Jump to content

czarowanie - naszyjnik z pereł - pierścionki


Tallis
 Share

Recommended Posts

Witam,

zdecydowałam się zapytać Was o zdanie, ponieważ o ile tuż po przeanalizowaniu sobie snu coś mi świtało, to po sprawdzeniu symboliki poszczególnych elementów zupełnie straciłam orientację niestety. Nieczęsto śni się taki sen, że po obudzeniu ma się pewność, że to na pewno jakiś Znak. Bardzo proszę o pomoc, bo czuję, że to na pewno ważne... :) (Jeśli chodzi o mnie, to mam 20 lat, studiuję.)

 

Sen: jestem w stojącym autobusie, na dworze ciemna noc, ja siedzę w ostatnim rzędzie siedzeń, a autobus zapełniony jest ludźmi i wszyscy siedzą jakby w kręgu skierowani do jakiegoś jasnego punktu na środku pojazdu (lampa, ognisko?), tam znajduje się ktoś występujący w roli nauczyciela i przewodnika, który wywołuje chętnych do pokazania swoich umiejętności... po kolei ludzie sięgają po swoje magiczne przedmioty i wykonują czary, nie pamiętam jakie, otrzymują oklaski. Ja też mam na kolanach taki magiczny przedmiot - sznur świecących na żółto pereł i czuję, że też mogłabym 'wykonać magię', ale siedzę na samym końcu, czuję się trochę nieśmiało i coś mnie powstrzymuje... nagle przewodniczący mężczyzna mówi nauczycielskim tonem, że czas już się skończył, nasze akcesoria przestają świecić na żółto i spotkanie się kończy...

Następnym obrazem jest, jak już opuściłam autobus i znajduję w trawie mój ulubiony czarny pierścionek, który leży połamany i ze zdartym kolorem, zostawiam go, a potem znajduję inne, ze złotymi kamieniami. Potem widzę dawnego znajomego (z którym już nie mam kontaktu), który bez słowa z tajemniczym uśmieszkiem przywołuje mnie do stołu, gdzie pokazuje mi jeszcze inne liczne pierścionki, wszystkie takie same i co ciekawe, wszystkie posiadają małe okrągłe słodkie oczka do jedzenia. Chcę jakoś do niego zagadać, ale on znika w mroku, cieniu. Zbieram te pierścionki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...