Jump to content

Uwolnienie siebie


Dupciak
 Share

Recommended Posts

Cześć,

 

Byłem z osobą, której dałem wszystko co miałem, pomagałem jej opiekowałem się, jednocześnie będąc krzywdzonym ale ta osoba za każdym razem przepraszała, wracała i chciała żebyśmy byli szczęśliwi we 2. trwało to dość długo. Odczuwam niesamowitą więź psychiczną, emocjonalną i fizyczną z tą osobą. Jednak ta osoba bez zmrużenia okiem kiedy wydawało się już że wychodzimy na prostą zostawiła mnie samego. co mam zrobić żeby zamknąć więzi które mnie z nią łączą. Dałem jej dużo albo wręcz za dużo otrzymując w zamian nadzieję i ochłapy tego co powinienem. Nie wiem czy znaczę lub czy coś kiedykolwiek znaczyłem dla tej 2 osoby jednakże łączy nas wiele i dużo mi ona zawdzięcza. Czym mogło być spowodowane nagłe zakochanie jej w kimś obcym po 2 tygodniach znajomości. Czuję się jakby coś było niedokończone jednocześnie wiedząc że jestem nikim w jej świecie.

Link to comment
Share on other sites

myślę ze mieliście zaszłości karmiczne ale karma się wypaliła zrób jak radzi ROKKA ale i tak będzie bolec

Link to comment
Share on other sites

Może przede wszystkim przemyśl raz jeszcze faktyczny obraz Waszej znajomości i spróbuj go przewartościować na obraz rzeczywisty, a nie Twój wymarzony, rozgrzewany nadziejami.

 

Jeżeli weźmiesz już ten zimny prysznic, to dojdziesz do wniosku, że dobrze się stało, że odeszła teraz, a nie po kolejnych kilku powrotach. Przy takim rozchwianiu emocjonalnym dziewczyny prędzej czy później tak by się to skończyło. Potraktuj to co było w kategoriach doświadczenie na przyszłość.

Postaraj się z tego wyciągnąć dla siebie naukę, choćby taką, że związki powinny opierać się na zasadach partnerstwa, a nie wyzysku.

Przypuszczam, że takie przemyślenia pozwolą Ci z czasem "wrócić do pionu", a przede wszystkim wyjść poza "jej świat", bo z tego, co napisałeś, był on tak ciasny, że poza nią nie było w nim miejsca dla innej osoby i być może jest tak nadal....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...