętrzny lekarza - 3 kije, 2 kielichy, As monet

Silna, ale jednocześnie ciepła i wrażliwa kobieta, wzbudzająca zaufanie. Ciemnowłosa, smukła.

 

JaneDoe

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?

4 denary (o), Królowa Mieczy, 2 mieczy (o) - kobieta ;)

2. Specjalizacja tego lekarza

10 kielichów, 3 mieczy, Świat - kardiolog albo specjalizacja związana z nogami, czymś, co uniemożliwia poruszanie się. Albo właśnie ginekolog.

3. Z jakim problemem u niego byłam?

Śmierć (o), Wisielec, 9 buław - patrząc na tego Wisielca pomyślałam, że może podejrzewasz, że jesteś w ciąży. Jeśli to inny lekarz - problemy zdrowotne związane z trybem życia, stresem, pracą. Zalecił ci odpoczynek.

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?

Umiarkowanie, Rycerz kielichów, As kielichów - jasne włosy, maksymalnie do ramion, mogą być kręcone. Młoda - do 35 lat. ]Zadbana.

ANEZ

1.Czy lekarz tomężczyzna czy kobieta?

 

Król buław - mężczyzna.

 

2.Specjalizacja tego lekarza.

6 denarów,6kijów,6 kielichów - internista ,gastrolog.

 

3.Zjakim problemem u niego byłam?

 

Pęcherzk żółciowy lub jelita.

 

4.Wygląd zewnętrzny lekarza - 8 buław,6 denarów ,6 kielichów - szybki,energiczny ,chętny do pomocy,po 50-tce.

 

Arivo

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?...8 denarów...Kobieta

2. Specjalizacja tego lekarza...2 mieczy...okulista

3. Z jakim problemem u niego byłam?...sąd...hm...może jakimś,który [powtarza się w rodzinie...dziedzicznym...,może oczy Ci ropieją...

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?..w białym kitlu hahahaha... szczupła ...myślę,że blondynka raczej ciemniejsza,chłodna w obejściu,ale rzeczowa....

 

Rozrabiara

1. Lekarz był mężczyzną (6buław, wieża, Mag)

2. Specjalizacja hmmm i tu bardziej strzelam, ale stawiam na ginekologa (6 monet, umiarkowanie, królowa monet)

3. Poszłaś do niego w sprawie... hmm no na moje to Ty chcesz być powołana do wyższego celu zostania mamą:) (sąd ostateczny, rycerz mieczy, królowa mieczy)

4. no tak lekarz mężczyzna a na kartach opisujących wygląd same kobietki... lekarz był przystojny i atrakcyjny, ale taką trochę zniewieściałą urodą - może po prostu delikatną, włosy od blondu do ciemniejszego brązu (świat, 9 monet, moc)

 

Daffne

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta? - Głupiec, Król Kielichów - ciepły, serdeczny facet

2. Specjalizacja tego lekarza - Koło Fortuny, giermek mieczy, as monet/ 9 kielichów - cholerka trudne, ale coś daje nadzieje i szanse na coś, na 9 kielichów... Ginekolog?

3. Z jakim problemem u niego byłam? - 5 kielichów, 4 mieczy, 8 monet - coś Cię smuci i nie pozwala sie spełnić uczuciowo jako kobieta i czerpac radośc jaką byś chciała, chciałabyś ciąży?,a rehabilitacja (4 miecze) dałaby Ci taką możliwość by zajść w ciążę (8 monet)

4. Wygląd zewnętrzny lekarza? - Pustelnik, 2 kielichy, Cesarz - widać, że ma swoje lata, albo ma mądrość tego pustelnika , elokwentny, ogólnie serdeczny i otwarty na ludzi, ale w swej profesji jest profesjonalistą. Postawny brunet bądź szatyn, zadbany, elegancki :)

 

FairyWitch

1. 9 buław, 4 mieczy- mężczyzna, dosyć młody, ale już dawno dorosły, raczej po 35 rż.

2. 4 buław, 2 monet, Rycerz buław- okulista/ lekarz "normalny" [nie wiem jak on się nazywa] lub ginekolog

3. Śmierć, Głupiec- coś się zmieniło, może wada wzroku? poszłaś to sprawdzić i po receptę na nowe okulary? lub chodzi o potwierdzenie ciąży czy coś w tym stylu.

4. Paź kielichów, Król kielichów- delikatne rysy, przyjazny i ciepły wygląd, taki przyjazny człowiek, jasna karnacja, delikatny człowiek.

 

Solweig

1. Czy lekarz to mężczyzna czy kobieta?

 

Krol Bulaw – mezczyzna, ok. 40 lub starszy, zwawy, kompetetny

 

2. Specjalizacja tego lekarza

Kolo Fortuny, 4 puchary

 

Jakis dziwny;))) magik?!/;) Obstawiam jakiegos rehabilitanta, cos z zywotnoscia; stawy, kosci, ewentualnie dieta – medycyjna naturalna, homeopatia, kregarz moze albo ginekolog lub okulista? Kurcze, trudne. Ortodonta?!? Raczej jednak nie...

Plyny sie pokazaly, ale raczej nie urolog. Cos masz cyklicznie nawracajacego; gospodarka plynami chyba jednak, rownowaga czegos w organizmie lub moze wlasnie ginekolog; wtedy temat leczenie bezplodnosci

 

3. Z jakim problemem u niego byłam?

5 pentakli

 

z jakims, ktory Cie martwi, ale to cos powaznego – przynajmniej dla Ciebie; przemeczenie, jakas kontuzja/ dysfunkcja czegos? Albo brak rownowagi w organizmie: hormonalnej, z badaniami krwi, z rentgenem

 

4. Wygląd zewnętrzny lekarza?

 

Krolowa Bulaw – ha ha!!! Mocny zestaw – jakis bi?;))) seksowny, dosc duzy, brunet, jakis taki zakrecony, energiczny, optymista, pociesza ludzi, z poczuciem humoru

 

Nie wiem co wam z tym ginekologiem powychodziło ? hehe

No kurcze nikt nie trafił ;P

Muszę pomyśleć jak z tymi punktami

Dziękuje i gratuluje :-) :serduszka2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Ciąża to ciąża a okropny ból i drapanie i straszna alergia na brzuchu to alergia ;-)

Ale niech wam będzie że to was na ginekologa nakierowało :D hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Ale wy się śmiejecie ;-) kiedyś w pewnym ćwiczeniu dostałam od pewnej osoby takie odpowiedzi że się na teraźniejszość nie zgadzały i się zdziwiłam jak chwilę poźniej to mi się sprawdziło. Więc kto wie kochane dziewczynki może to moja przyszłość ten ginekolog ciąża itd ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dzieciątko mieszkanko przytulne miało rany na brzuchu zdecydowanie muszą zostać wyleczone. Mam nadzieję, że dasz nam znać kiedyś, czy faktycznie trafiłyśmy na przyszłość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

No ba zajrzę do tego tematu jakby co.

Wcześniej była taka sytuacja,że założyłam ćwiczonko takie ogólne o mnie itd...

No i tam jedna z wróżących napisała że mam takie kobiece kształty itd itp

I tak czytam czytam a ja mam niedowagę, ogromny problem z przytyciem...

A tu minęło trochę czasu i faktycznie trochę nabrałam w końcu kobiecych kształtów ;-) może nie przytyłam od razu 5 kg ale 3 kg przytyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzeki! Dzieki! :) Powyciagam z tego wnioski :) Mialam totalny mentlik w glowie przy tym rozkladzie. Na pewno wyczulam, ze to temat holistyczny - nie jakas prosta usterka. Aspekt emocjonalny byl zaznaczony silnie i przez chwile pomyslam, ze to cos z uroda - dlatego ten ortodonta mi sie przyplatal;). Ta ciaza chyba Ci pisana;))) Ja tez mialam taka syutacje, ze na terazniejszosc niby bylo, a przyszlosc pokazalo;)

 

Plci tez nie bylam pewna, no bo kurcze pokazal mi sie krol bulaw i krolowa bulaw w pytaniu odnosnie charakterystyki lekarza...a Kolo Fortuny w tym wszystkim, to juz w ogole krecka dostalam;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Pokazał Ci się Król Buław i Królowa Buław

To teraz jako płeć można było by to zinterpretować jako kobietę taką męską... z męskim charakterem... i taka też pani doktor była ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zazartowalam, ze bi;))) Na pytanie o plec, uwaga!, pokazal sie krol bulaw; wyglad zewnetrzny - krolowa bulaw...moze trans?;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...