Skocz do zawartości

Uwolnienie siebie


Dupciak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Byłem z osobą, której dałem wszystko co miałem, pomagałem jej opiekowałem się, jednocześnie będąc krzywdzonym ale ta osoba za każdym razem przepraszała, wracała i chciała żebyśmy byli szczęśliwi we 2. trwało to dość długo. Odczuwam niesamowitą więź psychiczną, emocjonalną i fizyczną z tą osobą. Jednak ta osoba bez zmrużenia okiem kiedy wydawało się już że wychodzimy na prostą zostawiła mnie samego. co mam zrobić żeby zamknąć więzi które mnie z nią łączą. Dałem jej dużo albo wręcz za dużo otrzymując w zamian nadzieję i ochłapy tego co powinienem. Nie wiem czy znaczę lub czy coś kiedykolwiek znaczyłem dla tej 2 osoby jednakże łączy nas wiele i dużo mi ona zawdzięcza. Czym mogło być spowodowane nagłe zakochanie jej w kimś obcym po 2 tygodniach znajomości. Czuję się jakby coś było niedokończone jednocześnie wiedząc że jestem nikim w jej świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przede wszystkim przemyśl raz jeszcze faktyczny obraz Waszej znajomości i spróbuj go przewartościować na obraz rzeczywisty, a nie Twój wymarzony, rozgrzewany nadziejami.

 

Jeżeli weźmiesz już ten zimny prysznic, to dojdziesz do wniosku, że dobrze się stało, że odeszła teraz, a nie po kolejnych kilku powrotach. Przy takim rozchwianiu emocjonalnym dziewczyny prędzej czy później tak by się to skończyło. Potraktuj to co było w kategoriach doświadczenie na przyszłość.

Postaraj się z tego wyciągnąć dla siebie naukę, choćby taką, że związki powinny opierać się na zasadach partnerstwa, a nie wyzysku.

Przypuszczam, że takie przemyślenia pozwolą Ci z czasem "wrócić do pionu", a przede wszystkim wyjść poza "jej świat", bo z tego, co napisałeś, był on tak ciasny, że poza nią nie było w nim miejsca dla innej osoby i być może jest tak nadal....

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...